رژیم های لاغری

رژیم سیب زمینی سه روزه + نمونه برنامه و دستورات غذایی رایگان

در این مقاله به بررسی رژیم سیب زمینی سه روزه میپردازیم،این برنامه دقیقا همون چیزی هستش که شما میخواین. شما چیزی جز سیب زمینی نمیخورید و در نتیجه خیلی سریع وزن کم میکنید. سیب زمینی برعکس تفکری که شما دربارش دارین نه تنها به شما در کاهش وزن سریع کمک میکنه، بلکه این کار رو انجام میده بدون اینکه اصلاً احساس گرسنگی کنید.

رژیم سیب زمینی سه روزه چیست؟

رژیم سیب زمینی سه روزه چیست؟

علاوه بر این، برنامه غذایی سیب زمینی باعث سلامت روده شما به طرز چشمگیری میشه، هوس های غذایی شما رو از بین میبره و “جوانه های چشایی در شما مجدداً تنظیم میکنه”. وقتی برای اولین بار در مورد این برنامه تحقیق کردم، شواهد و حکایت های زیادی پیدا کردم که میگن این برنامه به خوبی کار میکنه.

به همین دلیل، فکر کردم این که خودم امتحان کنم و تجربه خودم رو به اشتراک بگذارم، برای شما هم جالب باشه. از آنجا که من علاقه مند به حفظ قدرت و ماهیچه های خودم هستم، تغییر خاصی در برنامه سیب زمینی وجود داشت که توجه منو جلب کرد.

برای دریافت مشاوره رایگان رژیم غذایی فرم زیر را پر کنید

رژیم لاغری ۲۱۶ ؛ 6 کیلو لاغری در 21 روز

لاغری با سیب زمینی در رژیم سیب زمینی

اساساً یک برنامه غذایی تمام سیب زمینی هستش که دوره های 3-5 روزه فقط سیب زمینی میخورین و خود این دارای یه چرخه کامل هستش.

نکته اینه که وقتی پروتئین و کالری کم این برنامه رو به چند روز محدود میکنید، از دست رفتن ماهیچه مثلاً با یک برنامه سیب زمینی 30 روزه بطور قابل توجهی کاهش پیدا میکنه. البته این برنامه ها در این شرایط بدون فایده ای نداره.

کیا با رژیم سیب زمینی لاغر شدن؟

کیا با رژیم سیب زمینی لاغر شدن؟

 شاید براتون سوال باشه که کیا با این برنامه لاغر شدن باید بگم که اول از خودم شروع میکنم و برنامه ای که به صورت چرخه ای انجام دادم با انجام برنامه سیب زمینی سه روزه براتون میگم و بهتون از اول میگم که باعث لاغری من شده. برای دیدن برنامه رژیم غذایی کلیک کنید.

آزمایش برنامه غذایی سیب زمینی سه روزه من

من دوست داشتم خودم این نوع برنامه سیب زمینی سه روزه رو تجربه کنم. من فکر میکنم یادگیری در مورد روشهای هوشمند برای آسانتر کردن کاهش وزن بسیار عالی و خوبه زیرا کاهش وزن برای همه سخته. اما باید خاطرنشان کنم که من نیز شک و تردیدی داشتم و هر وقت درباره لاغری خواندم یا شنیدم به راحتی باور نمیکردم.

اما یکبار امتحان کردم و نتیجه خوبی گرفتم. برنامه سیب زمینی ادعاهای بسیار جسورانه ای داره. آنچه من به خصوص امیدوارم با آزمایش خودم پیدا کردم این بود که آیا برنامه سیب زمینی واقعاً باعث میشه بدون احساس گرسنگی، سریع وزن رو کاهش بده.

در اینجا نحوه تهیه سیب زمینی که مصرف کردم و میگم، شما میخواهید فقط سیب زمینی بخورید زیرا آنها بسیار قوی و شکم و سیر میکنن. در واقع سیب زمینی های آب پز در رتبه اول به عنوان پر کننده ترین مواد غذایی قرار میگیرند.

همانطور که میدونید از سی زمینی برای مصارف افزایش وزن نیز استفاده میشه ک به طور کلی باید بدونید که یکی از بهترین روش هاست البته اگر در کنارش ورزش داشته باشید برخی از افراد به جای استفاده از روش های طبیعی از قرص های افزایش وزن استفاده میکنند یکی از این قرص ها قرص فت فست میباشد.

ترفند تهیه سیب زمینی چیه؟

ترفند تهیه سیب زمینی چیه؟

با این حال، ترفند تهیه سیب زمینی برای این برنامه اینه که ابتدا یا جوشانده یا پخته شود (یا هر راه دیگری که کالری اضافه نکنه) و سپس بزارید چندین ساعت قبل از غذا خنک بشه. این امر به این دلیله که نشاسته مقاوم هستش و جنبه مهمی در این برنامه داره.

اگر چند ساعت خنک بشه بخشی از مواد درون نشاسته مقاوم باقی میمونه. حداقل 12 ساعت میتونید در یخچال بزارید و بعد مصرف کنید. نشاسته مقاوم در برابر برخی موارد فوق العاده برای سلامتی روده شما هستش، معده شما رو سریعتر پر کرده و به طور بالقوه انسولین و قند خون رو تنظیم میکنه. این نکته یکی از فواید برنامه سیب زمینی سه روزه هست.

در اینجا چگونه سیب زمینی ها رو خوردم

یکی دیگر از ترفندهای این برنامه غذایی اساساً خوردن سیب زمینی تا حد ممکن کسل کننده است. خوبه که سیب زمینی ها رو دوباره گرم کنید بعد از خنک شدن برای مدت طولانی، اما من تمام سیب زمینی هایم رو مستقیماً در یخچال سرد کردم. شما نمیخواین کالری دیگری اضافه بشه و حتما سیب زمینی و خوشمزه کنید.

فکرکنم خوبه که اگر مزش و دوس ندارین یک مقدار کم ادویه و چاشنی بعدش اضافه کنید.از نوشیدنی هایی مثل قهوه و آب هم استفاده کردم.

پیشنهاد های زیبا: رژیم کتوژنیک

کیا برنامه سیب زمینی گرفتن

کیا رژیم سیب زمینی گرفتن

خیلی از افراد این نوع برنامه و گرفتن و ازش راضی بودن اما من باز تجربه خودم و براتون مینویسم.برای گرفتن انواع رژیم لاغری میتونید مقاله آن را مطالعه کنید.

روز اول

در روز اول، من دو وعده غذا خوردم که از کل 1.65 کیلوگرم سیب زمینی آب پز بود. این تعداد زیادی سیب زمینی است اما در واقع فقط 1700 کالری داره که بسیار کم هستش. من کمی ناامید شدم اما ادامه دادم. فقط 500 کالری مصرف نکرده بودم و این برای من لاغری سریع و نمیآورد. باید تأکید کنم که آنقدر خوردم تا اینکه احساس کامل پر بودن کردم.

روز دوم

از خواب بیدار شدم احساس خوبی داشتم و اصلاً گرسنه نبودم. تقریباً یک روز خوردن کربوهیدرات تقریباً کربوهیدرات (سیب زمینی کمی پروتئین) به روشنی معده من رو تحت تأثیر قرار داد.

من عادت دارم روزه های متناوب غذا بخورم و معمولاً اولین وعده غذایی خودم حدود ساعت 1-2 بعد از ظهر میخورم اما امروز اصلاً گرسنه نبودم. بدیهی است، اگر احساس گرسنگی نمیکردم قصد خوردن هم نمیکنم، بنابراین اولین وعده غذایی من بعد از ساعت 5 بعد از ظهر بود.

اولین و تنها وعده غذایی من بزرگ بود و بعداً یک “میان وعده سیب زمینی” داشتم. با این حال، در روز فقط 1.1 کیلوگرم سیب زمینی خوردم که کمی بیش از 1100 کالری دارد.

در حالی که من به هیچ وجه گرسنه نبودم، در اواخر عصر احساس کردم یک ولع عجیبی و گرسنگی زیادی دارم. این چیزی نبود که قبلاً تجربه کرده ام و بهترین راه برای توصیف مثل ولع مصرف برای خوردن دوباره سیب زمینی بود. هرچند خیلی شدید نبود و اگر با احساس گرسنگی مقایسه شود تا حدودی گرسنه بودم.

روز سوم

روز سوم هم از خواب بیدار شدم. احساس گرسنگی که نمیکردم و احساس سبکی و احساس خوبی داشتم که حتی متوجه شدم افت انرژی هم ندارم. من با همسرم به پیاده روی طولانی مدتی رفتم و احساس کردم وزنم پایین امده است.

در روز سوم فقط 900 کالری مصرف کردم. در این مدت هم احساس گرسنگی نداشتم.

همه چیز درباره رژیم سه روزه سیب زمینی

همه چیز درباره رژیم سه روزه سیب زمینی

با وجود برنامه های فوق العاده بی تحرک و پرتحرک، اکثر ما وقت کافی نداریم که مرتباً ورزش کنیم. این یک مشکل بزرگ هستش و نه فقط از منظر زیبایی شناسی بلکه ممکنه بیمار هم بشیم. وزن اضافی فقط ظاهر شما رو خراب نمیکنه بلکه مشکلات دیگه ای هم براتون بوجود میاد.

وزن اضافی میتونه:

  • فشار خون بالا رو افزایش بده
  • سطح کلسترول LDL رو بالا ببره
  • شریان های شما رو مسدود کنه
  • خطر ابتلا به بیماری های قلبی و سکته مغزی رو افزایش بده

این تنها نوک کوه یخه. افزایش وزن و چاقی در سراسر جهان به یک مشکل بزرگ تبدیل شده و به نظر میرسه که تنها با گذشت زمان بدتر میشه.

با این حال، مردم هنوز به برنامه های سالم و ورزش منظم به اندازه کافی متعهد نیستند. همه امیدهای خود رو به برنامه های غذایی بر میگردانند، اما افراد زیادی در وجود دارند میخوان سلامتی خودشون با کاهش وزن بدست بیارن.

این برنامه سیب زمینی سه روزه ادعا میکنه که میتونید یک کیلوگرم وزن کم کنید. وزن حداقل در روز اگر حداقل 3-5 روز سیب زمینی بخورید بیشتر وزن کم میکنید. قبلاً توسط بسیاری از افراد و حتی افراد مشهور امتحان شده. نتایج برنامه سیب زمینی سه روزه نشان میده که چیز کمتری از شگفت آور نیست، به خصوص در مقایسه با برنامه های غذایی دیگر.

قوانین برنامه غذایی سیب زمینی سه روزه

، بر خلاف بسیاری دیگر، این برنامه با لیست بسیار ساده ای از دستورالعمل ها ارائه میشه. همانطور که انتظار میره، فقط میتونید سیب زمینی رو برای مدت زمان خاصی میل کنید. طبخ شده، سرخ نشده، البته. میتونید تا 900 گرم بخورید و بیش از 2 کیلوگرم سیب زمینی پخته شده در روز به شکل ساده و بدون افزودنی مصرف کنید.

نمونه رژیم سه روزه سیب زمینی

نمونه رژیم سه روزه سیب زمینی

روز شنبه و دوشنبه:

صبحانه: یک سیب زمینی آب پز بدون هیچ نمکی اضافه شده و یک لیوان ماست

ناهار: دو سیب زمینی آب پز بدون هیچ نمکی اضافه شده و یک لیوان ماست

شام: دو لیوان ماست

روز یکشنبه و سه شنبه:

صبحانه: یک لیوان ماست

ناهار: دو سیب زمینی آب پز بدون هیچ نمکی اضافه شده و یک لیوان ماست

شام: یک سیب زمینی آب پز بدون هیچ نمکی اضافه شده و یک لیوان ماست

روز دوشنبه و چهار شنبه:

صبحانه: یک سیب زمینی آب پز بدون هیچ نمکی اضافه شود

ناهار: یک سیب زمینی آب پز بدون هیچ نمکی اضافه شده و یک لیوان ماست

شام: یک لیوان ماست

این برنامه در روزهای بعد تکرار میشه. در روز جمعه نیز از سیب زمینی و ماست به همراه نوشیدنی مانند اب استفاده میشود.

برنامه لاغری سیب زمینی در چند روز باعث لاغری میشه؟

این برنامه سیب زمینی سه روزه همونطور که از اسمش پیداست در سه روز باعث کاهش وزن میشه ولی میزان این کاهش کم هستش و شما حداقل باید تا سه ماه این برنامه رو اجرا کنید تا وزن قابل توجهی و از دست بدید و لاغری و در خودتون مشاهده کنید.

نکته مهم: به هیچ وجه، سیب زمینی سرخ شده رو با سیب زمینی آب پز اشتباه نگیرید، به همان اندازه که به نظرتان میرسد خوشمزه است اصلا به برنامه سیب زمینی سه روزه جواب نمیده. سیب زمینی آب پز غذای سالم هستش- سیب زمینی سرخ کرده فرانسوی ها هم اصلا اینطور نیست.

عوارض برنامه سیب زمینی

سیب زمینی یک سبزی ریشه ای فوق العاده متنوع است که در انواع غذاها در سراسر جهان مصرف میشه. در حالی که بسیاری از افراد سبزیجات رو سالم میدانند، بر روی سیب زمینی بحث و جدال زیادی هستش. به دلیل محتوای نشاسته آنها، بسیاری از افراد معتقدند که باید میزان مصرف آنها رو محدود کنند.

همچنین، سیب زمینی معمولاً با غذاهای سرخ شده و فرآوری شده ناسالم همراه است.

می توان گفت به دلیل اینکه مواد غذایی دیگری در این برنامه سیب زمینی سه روزه مصرف نمیشه باعث شده که این برنامه در هاله ای از ابهام بره بخاطر اینکه با توجه به لاغری زیاد اما ممکنه بدن به مواد دیگری هم نیاز داشته باشه که در این نوع برنامه سیب زمینی سه روزه مصرف نمیشه.

رژیم سیب زمینی و ماست دیگه چه جور رژیمیه؟

در منوی بالا کاملا برنامه سیب زمینی با ماست و داخل منو غذایی هفتگی جا دادیم. اما باید بدونید این نوع رژیم خوبیش اینه که ماست بهش اضافه میشه و ماست دارای یه نوع مواد معدنی و ویتامین های خاصی هستش که بهتره سیب زمینی و با ماست خورده بشه مخصوصا اینکه ماست و در وعده غذایی صبحانه بذارید.

خلاصه مقاله:

  • سیب زمینی حاوی مقادیر خوبی از کربوهیدرات و فیبر و همچنین ویتامین C، ویتامین B6، پتاسیم و منگنز است. محتوای مواد مغذی آنها بسته به نوع سیب زمینی و روش پخت و پز متفاوت است.
  • سیب زمینی حاوی آنتی اکسیدان است، که ممکن است خطر ابتلا به بیماری مزمن رو کاهش دهد. اگرچه برای بررسی تأثیرات احتمالی آنها در انسان، تحقیقات بیشتری لازم است.
  • رژیم سیب زمینی سه روزه در طی مدت سه ماه جواب دهی مناسبی دارد.
  • سیب زمینی غده گیاهی خوراکی است که در سراسر جهان کشت میشه. انواع مختلفی از سیب زمینی ها انواع مختلفی دارند که میتوان از آنها در طیف وسیعی از رژیم های غذایی استفاده کرد.

نوشته های مشابه

1 دیدگاه

  1. سلام روز به خیر ممنون که همراه ما هستید پیج اینستاگرام های زیبا رو هم دنبال کنید مطالب مفیدی قرار میدیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا