رژیم های لاغری

رژیم 21 روزه – همه چیز درباره رژیم سه هفته ای

به کارگیری رژیم 21 روزه تا چه اندازه میتونه مفید و موثر باشه؟ در ادامه در نظر داریم اطلاعات کاملی در مورد برنامه های لاغری سریع در اختیار شما عزیزان قرار داده و توصیه ای مطلوبی برای به کار گیری این نوع از رژیم ها ارائه بدیم.

 رژیم 21 روزه چیست؟

رژیم سه هفته ایی

داشتن وزن اضافی و یا به اصطلاح دیگر چاق بودن مورد پسند هیچ کس نیست، به ویژه خانم ها در این باره بسیار حساس هستند و سعی میکنن با به کار گیری روش های مختلف در کوتاهترین مدت زمان به تناسب اندام دلخواه خود برسند.

قبل از به کارگیری هرگونه برنامه لازمه بگویم که باید شما کاندیدای مناسب برای این منظور باشید. هر گونه سهل انگاری در انتخاب رژیم های نامطلوب میتونه به زیان های جبران ناپذیری منجر گردد. سلامتی خود رو هرگز با به کارگیری برنامه های نامطلوب و سریع به خطر نیندازید.

اخیرا اطلاعات وسیعی در مورد برنامه 21 روزه در وب سایت و فضای مجازی مور توجه کاربران قرار داده شده است. قبل از به کارگیری خودسرانه ی این نوع از برنامه ها حتما از خود بپرسید که آیا روش یاد شده مورد تایید متخصصان تغذیه است؟ آیا روش یاد شده میتواند نتایج مطلوبی به همراه داشته باشد؟ برای دیدن اطلاعات بیشتر در رابطه با رژیم لاغری کلیک کنید.

برای دریافت مشاوره رایگان رژیم غذایی فرم زیر را پر کنید

رژيم لاغری چطور میتونه به در چربیسوزی کمک کنه؟

برنامه انتخاب شده باید مناسب با وزن فعلی و شرایط فعلی فرد باشد، در این صورته که میتونه تاثیرات مطلوبی به همراه داشته باشه. متخصص تغذيه ای که برای شما برنامه ویژه ای در نظر میگیره، با انجام ارزشیابی های مختلف، در نظرداره که مطلوب ترین برنامه رو انتخاب کند.

برنامه 21 روزه هر چند میتونه در برخی از مواقع سبب لاغری فرد باشد ولی به دلیل آثار نامطلوبی که در اثر بکارگیری اون بدن مجبور به تحمل میباشد، ارزش کافی ندارد.

رژیم لاغری ۲۱۶ ؛ 6 کیلو لاغری در 21 روز

در روند لاغری خود عجله نکنید!

برای لاغر شدن در نظر داشته باشید که چربی های مازاد در مدت یک هفته یا 20 روز در بدن ایجاد نشده است، به همین دلیل انتظار نداشته باشید که از مسیر صحیح بتوانید در طول این مدت زمان کم به لاغری دلخواه دست یابید.

برنامه رژیم غذایی میدونی چطوریه؟ کلیک کن.

هرگز خودسرانه هیچ گونه برنامه تبلیغ شده در صفحات اینترنت رو مورد توجه قرار ندید، عدم مصرف مواد غذایی کافی میتونه در مراحل بعدی به خسارت های جدی منجر شود. به کمک برنامه 21 روزه میتونید با سلامتی کامل وزن کم کنید.

وقتی بدن نیرو و قوای کافی در اثر مصرف مواد غذایی مطلوب به دست نیاورد، به دلیل ضعیف شدن عملکرد عضوهای مختلف، در برابر بیماری ها کارایی مطلوبی نخواهد داشت.

رژیم مخصوص افراد سالمند: رژیم غذایی سالمندان چیست و مناسب کدام دسته از افراد سالمند می باشد ؟

رژيم ۲۱ روزه چه تاثیراتی ميتونه روی بدن ما بذاره؟

برنامه21 روزه حتی اگه بتونه سبب لاغری مطلوب در این مدت زمان کوتاه بشه هم عوارض خطرناکی به همراه خواهد داشت. طی این مدت 21 روزه به منظور سوزاندن چربی های اضافی بدن، هیچ گونه ماده ی مغذی مفیدی وارد بدن نمیشود، به همین دلیل بدن به منظور ادامه مراحل مجبور خواهد بود که چربی های اضافی رو بسوزاند تا بتوانید نیروی لازم رو به دست آورد.

بدن در طی این 21 روز اگرچه چربی های اضافی رو خواهد سوزاند ولی به دلیل عدم دریافت ویتامین و پروتئین های مورد نیاز ممکنه گرفتار مشکلات جدی باشد. رژیم شیر و خرما یکی از بهترین برنامه هایی که به سلامتی شما هم کمک میکنه.

رژیم قلیایی 21 روزه

برای دریافت این نوع برنامه های به هر فردی اعتماد نکنید!

بسیاری از کلاهبردان به منظور فروش محصولات خود در طی چنین برنامه های کوتاه مدت برخی از داروهای گیاهی و یا شیمیایی رو به کاربر پیشنهاد میدهند، مصرف چنین داروهای بی کیفیت میتونه عوارض حاصل از بکارگیری برنامه های لاغری رو بیشتر کند.

با بهره مندی از متخصصان تغذیه به منظور لاغری و رسیدن به تناسب اندام از بکارگیری و مصرف چنین داروهای بی کیفیت و مضر در امان خواهید موند. برنامه 21 روزه من به هیچ یک از افرادی که قصد لاغری دارند، پیشنهاد نمیکنم.

اگه متخص تغذیه ای چنین روشی رو برای شما به منظور لاغری توصیه کند، قبل از به کار گیری اون سعی کنید تضمین کافی از این روش به دست آورید.

رژيم 21 روزه پاکسازی بدن و سلامتی بيشتر

رژیم 21 روزه پاکسازی بدن

برای از افراد سودجو برنامه 21 روزه رو به منظور پاکسازی و سلامتی بیشتر بدن به بیماران ارائه میدهند. پاکسازی بدن از طریق عدم مصرف مواد مغذی مورد نیاز حاصل نخواهد شد. در طول این 21 روز که قراره فرد مواد غذای مورد نیاز رو مصرف نکنه، ضربه و شوک بزرگی به بدن وارد خواهد شد.

برای سلامتی بیشتر و پاکسازی بدن باید از خوردن و مصرف مواد غذای ناطملوب و غیر سالم صرف نظر کرده و به طور مطلوب فعالیت های ورزشی رو در اولویت قرار بدید. مصرف آب به مقدار کافی در طول روز میتونه برای پاکسازی بدن بسیار مفید باشه. سعی کنید به قدر کافی روزانه آب بنوشید تا بتونید از مزیت اون بهره مند شوید. نوشیدن آب به مقدار کافی، میتونه همچنین در شادابی پوست شما هم بسیار موثر باشه.

از بهترین رژیم های لاغری: رژیم 7 روزه جنرال موتورز اصلی برای کاهش وزن موثر و سریع + برنامه غذایی

واقعا لاغری در 21 روز ممکنه؟

برنامه 21 روزه برای پاکسازی بدن دروغی بیش نیست، این نوع از برنامه های تایید نشده فقط به منظور فریب افراد طراحی میشه، از آنجایی که افراد زیادی هستند که صبر کافی ندارن و در مدت زمان کوتاه میخوان به هدف برسن، به سرعت برای انتخاب چنین برنامه هایی ترغیب میشن، غافل از این واقعیت که به کار گیری چنین برنامه های نامطلوبی تا چه اندازه میتونه در مراحل بعدی به دردسرهای عظیمی منجر بشه.

برنامه21 روزه دکتر روشندل

عدم داشتن تجربه و دانش کافی در این زمینه میتونه سلامتی شما رو در به کارگیری روش های لاغری و از بین بردن چربی های بدن به خطر بیندازد. به همین دلیل به همه ی افرادی که خواستار لاغری هستند به طور جدی تاکید میکنم که با یک فرد متخصص در این زمینه در ارتباط باشید. تا بتونید اصولی ترین روش رو در اولویت قرار بدین.

چطور لاغری در 3 هفته امکان پذیره؟

لاغری در 21 روز امکان پذیر است؟ لاغری حتی در مدت بسیار کوتاهتر از این مدت هم امکان پذیر هست ولی باید در نظر گرفت که این لاغری کوتاه مدت چه بهایی داره.

به کارگیری لاغری های کوتاه مدت تحت هیچ شرایطی برای نوجوانان و افراد مسن مورد تایید نیست؛ زیرا نوجوانانی که در حال رشد هستند اگه برای یک بازه ی حتی کوتاه توانند ویتامین و پروتئین های مورد نیاز بدن رو دریافت کنند، ممکنه با مشکلاتی چون عدم افزایش قد مواجه گردند.

آیا برنامه لاغری 21 روزه برای افراد مسن مناسبه؟

آیا رژیم لاغری 21 روزه برای افراد مسن مناسبه؟

افراد مسن به دلیل آنکه قوای بدنی کافی ندارند نمیتونن از کارایی این نوع برنامه های سریع بهره مند شوند. سلامتی بسیار با ارزش است، اشتن اضافه وزن اگرچه امری مطلوب به نظر نرسد ولی نباید هر گونه راهکار غیر استاندارد رو برای لاغر شدن در پیش بگیرید. باید روش هایی مانند قورت دادن سیر برای لاغری رو در پیش بگیرین تا علاوه بر تضمین سلامتیتون لاغر بشید.

بیشتر مواد غذایی که در طول یک برنامه 21 روزه به بیمار پیشنهاد میشود شامل تنوع مختلفی از سبزیجات و میوه جات است؛ و این نوع از محصولات به دلیل اینکه مواد مغذی کامل و مورد نیاز بدن رو تامین نمیکنند، برای مصرف حتی مدت زمان کوتاه میتونه نامطلوب باشه.

رژيم لاغری ۲۱ روزه برای بدن ضرری نداره؟

برنامه 21 روزه حتما برای بدن ضرر خواهد داشت؟ البته تاثیر نامطلوب اون از فردی به فرد دیگر متغیر است. افرادی که قوای بدن کافی ندارن با به کارگیری چنین برنامه های لاغری سریع در کوتاه مدت ممکنه به بیماری های مختلفی گرفتار شوند.

لاغری کوته مدت تحت هیچ شرایط توسط یک پزشک متخصص به شما پیشنهاد نخواهد شد، از انجام اقدامات خودسرانه هم به شدت پرهیز کنید. میزان وزن فعلی و البته متابولیسم فرد نقش موثری در بکار گیری مطلوب ترین روش برای لاغر شدن داره.

آیا نتایج این نوع برنامه ها مانند برنامه 21 روزه پایدار است؟

زمانی که ارزیابی کافی به منظور انتخاب برنامه مناسب انجام نشود، حتی اگه کاهش وزن در مدت زمان یاد شده هم رخ دهد، در مدت زمان کم بیمار شاهد برگشت وزن اضافی خواهد بود. چاق و لاغر شدن پیوسته در یک مدت زمان بسیار کوتاه میتونه برای پوست شما اثرات نامطلوبی به جای بذاره.

انسان در معرض بیماری های مختلفی قرار گرفته که بیشتر آنها به دلیل اختلال های روحی و البته عدم داشتن تغذیه ی سالم ناشی میشه. برنامه 21 روزه میتونه کمک کننده باشه و مشکلات رو حل کنه.

اگه فرد بتونه به مقدار کافی مواد مغذی مطلوب رو مصرف کند، بدن او توانایی بالایی در برابر بیماری ها خواهد داشت. حال به کار گیری چنین برنامه هی سریع میتونه به راحتی قوای بدن رو تضعیف کرده و به مشکلات جدی منجر گردد.

رژيم سم زدایی 21 روزه

رژیم سم زدایی

یک نمونه برنامه غذایی 21 روزه میتونه:

روز 1-2 روزهای گرسنگی

·  یک لیوان پر آب گوجه فرنگی

·  2 عدد نان گندم سبوس دار

·  2 فنجان چای سبز

·  برای تمام روز یک تا 2 لیتر شیر

روز 3-4 روز پروتئین

8-9 صبح:

·  یک فنجان قهوه با شیر

·  1/2 ق چ کره

·  1/2 ق چ عسل

·  یک تکه نان سبوس دار

1-2 بعد از ظهر:

·  یک لیوان آب گوشت

·  100 گرم گوشت قرمز یا همچنین ماهی ( از مهم ترین وعده های برنامه21 روزه )

·  یک واحد نان سبوس دار

4-5 عصر:

·  یک لیوان شیر یا چای

· ،1/2 ق چ عسل

7 عصر:

·  100 گرم گوشت پخته

·  50 گرم پنیر، یک لیوان شیر

روز 5-6 روز سبزیجات

8 صبح:

·  2 عدد سیب یا پرتقال

12 ظهر:

·  سوپ سبزیجات

·  سالاد سبزیجات البته دون سیب زمینی

4-5 عصر:

·  2 عدد سیب یا پرتقال

7 عصر:

·  سالاد سبزیجات شامل کلم برگ

·  چغندر و هویج

·  یک واحد نان سبوس دار به همراه یک لیوان چای

·  1/2 ق چ عسل

روز هفتم روز مخلوط:

8 صبح:

·  یک فنجان قهوه با شیر

·  یک عدد سیب یا پرتقال

·  یک تکه نان سبوس دار

12 ظهر:

·  یک لیوان آب گوشت

·  100 گرم گوشت قرمز بدون نان

4-5 عصر:

·  1 عدد سیب یا البته یک عدد پرتقال

7 عصر:

·  سوپ سبزیجات

·  سالاد سبزیجات البته بدون سیب زمینی

همانطور که مشاهده میشود یک برنامه مانند برنامه 21 روزه مورد نمیتونه مواد مغذی مورد نیاز بدن رو تامین کند. اما با رعایت نکات میتونه اثرات وخبی رو روی بدن شما بگذاره. شما باید با توجه به خصوصیت های بدنی خودتون هم برنامه ها رو اصلاح کنید.

چالش 21 روزه لاغری چیست و چطور میشه در اون شرکت کرد؟

چالش 21 روزه لاغری

کاهش وزن در چالش برنامه 21 روزه میتونه به طور میانگین برای کاه وزن به مقدار 15 کیلو در نظر گرفته شود. کاهش وزن به مقدار 15 کیلو در مدت زمان بسیار کوتاه بدون عوارض نخواهد بود.

بسیاری از افرادی که چنین برنامه های کوتاه مانند برنامه 21 روزه رو به کاربران معرفی میکنن معمولا معجون های معجزه آسایی هم در طول این مدت زمان به در نظر میگیرن که دست ساخته ی خودشان است. هیچ تضمینی برای مصرف و به کارگیری این نوع از معجون های ناشناس در دست نیست.

با به کارگیری چنین محصولاتی ممکنه فرد گرفتار مسائل آلرژیک باشد، از سوی دیگر اگه چه داروهای گیاهی هیچ گونه عوارض خطرناکی به همراه ندارند ولی به کارگیری آنها به مقدار مازاد میتونه نامطلوب باشه. اگه فرد گرفتار برخی از بیماری ها باشد، به منظور لاغری باید احتیاط ویژه ای رو در پیش بگیرد. در غیر این صورت به دلیل کاهش قوای بدن ممکنه بیماری او تشدید یابد.

خلاصه مقاله

  • برنامه 21 روزه حتی اگه تاثیر گذار هم باشه، مورد تایید متخصصان تغذیه نیست. این نوع از برنامه های کوتاه مدت دارای عوارض جدی هستند به همین دلیل به کارگیری آنها میتونه عامل اصلی ابتلا به بیماری های مختلف در نظر گرفته بشه.
  • برای جلوگیری از هرگونه مشکل قبل از انتخاب هر برنامه ، سعی کنید با یک پزشک متخصص در این زمینه در ارتباط باشید تا بتوانید با شیوه های مطلوب چربی های اضافی بدن رو از بین ببرید.
  • برای لاغر شدن، صبور باشید. پزشک مربوط با انجام ارزیابی های مختلف میتونه مناسب ترین روش لاغری رو به شما معرفی کنه. تبلیغات مختلف در وب سایت های گوناگون تحت عنوان برنامه سریع به کاربران پیشنهاد میشه.
  • قبل از انتخاب چنین برنامه هایی از خود بپرسید که آیا این روش مورد تاییده یا نه؟ به کار گیری اون چه مشکلاتی میتونه به همراه داشته باشه؟ افراد بسیاری هستند که با به کارگیری روش های صحیح تونستن در یک بازه ی زمانی مشخص به وزن دلخواه خود برسند، شما هم میتونید، کافیه انگیزه ی لازم رو داشته باشید و به پرخوری پایان بدید.
  • در برخی از مواقع چاقی فرد میتونه به دلیل برخی از بیماری ها ایجاد بشه که در این صورت به کار گیری هیچ گونه برنامه مانند برنامه 21 روزه برای او کارساز نخواهد بود و باید راه های درمان دیگه ای رو در نظر بگیره. 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا