رژیم های لاغری

رژیم کاهش وزن لیلا اوتادی

رژیم کاهش وزن لیلا اوتادی عجیب و در عین حال تاثیرگذار و مفید برای افراد
البته این برنامه کاهش وزن لیلا اوتادی به دلیل مطرح شدن از سمت یک چهره‌ی معروف و سلبریتی، توانسته جای خود را بین طرفداران این بازیگر باز کنه و توجه افراد زیادی را به سوی خود جلب کرده.


رژیم کاهش وزن لیلا اوتادی

رژیم لاغری لیلا اوتادی


برنامه لیلا اوتادی برای افرادی که توانایی تحمل شرایط سخت و طاقت فرسای طولانی مدت را ندارند، قابل اجرا و انجامه زیرا در آن مقدار و حجم وعده های غذایی محدود نمیشه و فرد میتونه از مواد غذایی مشخص شده ی هر روز در طول برنامه هرچه که میخواد بخورد و در انتخاب کردن و خوردن مواد غذایی مشخص برای هر روز آزاده.

این شرایط باعث کاهش فشار روانی شده و گرفتن این برنامه را برای همه ی افراد متقاضی قابل تحمل و ممکن میکنه. کم بودن فشار میتونه انگیزه‌ی خوبی برای افراد باشه تا آن را ادامه بدهند، از کاهش وزن دلسرد نشوند، بتوانند آن را به اجرا در بیاورند و

حتی به آن پای بند باشند.

تمامی این نکات، برنامه کاهش وزن لیلا اوتادی را با استقبال زیادی از سوی هوادارانش و حتی دیگر مردم روبرو کرده است.

حتما بخوانید: رژیم لاغری برای کم کاری تیروئید چگونه رژیمی میباشد؟

برای دریافت مشاوره رایگان رژیم غذایی فرم زیر را پر کنید

برنامه رژیم غذایی لیلا اوتادی چه بود؟

برنامه ی غذایی کاهش وزن لیلا اوتادی، به این صورته که برای هر روز مواد غذایی مشخصی را در نظر گرفته و فرد میتونه در آن روز هرچه میخواد از آن مواد غذایی موجود در برنامه بخورد و محدودیتی برای حجم مصرف آنها نداره. در آن چای و قهوه نیز (البته بدون شیر و شکر) محدودیتی نداره و به هر میزان که فرد میخواد بخورد آزاده.

این برنامه را خصوصا زمانی که بدن نسبت به کاهش وزن مقاومت میکنه، کاهش وزن صورت نمیگیره یا به عبارتی فرد به استپ وزنی و عدم تغییر وزن رسیده.

(که خود این اتفاق میتونه موجب دلسرد شدن بسیاری از افراد برای ادامه بشه) این برنامه به طور معجزه آسایی میتونه بدن را از حالت مقاومت خارج کرده به کاهش وزن تغییر بده، بدن را به روال کاهش وزن در برنامه برگرداند و انگیزه‌ی زیادی به فرد برای کم کردن وزن و ادامه ی برنامه بدهد تا فرد به وزن دلخواه خود برسه.

البته برنامه کاهش وزن لیلا اوتادی را میتونه به صورت چرخشی و بسته به اینکه به چه مقدار نیاز به کاهش وزن و لاغری دارید، در مدت بیشتر از 9 روز هم انجام داد.

نحوه‌ی اجرای برنامه را میتونه بسته به نیاز شخصی هر فرد تغییر داد و طوری برنامه ریزی کرد که برنامه بیشترین بازدهی ممکن را برای شخص داشته باشه تا انگیزه ی فرد برای ادامه ی برنامه کم نشه، به برنامه ادامه دهد و از آن نتیجه¬ی دلخواه و مناسب خود را کسب نماید.

نمونه برنامه رژیم غذایی و ابهامات آن تنها با یک کلیک.

رژیم لاغری ۲۱۶ ؛ 6 کیلو لاغری در 21 روز


لیلا اوتادی چقدر لاغر شد؟

لیلا اوتادی چقدر لاغر شد؟


برنامه کاهش وزن لیلا اوتادی این برنامه را مناسب برای کاهش وزن تا حدود چهار کیلو میدونه. او معتقده با هر 9 روز از این برنامه چیزی حدود 4 تا 5 کیلو کاهش وزن و یک تا دو واحد کاهش سایز صورت میگیره.

البته این مقدار میتونه برای افراد مختلف، تفاوت داشته باشه زیرا ساختار فیزیولوژیکی بدن انسانها یکسان نیست و واکنش بدنها نسبت به انواع برنامه ها متفاوته. پس نباید از همه‌‌ی بدن‌ها انتظار یکسان و برابر در مقابل هر نوع برنامه رو داشت زیرا ممکنه برخی از بدنها نسبت به این نوع برنامه واکنش مثبت نشان بدهند و برخی دیگر مقاومت کنند و واکنش منفی داشته باشند.

به همین دلیله که برخی از افراد با این نوع برنامه، ممکنه حتی بیشتر از 5 کیلو کاهش وزن را تجربه کنند و برخی دیگر خیلی کمتر از این، که البته این موضوع به سیستم بدن، جنسیت فرد، مقدار چاقی و اضافه وزن آن شخص و بسیار عوامل دیگر فیزیولوژیکی و غیر فیزیولوژیکی بستگی داره و برای هر نوع رژیمی صدق میکنه.

برای دیدن رژیم لاغری روی لینک زیر کلیک کنید.


برنامه غذایی پیشنهادی لیلا اوتادی


برنامه که الان به عنوان برنامه کاهش وزن لیلا اوتادی شناخته میشه، با انتشار یک عکس در حساب شخصی لیلا اوتادی، در فضای مجازی با متن زیر منتشر شد که دستورالعمل برنامه در آن قابل مشاهده است و نکاتی اضافی را درباره ی آن توضیح داده


خیلی از ما به هزار و يك دليل شايد انگيزه يا قدرت كافى براى يك رژيم طولانى و سخت رو نداشته باشيم ولى امروز ميخوام به شما عزيزانم يك رژيم عالى هديه بدم كه به خيلى از همكارا و دوستانم گفتم و اونها هم همگى بعد از انجامش كلى تشكر كردن و دعاى خير برام كردن.

به خصوص ديروز به يك همكار و دوست عزيزم كه به تازگى دختر زيباش رو به دنيا آورده پيشنهاد كردم اونهم كلى خوشحال شد. اميدوارم مورد استفاده شما عزيزانم باشه .

در اين رژيم نوشيدن چاى و قهوه بدون شير و شكر به ميزان آزاد هست، اين رژيم را میشه بين رژيم هاى ديگر اجرا نمود بخصوص وقتى بدن در مقابل كاهش وزنتون مقاومت ميكنه، انجامش بسيار راحت امكان پذيره زيرا از غذاى روز به (هر ميزان) كه ميل داشتيد میتونیداستفاده كنيد.

فقط همون مواد رو در روز بخوريد بميزان دلخواه، اين رژيم رو بصورت چرخشى و به مدت بيشتر از ٩روز بسته به نيازتون به كاهش وزن ميتونين انجام بدين، هر ٩روز ٥ كيلو و حدود يك الى ٢سايز كاهش سايز.
دوستون دارم و دوست دارم ايرانيان رو هميشه جزء سالمترين، خوش پوش ترين و زيباترين هاى روزگار ببينم، منتظر نتيجه هاتون هستم.

معرفی برنامه کاهش وزن لیلا اوتادی

معرفی رژیم لاغری لیلا اوتادی

عکسی که لیلا اوتادی در صفحه ی شخصی اش برای معرفی برنامه کاهش وزن خود منتشر کرد
به نام پروردگار
٣روز اول (سیب زمینى+گوجه)
٣روز دوم (تخم مرغ +گوجه)
٣روز سوم (سینه مرغ +گوجه)
موفق باشین دوستان گلم

سیب زمینی و گوجه، یک وعده از وعده های سه گانه ی رژیم
دستورالعمل برای برنامه کاهش وزن لیلا اوتادی به این صورته که در سه روز اول فرد به هر میزان که مایله میتونه از سیب زمینی و گوجه فرنگی در هر شکلی بخوره، در سه روز دوم به میزان آزاد تخم مرغ و گوجه فرنگی را در برنامه ی غذایی خود داشته باشد.

و در سه روز پایانی مصرف سینه ی مرغ و گوجه فرنگی به هر میزان که مورد نیاز فرده، برای او آزاده. همانطور که میبینه تنوع گسترده ای در این برنامه وجود نداره اما در برنامه کاهش وزن لیلا اوتادی توجه خوبی به پروتئین ها و سایر نیازهای ضروری بدن شده.

درادامه:

به همین دلیل میشه گفت که برنامه کاهش وزن لیلا اوتادی این برنامه عوارض رژیم‌های لاغری سفت و سخت را در پی نداره. البته مزیت دیگر این برنامه نداشتن محدودیت مقدار مصرف مواد غذایی ذکر شده. هر فرد آزاده که در هر روز به مقدار دلخواه از ماده ی غذایی تعیین شده در برنامه لاغری بخورد و محدودیتی برای آن وجود نداره.

نکته‌ی قابل توجه دیگر در این برنامه کم و کوتاه بودن مدت زمان آنه که باعث میشه شوک‌های غذایی به بدن وارد نشه، بدن فرسوده و ضعیف نشه و به طبع پیامدهای این برنامه رو کم کند.

همچنین کوتاه بودن دوره ی برنامه کاهش وزن لیلا اوتادی باعث میشه آسیب‌های جسمی و حتی روانی (مانند پرخاشگری و عصبانیت به خاطر نخوردن بعضی مواد غذایی) افراد را آزاد نده. کوتاه بودن دوره‌ ضمنا باعث تکرار پذیر بودن آن میشه، یعنی افراد طی دوره‌های کوتاه نه روزه میتونند از این برنامه استفاده کنند و در صورت رضایت از نتایجش، آن را تمدید کنند و دوباره آن را امتحان کنند.


توصیه های لیلا اوتادی برای لاغر شدن

توصیه های لیلا اوتادی برای لاغر شدن


توصیه‌های حول کاهش وزن به سبک و قابل اجرا بودن برنامه برمیگرده. انتظار او از داشتن برنامه‌ای منعطف و کم زحمته که در عین حال تمامی مواد غذایی مورد نیاز بدن انسان را تامین کند و بدن را دچار سو تغذیه ناشی از رژیم اشتباه نکند.

همچنین یک برنامه سالم باید بیشترین بازدهی ممکن را نیز داشته باشه و برای همه ی افراد با وزن ها و بدنهای مختلف کارآمد باشه.

به همین دلیل او دیگران را نیز به استفاده از این برنامه تشویق میکنه تا با آن کاهش وزن لیلا اوتادی و استفاده ی درست از آن به وزن دلخواه خود برسند و بتوانند لاغری بدون ضرر و دردسر را تجربه کنند.

خلاصه نکات مقاله


در یک برنامه کارآمد باید بتوان تمامی منابع غذایی را از مواد غذایی موجود در رژیم دریافت کرد و در کل هیچ دسته ای از مواد غذایی را هم حذف نکرد.

مقاومت کردن در برابر خوراکی‌های خوشرنگ و خوشمزه کار ساده‌ای نیست و ظرفیت زیادی از اراده‌ی فرد را به خود اختصاص میده و نیازمند اینه که فرد بتواند خود را کنترل کرده و در برابر وسوسه ی خوردن مواد غذایی خوشمزه ی دیگر مقاومت کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا