رژیم لاغری لیلا اوتادی چگونه رژیمی است ؟ | برنامه غذایی لیلا اوتادی - های زیبا

رژیم لاغری لیلا اوتادی چگونه رژیمی است ؟

0

رژیم لاغری لیلا اوتادی رژیمی عجیب و در عین حال تاثیرگذار و مفید برای افراد
البته رژیم لاغری لیلا اوتادی به دلیل مطرح شدن از سمت یک چهره‌ی معروف و سلبریتی، توانسته جای خود را بین طرفداران این بازیگر باز کنه و توجه افراد زیادی را به سوی خود جلب کرده در ادامه به بررسی این رژیم میپردازیم.


رژیم لاغری لیلا اوتادی

رژیم لاغری لیلا اوتادی


رژیم لیلا اوتادی برای افرادی که توانایی تحمل شرایط سخت و طاقت فرسای رژیم های طولانی مدت را ندارند، قابل اجرا و انجامه زیرا در آن مقدار و حجم وعده های غذایی محدود نمیشه و فرد میتونه از مواد غذایی مشخص شده ی هر روز در طول رژیم هرچه که میخواد بخورد و در انتخاب کردن و خوردن مواد غذایی مشخص برای هر روز آزاده.

این شرایط باعث کاهش فشار روانی این رژیم شده و گرفتن این رژیم را برای همه ی افراد متقاضی قابل تحمل و ممکن میکنه. کم بودن فشار رژیم میتونه انگیزه‌ی خوبی برای افراد باشه تا آن را ادامه بدهند، از کاهش وزن دلسرد نشوند، بتوانند آن را به اجرا در بیاورند و

حتی به آن پای بند باشند.

تمامی این نکات، رژیم لاغری لیلا اوتادی را با استقبال زیادی از سوی هوادارانش و حتی دیگر مردم روبرو کرده است.

رژیم غذایی چیست؟ لیلا اوتادی، رژیمی قابل اجرا و ساده برای افرادی که تمایل به کاهش وزن با رژیمی سالم را دارند.

حتما بخوانید: رژیم لاغری برای کم کاری تیروئید چگونه رژیمی میباشد؟


برنامه رژیم غذایی لیلا اوتادی چه بود؟

برنامه ی غذایی رژیم لاغری لیلا اوتادی، به این صورته که برای هر روز مواد غذایی مشخصی را در نظر گرفته و فرد میتونه در آن روز هرچه میخواد از آن مواد غذایی موجود در برنامه بخورد و محدودیتی برای حجم مصرف آنها نداره. در آن چای و قهوه نیز (البته بدون شیر و شکر) محدودیتی نداره و به هر میزان که فرد میخواد بخورد آزاده.

ضمنا این رژیم را بین رژیم های دیگر از جمله رژیم کم کالری نیز میتونه اجرا نمود، خصوصا زمانی که بدن نسبت به کاهش وزن مقاومت میکنه، کاهش وزن صورت نمیگیره یا به عبارتی فرد به استپ وزنی و عدم تغییر وزن رسیده.

(که خود این اتفاق میتونه موجب دلسرد شدن بسیاری از افراد برای ادامه¬ دادن هر رژیمی بشه) این رژیم به طور معجزه آسایی میتونه بدن را از حالت مقاومت خارج کرده به کاهش وزن تغییر بده، بدن را به روال کاهش وزن در رژیم برگرداند و انگیزه‌ی زیادی به فرد برای کم کردن وزن و ادامه ی رژیم بدهد تا فرد به وزن دلخواه خود برسه.

البته رژیم لاغری لیلا اوتادی را میتونه به صورت چرخشی و بسته به اینکه به چه مقدار نیاز به کاهش وزن و لاغری دارید، در مدت بیشتر از 9 روز هم انجام داد.

نحوه‌ی اجرای رژیم را میتونه بسته به نیاز شخصی هر فرد تغییر داد و طوری برنامه ریزی کرد که رژیم بیشترین بازدهی ممکن را برای شخص داشته باشه تا انگیزه ی فرد برای ادامه ی رژیم کم نشه، به رژیم ادامه دهد و از آن نتیجه¬ی دلخواه و مناسب خود را کسب نماید.


لیلا اوتادی چقدر لاغر شد؟

لیلا اوتادی چقدر لاغر شد؟


رژیم لاغری لیلا اوتادی این رژیم را مناسب برای کاهش وزن تا حدود چهار کیلو میدونه. او معتقده با هر 9 روز از این رژیم چیزی حدود 4 تا 5 کیلو کاهش وزن و یک تا دو واحد کاهش سایز صورت میگیره.

البته این مقدار میتونه برای افراد مختلف، تفاوت داشته باشه زیرا ساختار فیزیولوژیکی بدن انسانها یکسان نیست و واکنش بدنها نسبت به انواع رژیم متفاوته. پس نباید از همه‌‌ی بدن‌ها انتظار یکسان و برابر در مقابل هر نوع رژیمی داشت زیرا ممکنه برخی از بدنها نسبت به این نوع رژیم واکنش مثبت نشان بدهند و برخی دیگر مقاومت کنند و واکنش منفی داشته باشند.

به همین دلیله که برخی از افراد با این نوع رژیم (البته این نکته برای هر نوع رژیمی صدق میکند) ممکنه حتی بیشتر از 5 کیلو کاهش وزن را تجربه کنند و برخی دیگر خیلی کمتر از این، که البته این موضوع به سیستم بدن، جنسیت فرد، مقدار چاقی و اضافه وزن آن شخص و بسیار عوامل دیگر فیزیولوژیکی و غیر فیزیولوژیکی بستگی داره و برای هر نوع رژیمی (نه فقط این رژیم) صدق میکنه.


رژیم غذایی پیشنهادی لیلا اوتادی


رژیمی که الان به عنوان رژیم لاغری لیلا اوتادی شناخته میشه، با انتشار یک عکس در حساب شخصی لیلا اوتادی، در فضای مجازی با متن زیر منتشر شد که دستورالعمل رژیم در آن قابل مشاهده است و نکاتی اضافی را درباره ی رژیم در آن توضیح داده


خیلی از ما به هزار و يك دليل شايد انگيزه يا قدرت كافى براى يك رژيم طولانى و سخت رو نداشته باشيم ولى امروز ميخوام به شما عزيزانم يك رژيم عالى هديه بدم كه به خيلى از همكارا و دوستانم گفتم و اونها هم همگى بعد از انجامش كلى تشكر كردن و دعاى خير برام كردن.

به خصوص ديروز به يك همكار و دوست عزيزم كه به تازگى دختر زيباش رو به دنيا آورده پيشنهاد كردم اونهم كلى خوشحال شد. اميدوارم مورد استفاده شما عزيزانم باشه .

در اين رژيم نوشيدن چاى و قهوه بدون شير و شكر به ميزان آزاد هست، اين رژيم را میشه بين رژيم هاى ديگر اجرا نمود بخصوص وقتى بدن در مقابل كاهش وزنتون مقاومت ميكنه، انجامش بسيار راحت امكان پذيره زيرا از غذاى روز به (هر ميزان) كه ميل داشتيد میتونیداستفاده كنيد.

فقط همون مواد رو در روز بخوريد بميزان دلخواه، اين رژيم رو بصورت چرخشى و به مدت بيشتر از ٩روز بسته به نيازتون به كاهش وزن ميتونين انجام بدين، هر ٩روز ٥ كيلو و حدود يك الى ٢سايز كاهش سايز.
دوستون دارم و دوست دارم ايرانيان رو هميشه جزء سالمترين، خوش پوش ترين و زيباترين هاى روزگار ببينم، منتظر نتيجه هاتون هستم.

معرفی رژیم لاغری لیلا اوتادی

معرفی رژیم لاغری لیلا اوتادی

عکسی که لیلا اوتادی در صفحه ی شخصی اش برای معرفی رژیم لاغری خود منتشر کرد
به نام پروردگار
٣روز اول (سیب زمینى+گوجه)
٣روز دوم (تخم مرغ +گوجه)
٣روز سوم (سینه مرغ +گوجه)
موفق باشین دوستان گلم

سیب زمینی و گوجه، یک وعده از وعده های سه گانه ی رژیم
دستورالعمل برای رژیم لاغری لیلا اوتادی به این صورته که در سه روز اول فرد به هر میزان که مایله میتونه از سیب زمینی و گوجه فرنگی در هر شکلی بخوره، در سه روز دوم به میزان آزاد تخم مرغ و گوجه فرنگی را در برنامه ی غذایی خود داشته باشد.

و در سه روز پایانی مصرف سینه ی مرغ و گوجه فرنگی به هر میزان که مورد نیاز فرده، برای او آزاده. همانطور که میبینه تنوع گسترده ای در این رژیم وجود نداره اما در رژیم لاغری لیلا اوتادی توجه خوبی به پروتئین ها و سایر نیازهای ضروری بدن شده.

درادامه:

به همین دلیل میشه گفت که رژیم لاغری لیلا اوتادی این رژیم عوارض رژیم‌های لاغری سفت و سخت را در پی نداره. البته مزیت دیگر این رژیم نداشتن محدودیت مقدار مصرف مواد غذایی ذکر شده. هر فرد آزاده که در هر روز به مقدار دلخواه از ماده ی غذایی تعیین شده در رژیم لاغری بخورد و محدودیتی برای آن وجود نداره.

نکته‌ی قابل توجه دیگر در این رژیم کم و کوتاه بودن مدت زمان آنه که باعث میشه شوک‌های غذایی به بدن وارد نشه، بدن فرسوده و ضعیف نشه و به طبع پیامدهای رژیم را کم کند.

همچنین کوتاه بودن دوره ی رژیم لاغری لیلا اوتادی باعث میشه آسیب‌های جسمی و حتی روانی (مانند پرخاشگری و عصبانیت به خاطر نخوردن بعضی مواد غذایی) افراد را آزاد نده. کوتاه بودن دوره‌ی رژیم ضمنا باعث تکرار پذیر بودن آن میشه، یعنی افراد طی دوره‌های کوتاه نه روزه میتونند از این رژیم استفاده کنند و در صورت رضایت از نتایجش، آن را تمدید کنند و دوباره آن را امتحان کنند.

عدم محدودیت حجم مصرف مواد غذایی تعیین شده در هر روز برای فرد رژیم گیرنده


توصیه های لیلا اوتادی برای لاغر شدن

توصیه های لیلا اوتادی برای لاغر شدن


توصیه‌های حول کاهش وزن به سبک و قابل اجرا بودن رژیم برمیگرده. انتظار او از رژیم داشتن برنامه‌ای منعطف و کم زحمته که در عین حال تمامی مواد غذایی مورد نیاز بدن انسان را تامین کند و بدن را دچار سو تغذیه ناشی از رژیم اشتباه نکند.

همچنین یک رژیم سالم باید بیشترین بازدهی ممکن را نیز داشته باشه و برای همه ی افراد با وزن ها و بدنهای مختلف کارآمد باشه.

به همین دلیل او دیگران را نیز به استفاده از این رژیم تشویق میکنه تا با رژیم لاغری لیلا اوتادی و استفاده ی درست از آن به وزن دلخواه خود برسند و بتوانند لاغری بدون ضرر و دردسر را تجربه کنند. البته در هر رژیمی، اجرا کردن دقیق آن میتونه در اثر گذاشتن یا بی اثر بودنش بسیار ثمربخش باشه و نتیجه ی رژیم را به کل تغییر بده.

خلاصه نکات مقاله


آنچه که این رژیم به ما میگه و مشخصه توجه به انعطاف پذیری و سبکی برای هر رژیمیه. در یک رژیم کارآمد باید بتوان تمامی منابع غذایی را از مواد غذایی موجود در رژیم دریافت کرد و در کل هیچ دسته ای از مواد غذایی را هم حذف نکرد.

البته در هر رژیم لاغری لیلا اوتادی علاوه بر توجه به نیازهای متعدد بدن باید نکات مهم دیگری نیز در نظر گرفته میشه و یکی از آن نکات فشار روانی رژیمه.

مقاومت کردن در برابر خوراکی‌های خوشرنگ و خوشمزه کار ساده‌ای نیست و ظرفیت زیادی از اراده‌ی فرد را به خود اختصاص میده و نیازمند اینه که فرد بتواند خود را کنترل کرده و در برابر وسوسه ی خوردن مواد غذایی خوشمزه ی دیگر مقاومت کند. رژیمی که این نکات را در نظر گرفته و به فشار روانی لاغر شدن و کاهش وزن اهمیت بده، میتونه رژیم موفقی باشه.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

فقط تا ساعت 12 شب میتوانید رژیم لاغری 216 رو با تخفیف خریداری کنید!
دریافت رژیم
6 کیلو لاغری در سه هفته! فقط تصورش کن...
چه رژیمیه؟
Your offer is still here!