رژیم لاغری نوم | اپلیکشین رژیم لاغری نوم | اسرار رژیم لاغری نوم - های زیبا

رژیم لاغری نوم

0


احتمالا رژیم لاغری نوم براتون خیلی غیر آشنا تر و غریبه تر نسبت به رژیم های دیگه ست. علتش هم اینه که این رژیم لاغری امروزی تر و به اصطلاح علمی تره. متاسفانه امروزه هم به دلایل مختلف، عادات بد رفتاری و غذایی وارد سبک زندگیمون شده و باعث شده نسبت به گذشته بیشتر دچار مشکلات چاقی و افزایش وزن بشیم.

رژیم لاغری نوم چیست؟

رژیم لاغری نوم چیست؟


آیا رژیم اسلیم فست و رژیم نوم به هم شباهت دارند؟ این رژیم لاغری به عنوان یک روش نوین و جدید لاغریه و بر اساس تکنیک های رفتاری و روان شناسی بیشتر بر تغییر عادت های غلط زندگی تاکید داره و دنبال جایگزین کردن سبک درست زندگیه.

تمام روش ها و سبک های ارائه شده توی این رژیم به صورت چالش های هفتگی به شما داده میشه و بیشتر تاکید داره که این سبک و روش ها در شما تبدیل به عادت بشه. پس شاید یه مقدار سخت به نظر بیاد.

ولی اینطور نیست که دراین رژیم لاغری نوم شما تنها رها بشین، بلکه در هر جلسه شما را بیشتر تشویق میکنن تا عادت های جدیدتون رو بیشتر رعایت کنین. شاید خیلی براتون جالب باشه بدونین این رژیم چطوری کار میکنه؟


این رژیم در کنار کاهش وزن از یک الگوریتم استفاده میکنه تا با تغییر سبک و روش های غلط زندگی افراد، اونها رو بیشتر به اهداف سلامت زندگی نزدیک کنه. رژیم غذایی چیست؟ میزان کالری رو هم که فرد در طول روز لازم داره که در کنارش کاهش وزن هم داشته باشه بر اساس فاکتور هایی مثل جنس، سن، فعالیت فیزیکی و وزن افراد تعیین میکنه.

مطالب مرتبط: رژیم کم کالری چگونه رژیمی است؟


رژیم لاغری نوم برای من مناسبه؟

یکی از دغده های افرادی که به دنبال کاهش وزن هستن اینه که چه رژیم لاغری رو انتخاب کنن که در کنار کاهش وزنشون، آسیبی هم به سلامتیشون وارد نشه. پس انتخاب رژیم غذایی درست که همه مواد مغذی در حد نیاز باشه و شما با کمبود مواجه نشین بسیار با اهمیته.

اگر بخواهیم کاملا علمی در مورد عوارض رژیم های لاغری صحبت کنیم، باید بگیم که مهم ترین نکته ی یک رژیم لاغری درست اینه که هیچ ماده ی غذایی رو از غذای شما حذف نکنه حتی اگه اون ماده ی غذایی پر کالری باشه.

اصلا این مورد که شما از خوردن یک ماده ی غذایی منع بشین از نظر روان شناسی هم درست نیست. چون به عنوان یک قانون کلی آدم ها از هر چه که منع بشن بیشتر بهش گرایش پیدا میکنن. این موضوع شاید ساده به نظر بیاد ولی در طولانی مدت روحمون رو خسته میکنه و باعث میشه زود از رعایت برنامه غذایی مون دست بکشیم.

با توجه به مطالب گفته شده رژیم غذایی نوم به علت اینکه شما اجبار به حذف هیچ ماده ی غذایی ندارید یکی از برنامه های لاغری مناسبه. به شما آزادی عمل داده که هر ماده ی غذایی را که خواستین بخورین، فقط تنها نکته را که باید رعایت کنین کالری شماریه و میزان کالری مصرفی تون از حدی که باید بیشتر نشه.


چه نکاتی رو باید در این رژیم رعایت کنم؟

چه نکاتی رو باید در این رژیم رعایت کنم؟

مهم ترین نکته ای که در رژیم لاغری نوم باید رعایت کنین دنبال کردن درست نکات موجود در این رژیمه. در ادامه نکات که در رعایت این رژیم باید مد نظرتون باشه رو خواهیم گفت:


این رژیم غذایی یک برنامه شخصی سازی شده بر اساس روش و سبک زندگی به شما ارائه میده. نکته ای که باید مد نظر داشته باشین اینه که هر روش و سبک زندگی، چه غلط و چه درست که دارین باید ارائه بدین و از گفتن مطالب نادرست در مورد خودتون به شدت خودداری کنین.


این رژیم چالش های هفتگی ارائه میده که حتما باید در اون شرکت کنین و قدم به قدم پیش برین. اینکه بخواهین در روز اول همه سبک ها و روشهای قبلی خودتون رو به یکباره کنار بگذارین، هم نادرست و هم غیر ممکنه.


این رژیم یک سیستم بایومتریکه که شما می توانید قند و فشار خونتون رو اندازه گیری کنین و داخل یک پرونده ثبت کنین. توجه کنین که در این کار احمال کاری نکنین، تا اگر در طول رژیم دچار هر حالتی شدین علت اون رو راحت تر بتونین پیدا کنین.

همچنین این سیستم بر اساس همین اطلاعات درباره رژیم غذایی بعد شما برنامه ریزی میکنه، پس اگر اطلاعات به درستی وارد نشده باشه، سیستم برنامه درستی به شما نخواهد داد.


همانطور که قبلا هم در رژیم لاغری نوم به آن اشاره شد، این رژیم بر اساس محدودیت کالریه نه محدودیت غذایی. پس اینکه دست شما بازه که هر ماده ی غذایی رو بخورین به معنی مصرف زیاد کالری نیست و میزان کالری مواد غذایی رو حتما محاسبه کنین.

مزایا و معایب رژیم لاغری نوم


هر رژیم لاغری همانطور که دارای مزایا میتونه باشه معایب هم میتونه داشته باشه. رژیم نوم همانطور که قبلا هم در موردش صحبت کردیم، یک برنامه غذایی بر اساس اصول روان شناسی به شما میده که اگر به درستی رعایت بشه باعث کاهش وزن میشه. در ابتدا در مورد مزایای این رژیم لاغری باید صحبت کنیم.


مزایا این روش


در رژیم لاغری نوم ناخواسته بر روی کالری تمرکز میکنید. یک از مزیت های بسیار خوب این روش اینه که شما رفته رفته به سمت مصرف غذایی با فیبر بالا و کالری کم می روید. و همین موضوع باعث میشه که مصرف کالری روزانه تون پایین بیاد و کاهش وزن داشته باشین.


تنوع غذایی و همچنین انعطاف پذیری در این روش خیلی بالاست. شما محدود به خوردن هیچ غذایی نیستین. چیدن برنامه غذایی در طول روز با خودتونه. فقط تنها نکته کنترل کردن کالری اون هاست که از یک حدی بالاتر نباشه.

این رژیم آهسته آهسته باعث تغییر در سبک غذایی شما میشه. شاید قبلا خیلی عادت به خوردن فست فود و مواد پرکالری و مضر داشتین، ولی حالا که با این رژیم غذایی همراه شدین با مصرف غذایی پر فیبر، میزان مصرف فست و فود خیلی پایین اومده.


معایب این روش

معایب این روش


یکی از معایب این روش این است که وابستگی بالایی به کالری شماری داره. یعنی شما مجبور هستین هر ماده ی غذایی رو که می خورین کالری شو حساب کنین. اصلا به همین خاطره که در اون محدودیت غذایی نیست. چون اساسش بر اینه که شما هر چه می خواهین بخورین ولی در مجموع کالری مصرفی باید پایین باشه.


رژیم لاغری نوم بر خلاف رژیم های دیگه هزینه بالایی داره و شاید این مورد برای کسایی که محدودیت مالی دارند اصلا مشخصه ی خوبی نباشه.


یکی دیگه از معایب این رژیم اینه که همه نمیتونن از اون استفاده کنن، چون نیاز به تکنولوژی و اپلیکیشن های خاص داره. همچنین شما همواره مجبور هستین غذا و فعالیت های خودتون رو چک کنید.


سوالات متداول


آیا کودکان و نوجوانان نیز می توانن از این رژیم استفاده کنن؟ در پاسخ باید بگوییم این رژیم غذایی هیچ محدودیت غذایی ندارد به همین خاطر همه سنین بدون هیچ مشکلی می تونن از این رژیم غذایی استفاده کنن.

آیا پایبندی به این رژیم غذایی آسونه؟ یکی از مزیت های خیلی مهم یک رژین غذایی اینه که افراد بهش پایبند باقی بمونن. در رژیم لاغری نوم به خاطر اینکه محدودیت مواد غذایی وجود نداره و کاهش وزن به آرامی با تغییر سبک زندگی صورت میگیره، پایبندی به اون آسون تره و افراد راحت تر به اون عادت میکنن


آیا با رژیم نوم احساس سیری میکنیم؟ در این رژیم چون مصرف فیبر خیلی بالاتره زودتر از حالت عادی به احساس سیری میرسیم.


خلاصه نکات مقاله


رژیم لاغری نوم از جمله رژیم های لاغری با محدودیت کالری به حساب میاد که اخیرا خیلی مورد توجه قرار گرفته. علتش هم اینه که اساس این رژیم غذایی بر اصول روانشناسی و تغییر عادت ها و روش های غلط زندگیه . تنها اشکال وارده به این رژیم پر هزینه بودن و غیر قابل دسترس بودن اون برای همه ست.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

فقط تا ساعت 12 شب میتوانید رژیم لاغری 216 رو با تخفیف خریداری کنید!
دریافت رژیم
6 کیلو لاغری در سه هفته! فقط تصورش کن...
چه رژیمیه؟
Your offer is still here!