بهترین رژیم غذایی برای لاغری ؛ رژیمی مناسب برای لاغری صحیح - سلام زیبا

بهترین رژیم غذایی برای لاغری ؛ رژیمی مناسب برای لاغری صحیح

0

برخی از افراد برای چربی سوزی و کاهش وزن به دنبال راه های کم هزینه تر و راحت تری میگردن. ما در اینجا رژیم لاغری شیر و خرما و همچنین استفاده از سیر برای لاغری رو به عنوان بهترین رژیم غذایی برای لاغری به شما پیشنهاد میدیم. با ما همراه باشین تا شما رو با روش های مختلف استفاده از اونها آشنا کنیم.

بهترین رژیم غذایی برای لاغری چیست ؟

بهترین رژیم غذایی برای لاغری چیست ؟

بسیاری از افراد دچار اضافه وزن هستن و به دنبال بهترین رژیم غذایی میگردن. اما بهترین رژیم برای لاغری کدومه؟ این سواله اکثر افرادیه که میخوان وزن کم کنن. هر کسی بنا به تجربه ای که داره ممکنه راه حلی رو به شما برای لاغری پیشنهاد بده. ما هم در این مقاله به دنبال این هستیم تا بهترین رژیم برای لاغری رو به شما معرفی کنیم. رژیم های زیادی وجود داره که میتونین از طریق اونها وزن کم کنین.

بهترین رژیم غذایی برای لاغری باید چه ویژگی هایی داشته باشه؟

همان طور که قبلا گفتیم بهترین رژیم لاغری از نظر هر کسی متفاوته و پزشکان تغذیه هم روش ها و رژیم های زیادی رو به مراجعه کننده ها به عنوان بهترین رژیم غذایی معرفی میکنن. بهترین رژیم غذایی لاغری رژیمی ست که هم لاغر کنه، هم هزینه مناسب داشته باشه و هم نتیجه ی خوبی در زمان کمتری نسبت به سایر روش ها داشته باشه.

 وقتی سوال میشه بهترین رژیم غذایی برای لاغری کدومه در جواب نمیتونیم فقط یک نوع رژیم لاغری رو بهترین معرفی کنیم، چون باید بدونین که از دیدگاه هر کسی بهترین رژیم غذایی برای لاغری یه تعریفی داره. کسی که فقط میخواد وزن کم کنه بهترین رژیم برای لاغری رو اون رژیمی میدونه که فقط صرفا وزنشو کم کنه و پایین بیاره.

مطالب مرتبط: رژیم لاغری رایگان | حداقل 10 کیلو لاغری در 10 روز

انواع مختلف افراد در انتخاب رژیم

اما ممکنه کسی به هزینه ی اون رژیم هم فکر کنه و به دنبال یک رژیم لاغری رایگان یا کم هزینه باشه و بگه بهترین رژیم لاغری اون روشی هست که کم هزینه ست و مقداری هم وزنش رو پایین بیاره. کسانی هم هستن که به زمان رژیمم اهمیت میدن.

اما ما میگیم بهترین رژیم غذایی برای لاغری رژیمی ست که چربی سوزی بالا، هزینه مناسب، زمان و عوارض کمتری نسبت به سایر رژیم ها داشته باشه. در ادامه ی این مبحث به معرفی چند رژیم لاغری و بهترین رژیم غذایی و رژیم لاغری رایگان و… خواهیم پرداخت.

بهترین رژیم غذایی برای لاغری کدوم رژیمه ؟

بهترین رژیم غذایی برای لاغری کدوم رژیمه ؟

بهترین رژیم غذایی برای لاغری و کاهش وزن رژیمی هست که در زمانی کوتاه، چربی سوزی مناسبی رو به دنبال داشته باشه و بتونه هم مواد مورد نیاز بدن رو تامین کنه و هم به کاهش وزن منجر بشه. رژیم های لاغری زیادن اما بهترین رژیم غذایی اون رژیمیه که به بدن ضرر نرسونه.

یکی از این مدل رژیم های که خیلی بهتون پیشنهادش میکنیم رژیم پروتئین هست. حتی برای شما یک نمونه برنامه رایگان از این رژیم هم قرار دادیم تا استفاده کنید.

همان طور که قبلا گفتیم بهترین رژیم لاغری رژیمیه که بتونه علاوه بر کاهش وزن مواد مغذی مورد نیاز بدن رو تامین کنه و هزینه متعارف، بازه ی زمانی مناسب و چربی سوزی خوبی به همراه داشته باشه.

رژیم لاغری سریع رایگان از چه چیزهایی تشکیل شده؟

رژیم لاغری سریع رایگان از چه چیزهایی تشکیل شده؟

اگه به دنبال رژیم لاغری رایگان هستین ما در اینجا چند نمونه رژیم لاغری رایگان و موثر به شما آموزش میدیم تا بهترین نتیجه رو بگیرین و از داشتن اندامی ایده آل لذت ببرین. این نمونه رژیم ها از مواد خوب و مفید که در دسترس همه هست تشکیل شده و هزینه بر نیست و برای تمام اقشار مناسبه.

مگه رژیم سه هفته ای هم داریم؟ —-> رژیم لاغری 21 روزه – همه چیز درباره رژیم سه هفته ای

 نمونه رژیم غذایی برای لاغری رایگان:

در اینجا به شما دو نمونه رژیم لاغری رایگان با شیر و خرما که کاملا تاثیر گذار هستن میپردازیم.

رژیم شیر و خرما برای لاغری در 12 روز:

در رژیم شیر و خرما برای رژیم لاغری در عرض 12 روز، به موادی که ذکر میکنیم نیاز هست تا بتونین در مدت زمان کوتاهی به لاغری ایده آل و مد نظرتون برسین. البته باید اصول اون رو کاملا رعایت کنین و ورزش رو فراموش نکنین تا موثر واقع بشه.

بهترین رژیم غذایی برای لاغری به دلیل دارا بودن مواد مغذی و ویتامین هایی که داره یک غذای کامل محسوب میشه و بسیاری از مواد غذایی مورد نیاز بدن رو تامین میکنه. در این رژیم وعده ی شام باید کامل باشه و حذف کردن شام درست نیست. در طول روز 5 عدد خرما و 4 لیوان شیر باید مصرف بشه. این رژیم بدین صورته:

برای وعده ی صبحانه: 1 لیوان شیر کم چرب + 2 عدد خرما + 1 عدد میوه ی فصل

برای وعده ی ناهار: 2 لیوان شیر کم چرب + 2 عدد خرما + نصف موز

برای میان وعده (عصرانه): 1 لیوان شیر کم چرب + 1 عدد خرما + 1 عدد میوه ی فصل

 برای وعده ی شام: نصف سینه ی مرغ کباب شده یا آب پز + 1 عدد سیب زمینی آب پز یا کباب شده+ 1 کاسه ی کوچک سالاد که شامل (کاهو، هویج، خیار،گوجه یا اسفناج و کلم) میشه. برای سالاد از سُس استفاده نکنین. رژیم شیر و خرما 3 روزه:

بهترین رژیم غذایی برای لاغری به دلیل کوتاه مدت بودن و تاثیر خوبی که داره بسیار پرطرفداره. رژیم شیر و خرما در 3 روز کمک میکنه تا بتونین 4 کیلوگرم وزن کم کنین. در این رژیم باید اصول و نکات مهم رعایت بشه تا تاثیر گذاری اون رو بهتر ببینین. رژیم شیر و خرما 3 روزه به این صورته:

روز اول بهترین رژیم غذایی برای لاغری:

روز اول بهترین رژیم غذایی برای لاغری:

برای وعده ی صبحانه: یک لیوان شیر کم چرب + 2 عدد خرما

برای وعده ی ناهار: یک لیوان شیر کم چرب + 4 عدد خرما

برای میان وعده (عصرانه): از 2 تا 3 عدد میوه ی متوسط استفاده کنین.

برای وعده ی شام بهترین رژیم غذایی برای لاغری: یک تکه سینه ی مرغ آب پز یا کبابی + سالاد کاهو، خیار و گوجه بدون سس.

روز دوم:

برای وعده ی صبحانه: یک لیوان شیر کم چرب + 2 عدد خرما

برای وعده ی ناهار: یک لیوان شیر کم چرب + 4 عدد خرما

برای میان وعده(عصرانه): یک کف دست نان + پنیر و خیار

برای وعده ی شام: 5 قاشق برنج + چند قاشق خورشت بدون چربی

روز سوم:

برای وعده ی صبحانه: یک لیوان شیر کم چرب + 2 خرما

برای وعده ی ناهار: یک لیوان شیر کم چرب + 4 عدد خرما

برای میان وعده( عصرانه): 2 تا 3 عدد میوه ی متوسط یا مثلا یک قاچ هندوانه

برای وعده ی شام: نون و پنیر + سالاد کاهو، گوجه و خیار

یکی از مناسب ترین و بهترین رژیم غذایی برای لاغری که همان شیر و خرما هست با توجه به اینکه چربی سوزی بالایی داره منجر به کاهش وزن میشه و علاوه بر اون به دفع سموم بدن کمک میکنه و نقش یک آرام بخش برای اعصاب رو داره.

یکی از موضوعاتی که سوال بسیاری از کاربران ما هست اینه که رژیم اتکینز بهره یا کتوژنیک؟ برای همین ما مقاله رژیم کتوژنیک یا اتکینز رو برای شما اماده کردیم تا این سوال شما برطرف بشه.

لاغری با رژیم شیر و خرما یا بهترین رژیم غذایی برای لاغری

اگه فردی شیر و خرما رو برای بازه ی زمانی 3 تا 4 هفته ای به عنوان رژیم مورد استفاده قرار بده میتونه بین 7 تا 15 کیلو گرم وزن کم کنه. این رژیم، ویتامین ها و مواد مغذی دیگه که مورد نیاز بدن هستن رو هم تامین میکنه و برای کسانی که ورزش حرفه ای رو دنبال میکنن هم رژیم مناسبی محسوب میشه.

همانطور که قبلا گفتیم شیر و خرما دو ماده ی بسیار مفیدند اما زیاده روی در مصرف این دو ماده ممکنه مشکلاتی رو به وجود بیاره. شیر و خرما برای لاغری کوتاه مدت بسیار مناسب هستن اما در بلند مدت توصیه نمیشه چرا که شیر ممکنه برای افرادی که مشکلات گوارشی دارن، نفخ و تحریک روده ها رو به دنبال داشته باشه. به همین دلیل از این مواد در بهترین رژیم غذایی برای لاغری به اندازه کافی مصرف میشه.

خرما هم برای افرادی که دچار بیماری های قلبی و عروقی هستن و مبتلایان به سندرم متابولیک و کسانی که تبخال دارن توصیه نمیشه چون قند خرما باعث رشد بیشتر تبخال میشه. پس در استفاده از این دو ماده مقوی و مفید زیاده روی نکنین تا اثرات مثبت اونها رو در لاغری و سلامت و تقویت سیستم ایمنی بدن ببینین.

بهترین رژیم لاغری دنیا کدوم رژیمه ؟

از نظر هر کسی بهترین رژیم غذایی برای لاغری دنیا یه رژیمه و هر فردی یک رژیم رو مناسب و بهترین میدونه. ما در اینجا چند روش خوب و موثر که بهترین ها در دنیا از نظر ما هستن و از دیرباز مورد استفاده بودن رو به شما معرفی میکنیم.  

  معجون سیر و عسل:

برای این معجون یا بهتر بگیم داروی طبیعی لاغری به این مواد نیاز دارین:

آب زنجبیل نصف لیوان

آب لیمو ترش نصف لیوان

سیر 25 حبه

عسل یک لیوان

سرکه سیب یک لیوان

ابتدا آب زنجبیل تازه رو گرفته و با آب لیمو ترش و سایر مواد در میکسر ریخته و کاملا مخلوط کنین و در ظرف شیشه ای درب داری بریزین و درون یخچال قرار بدین و بعد از 5 روز میتونین ازش استفاده کنین.

 ترکیب سیر و زنجبیل برای لاغری:

 ترکیب سیر و زنجبیل برای لاغری:

سیر و زنجبیل دو ماده ی مفید هستن که برای چربی سوزی بسیار کاربرد دارن. اگه این دو با هم ترکیب بشن چربی سوزی فوق العاده ای به همراه خواهند داشت. 2 بوته سیر رو پوست کنده و با یک لیوان عسل و مقداری زنجبیل و یک لیوان آب ولرم و نصف لیوان آب لیمو در مخلوط کن بریزین تا خوب با هم مخلوط بشن. این دارو رو یک ساعت قبل از خواب بنوشید تا اثرات فوق العاده ی اون رو مشاهده کنین.

 بهترین و جدیدترین رژیم لاغری 2019:

در این مقاله به معرفی بهترین و جدیدترین رژیم لاغری 2019 میپردازیم. سیر به عنوان یک ماده ی غذایی مفید و درمانگر و چربی سوز به عنوان یکی از بهترین رژیم ها در سال 2019 مورد استفاده هست و به راحتی میشه از اون استفاده کرد. در ادامه ی این مبحث با ما همراه باشین چرا که بهترین رژیم غذایی برای لاغری و کاهش وزن با استفاده از سیر و ترکیب اون با چند ماده ی دیگه میپردازیم.

بهترین رژیم غذایی برای کاهش وزن:

در روش رژیم لاغری سیر میتونین در عرض دو روز 3 کیلو وزن کم کنین. این روش چون خیلی کوتاه مدت و موثره طرفداران زیادی داره. مواد لازم برای این ترکیب به شرح زیر هست:

6 قاشق آب لیمو

4 بوته سیر

6 تکه یخ

4 عدد گوجه متوسط

نیم لیتر آب

همه ی مواد رو در مخلوط کن بریزین و بذارین خوب میکس بشن و بعد مصرف کنین. اگه میخواین وزن بیشتری کم کنین میتونین از این روش به مدت دو هفته استفاده کنین و اثرات فوق العاده ی اون رو ببینین.

بهترین و موثرترین رژیم لاغری دنیا:

همان طور که قبلا گفتیم سیر علاوه بر اینکه برای لاغری مفیده و چربی سوزی بالایی داره در درمان بسیاری از بیماری ها هم کمک کننده هست. با استفاده از روش های مختلفی که گفتیم سیر میتونه به شما کمک کنه تا بین 3 الی 12 کیلو گرم وزن کم کنین، البته به شرط اینکه اصول استفاده ی درست از اون رو رعایت کنین و در کنار ورزش به عملکرد بهتر اون دست پیدا کنین.

سیر چربی سوزی خوبی داره و خوشبختانه میشه به صورت های مختلفی از اون استفاده کرد. برای همین بسیاری از افراد اون رو بصورت پخته در غذا، خام در کنار غذا یا رنده شده در ماست و خیار و یا به روش قورت دادن ازش استفاده میکنن که در هر روشی تاثیر فوق العاده ی خود رو خواهد گذاشت.

رژیم سیر و درمان 70 نوع بلاء!

 ترکیب سیر و زنجبیل برای لاغری:

از فواید سیر و رژیم های مختلف با اون برای لاغری حرف زدیم و از خواص اون در درمان بیماری های مختلف گفتیم، اما هر رژیم ممکنه معایب و عوارضی به دنبال داشته باشه که رژیم سیر هم از این قاعده مستثنی نیست.

سیر با اینکه پرخاصیته ولی عوارض کمی هم داره که بهتره اینجا بهش بپردازیم. سیر با اینکه آنتی اکسیدان داره ولی میتونه موجب مسمومیت کبد بشه البته اگه در مصرف اون زیاده روی بشه. به شما توصیه میکنیم برای لاغری از بهترین رژیم غذایی برای لاغری استفاده کنین تا مشکلاتی برای شما بوجود نیاد.

بوی بد سیر هم از معایب اون به حساب میاد که با راه حل های مختلف مانند: مسواک زدن به مدت 2 دقیقه، استفاده از آدامس های طعم دار مانند دارچین، جویدن جعفری و … تا حدودی قابل حله.

گاهی مصرف سیر برای لاغری با روش قورت دادن سیر در ناشتا و با معده ی خالی ممکنه استفراغ و سوزش معده رو به دنبال داشته باشه. پس در مصرف سیر دقت کنین و اگه مشکل معده دارین قبل از رژیم لاغری با سیر حتما با پزشکتون مشورت کنین.

خلاصه مقاله:

در این مقاله سعی شد از بهترین رژیم غذایی برای لاغری و چند نمونه رژیم لاغری با استفاده از شیر و خرما و راه های مختلف استفاده از سیر و ترکیباتی از قبیل زنجبیل و عسل با اون برای لاغری حرف بزنیم، همچنین چند نوع رژیم لاغری رایگان رو به شما معرفی کردیم. امیدواریم این مقاله رو پسندیده باشین و از اون استفاده ی لازم رو ببرین.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

فقط تا ساعت 12 شب میتوانید رژیم لاغری 216 رو با تخفیف خریداری کنید!
دریافت رژیم
6 کیلو لاغری در سه هفته! فقط تصورش کن...
چه رژیمیه؟
Your offer is still here!