رژیم لاغری صهیونیستی چگونه رژیمی است؟ | رژیم لاغری - های زیبا

رژیم لاغری صهیونیستی چگونه رژیمی است؟

0

همانند هر رژیم امیدوار کننده ای، ممکنه. از خود بپرسید که آیا رژیم لاغری صهیونیستی واقعا صحت دارد؟ پس از امتحان انواع روش های درمانی و رژیم های غذایی، اکثر افرادی که امیدوارند لاغر شوند، نسبت به رژیم غذایی که امیدواری بسیاری میده کمی مردد هستند.همراه ما باشید برای توضیحات بیشتر درباره این رژیم

رژیم لاغری صهیونیستی چیست؟

رژیم لاغری صهیونیستی چیست؟


تصور کنید در حالی که بستنی می خورید در مدت 3 روز 5/4 کیلوگرم وزن کم کنید. به نظر می رسد رژیم غذایی رویاهای شماست! یک برنامه غذایی آسان برای لاغریه. که نوید میده به شما کمک میکنه فقط در عرض 3 روز اضافه های پهلوی خود را از بین ببرید (و بله، بستنی در فهرست وجود داره!).


به طور خلاصه، اگر شما نیاز به کاهش وزن در مدت زمان کوتاه دارید، این رژیم میتونه پیشنهاد مناسبی باشد. هرچند که این رژیم غذایی ممکنه به شما کمک کند چند کیلوگرم برای راحت پوشیدن لباس هایتان، وزن کم کنید اما اگر به دنبال رفع مشکل خود در طولانی مدت از لحاظ سلامتی هستید، در جای دیگری آن را جستجو کنید.

برای مطالعه: رژیم ساحل جنوبی چیست ؟

هم چنین :


اما، اگر چند کیلوگرم کاهش وزن به اندازه کافی برای شما مناسبه.، قطعاً باید به این رژیم غذایی یک شانس بدید. باه.فاده از آن میتونید کاهش وزن بیشتری را تجربه کنید و به سرعت برای مهمانی آخر هفته آماده بشید.

مقاله به روز شده ما همه آنچه را که باید در مورد این رژیم بدونید به شما میگه. ادامه مقاله را بخوانید تا بدونید رژیم 3 روزه صهیونیستی چیست، برای چه کسی خوبه.، چگونه کار میکنه و چه چیزی را میتونید و نمیتونید در رژیم غذایی بخورید.


ما حتی لیست های مفید مواد غذایی و راهنماهای جایگزینی را آورده ایم تا بتوانید در رژیم غذایی لاغری صهیونیستی موفق بشید.


چرا رژیم صهیونیستی؟

چرا رژیم صهیونیستی؟

رژیم لاغری صهیونیستی یک رژیم غذایی محدود کننده کالریه. به مدت 3 روز در روزهای مشخص وعده غذایی با میزان کالری فقط 1،100 تا 1،400 کیلو کالری در روز بدون میان وعده مصرف میکنه.

پس از آن 4 روز غذای سالم و بدون محدودیت کالری وجود دارد. به عنوان یک رژیم غذایی یک هفته ای، می تواند به شما در کاهش 5/4 کیلوگرم کمک کنه. این چرخه همچنین می تواند برای کاهش وزن قابل توجه تر تکرار بشه.


این بر اساس اصول مصرف مناسب غذاهای تقویت کننده متابولیسمه. این رژیم غذایی برای افرادی که دارای بیماری قلبی هستند مناسب نیست. رعایت این رژیم غذایی بسیار دشواره. زیرا باید دقیقاً رعایت بشه.


در طول رژیم سه روزه صهیونیستی، شما باید یک برنامه غذایی مشخص را دنبال کنید. روز اول رژیم غذایی آسان تره. زیرا شما بیش تر از مقدار بسیار محدود روز سوم رژیم غذایی، مواد غذایی مصرف میکنه.


قسمت اصلی رژیم، 3 روز طول می کشد. با این حال، توصیه می شود 7 روز کامل مراقب آنچه را می خورید، باشید. در روزهای 4 تا 7، میتونید هر آنچه می خواهید بخورید اما باید زیر 1500 کیلوکالری در روز بمانید.


علاوه بر پیروی از برنامه غذایی، بسیاری از افراد هنگام رژیم غذایی لاغری صهیونیستی نیز ورزش میکنه به نظر شمااین رژیم را جز رژیم لاغری تضمینی تقسیم بندی میکنند؟


علت نام گذاری این رژیم


نام گذاری این رژیم به دلیل مرتبط بودن خصوصیات بسیاری با اعضای نیروهای مسلح می باشد، مثل نظم ، کارآیی و اثربخشی، که از ویژگی های مطلوب کاهش وزن در رژیم غذایی هستند.


جدول برنامه رژیم صهیونیستی

جدول برنامه رژیم صهیونیستی


غذاهای موجود در رژیم لاغری صهیونیستی به یک دلیل انتخاب می شوند. هر ماده غذایی دارای کالری نسبتاً کمیه. و همچنین دارای پروتئین، کربوهیدرات و چربی هاییه. که برهم کنش آن ها عملکرد چربی سوزی را تقویت میکنه.

این ترکیبات غذایی قدرت چربی سوزی بدن شما را زیاد می کنند و سرعت متابولیسم شما را افزایش می دهند تا وزن اضافی شما کم بشه.


نوشیدن آب زیاد در حالی که رژیم لاغری صهیونیستی دارید باعث سرعت بخشیدن به کاهش وزن شما می بشه. این آب به شما کمک میکنه بدون اضافه کردن کالری، احساس سیری کنید، در عین حال به دفع سموم ناخوشایند از سیستم کمک میکنه.

آن سموم همان سمومی هستند که آن میزان چربی سرسخت اضافی را به صورت معلق در اطراف بدن نگه میدارند.


در بیشترین میزان کالری مصرفی در طول روز، حدود 1230 کیلو کالری دریافت میکنه. واقعاً خیلی زیاد نیست! اما این چیزیه. که باعث موفقیت این رژیم غذایی میشه.
قراره. بعد از اتمام رژیم 3 روزه ورزش کنید و به طور معمول غذا بخورید.

برای نتیجه بهتر، توصیه میشه کالری روزانه خود را در طی 4 روز اول بعد از رژیم غذایی به 1500 کیلوکالری محدود کنید. سپس، به آرامی، میتونید به طور نرمال، کالری بیشتری دریافت کنید.

حتما مطالعه کنید: رژیم لاغری برای کم کاری تیروئید چگونه رژیمی میباشد

هم چنین:


به خاطر داشته باشید که یک خانم، به طور متوسط روزانه بین 1600 تا 2400 کیلوکالری و یک مرد، به طور متوسط روزانه به 2000 تا 3000 کیلو کالری نیاز داره. این مقدار روزانه به سن، وزن و میزان ورزش شما بستگی داره.


آیا کنجکاو هستید که بدونید رژیم غذایی لاغری صهیونیستی چقدر مقویه؟ رژیم 3 روزه صهیونیستی غذاهای متنوعی را شامل میشه که حاوی طیف وسیعی از مواد مغذی هستند. مشاهده خواهید کرد که هر روز مقدار قابل توجهی پروتئین داره که به ویژه هنگامی که از این رژیم کم کالری استفاده میکنید بسیار مفیده.

تا عضله خود را از دست ندهید و متابولیسم را کاهش ندهید.
علاوه بر این، رژیم غذایی حاوی تعدادی مواد غذایی دارای ویتامین و مواد معدنیه. که برخی از آنها ممکنه. شما را متعجب کنه.

میوه های مجاز رژیم لاغری صهیونیستی

میوه های مجاز رژیم لاغری صهیونیستی


در اینجا اصول اولیه ارزش غذایی از هر وعده غذایی در رژیم غذایی وجود داره و یک منوی رژیم لاغری صهیونیستی را کسب خواهید کرد.


صبحانه: در آغاز روز، بدن شما برای شروع، به انرژی نیاز دارد. خوشبختانه برای شما، در این رژیم غذایی، صبحانه دومین وعده غذایی سنگین بعد از شامه. (به جز در روز 2 که ناهار سنگین تر از صبحانهه.). این وعده غذایی روی پروتئین ها متمرکزه. و همچنین هر روز شامل یک قطعه میشه.


علاوه بر این، شما باید یک فنجان قهوه یا چای سیاه همراه صبحانه خود بخورید. این امر به دلیل کافئین موجود در این نوشیدنی ها توصیه میشه که در واقع میتونه باعث صرفه جویی در انرژی شما بشه، که میتونه به شما در کاهش وزن کمک کنه.

ادامه:


ناهار: اگر به برنامه غذا نگاهی انداخته اید و فکر میکنید که ناهار ها ناچیز به نظر میرسه، به این دلیله. که آنها ناهار هستند. ناهار در این برنامه غذایی سبک ترین وعده غذایی روزه. و تنها ناهار روز 2 از نظر کالری سنگین تر از صبحانه. ناهار با رژیم لاغری صهیونیستی فقط به پروتئین ها و کربوهیدرات ها متمرکزه.


شام: هنگام رسیدن به شام در رژیم 3 روزه لاغری صهیونیستی، با دیدن جشنی که مجاز به خوردن آن هستید خیالتان راحت خواهد شد. شام سنگین ترین وعده غذایی روزه. و بیشترین کالری و همچنین میوه و سبزیجات را نسبت به وعده های دیگر ارائه میده.
در هر سه شام بستنی نیز ارائه میشه.

اگرچه، درسته. که اکثر بستنی ها حاوی قند زیادی هستند، اما همچنین مقدار زیادی کلسیم و ویتامین B12 دارند.

بستنی مجاز در رژیم صهیونیستی

بستنی مجاز در رژیم صهیونیستی


محتوای چربی بستنی نیز از اهمیت زیادی برخورداره. زیرا بقیه رژیم های غذایی چربی بسیار کمی دارند. چربی ها، برخلاف آنچه بسیاری از مردم معتقدند، در واقع نقش مهمی در بدن ما دارند. آنها منبع انرژی هستند و همچنین به بدن شما در جذب ویتامین ها و مواد معدنی ضروری کمک میکنه.


با این حال، چربی ها انواع مختلفی داره. بعضی سالم هستند، در حالی که بعضی دیگر نه. چربی موجود در بستنی اشباع شدهه. و به عنوان یک چربی بینابین در نظر گرفته می شود، به این معنی که نه خوبه نه بد.


اگر در حد متوسط مصرف بشه، ضرر زیادی برای شما نخواهد داشت. با این حال ، مصرف چربی های اشباع نشده و غیراشباع که به طور معمول در سبزیجات، مغزها، ماهی و دانه ها وجود دارند، ارجحیت دارند.


مواد غذایی مجاز در رژیم لاغری صهیونیستی


شام ناهار صبحانه
مرغ یا گوشت دیگر، لوبیا سبز، سیب، موز، بستنی ماهی تن، نان گریپ فروت، نان تست، کره بادام زمینی، قهوه یا چای روز 1
مرغ یا گوشت دیگر، لوبیا سبز، سیب، موز، بستنی پنیر، تخم مرغ آب پز تخم مرغ، نان تست، نیمی از موز روز 2
ماهی تن، نیمی از موز، بستنی نان تست، یک عدد تخم مرغ پنیر، سیب روز 3

مزایای رژیم لاغری صهیونیستی

مزایای رژیم لاغری صهیونیستی


اینکه رژیم 3 روزه صهیونیستی برای شما مفید باشه یا خیر به اهداف کلی شما بستگی داره. اگر هدف شما از دست دادن چند کیلوگرم و از دست دادن آن در کوتاه مدته، پس احتمالاً برای شما مفید خواهد بود.

با این حال، اگر هدف شما بلند مدت تره، مانند کاهش وزن قابل توجه یا بهبود سلامت کلی شما، این رژیم غذایی برای شما مفید نخواهد بود.
این به این دلیله. که برای ادامه آن در مدت طولانی بسیار محدود کننده تر از آن چیزیه.

که بتونه به شما کمک کند فعالیت های بیشتری را در طول دوره رژیم غذایی لاغری صهیونیستی انجام بدید. علاوه بر این، ویتامین ها و مواد مغذی کافی را برای کمک به شما در بهبود سلامت یا رسیدن به اهداف تناسب اندام شما فراهم نمیکنه.


خبر خوب اینه. که وقتی ترکیبات غذایی خاص و بخشهای پیشنهادی را با اراده در طول برنامه غذایی خود حفظ کنید، کاهش وزن تقریباً تضمین میشه.


معایب رژیم لاغری صهیونیستی


رژیم 3 روزه صهیونیستی برای چه کسانی بهتره؟ رژیم 3 روزه صهیونیستی قطعاً برای همه مناسب نیست. اگر واقعاً میخواید سلامتی خود را بدست بیارید، باید به فکر راه حل دیگری برای رژیم غذایی باشید.

با این حال، اگر فقط میخواید قبل از یک رویداد بزرگ، کمی اضافه وزن خود را کاهش دهید، این ممکنه. رژیم غذایی مناسب شما باشه.


این رژیم غذایی همچنین میتونه به عنوان یک شروع برای تغییر عادات غذایی و شروع یک سفر کاهش وزن مفید باشه.


نکاتی درباره رژیم صهیونیستی

جدا از اینکه فقط به دنبال یک راه سریع برای کاهش وزن در این رژیم هستید، باید اراده بسیار قوی داشته باشید. این رژیم غذایی ممکنه. به شما اجازه خوردن بستنی را بدهد، اما به شما اجازه نمیده از برنامه های تعیین شده دور بشید.

همچنین بسیار محتمله. که رژیم غذایی شما را کاملاً گرسنه کند، بنابراین باید آماده باشید که در برابر این گرسنگی ها تسلیم نشید.رژیم 3 روزه صهیونیستی همچنین افرادی را دوست داره که نظم را دوست داره و برنامه های از پیش ساخته شده را دنبال میکنه.

رژیم غذایی دارای لیست دقیق وعده های غذایی برای مدت 3 روزه. که باید رعایت بشه. افرادی که دوست داره بداهه پردازی بیشتری انجام دهند در این طرح خوب عمل نخواهند کرد.


خلاصه مقاله

گرچه ممکنه. به طور کلی این رژیم به اندازه رژیم عادی شما متنوع نباشد، اما شامل غذاهای غنی و مقویه. که نیازهای اساسی بدن شما را برآورده میکنه. رژیم فقط سه روز طول می کشد، این بدان معناست که شما به زودی خواهید توانست تنوع بیشتری از غذاها را بخورید.

اگر بخواهید رژیم را ادامه دهید و چرخه 3 روزه را بارها و بارها تکرار کنید، با کمبودهای جدی تغذیه ای روبرو خواهید شد.


نکته برجسته تغذیه ای در رژیم غذایی پروتئینه. در مواردی که ممکنه. کالری، ویتامین ها و مواد معدنی از دست رفته باشد، پروتئین در اولویت این برنامه رژیم غذاییه. پروتئین هر روز به شدت در هر سه وعده غذایی گنجانده میشه.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

فقط تا ساعت 12 شب میتوانید رژیم لاغری 216 رو با تخفیف خریداری کنید!
دریافت رژیم
6 کیلو لاغری در سه هفته! فقط تصورش کن...
چه رژیمیه؟
Your offer is still here!