نظرات درباره پی ار پی مو | مزوتراپی بهتر است یا پی آر پی - های زیبا

نظرات درباره پی ار پی مو

0

نظرات درباره پی ار پی مو ، یکی از بهترین مرجع هایی هست که یک فرد برای تحقیق درباره ی انجام پی آر پی می تونه از اون ها کمک بگیره. به کمک نظرات درباره پی ار پی مو، چکیده از تجربیات افراد مختلف به دست میاد که میتونه کمک خیلی زیادی درباره ی تصمیم به انجام یا عدم انجام پی آر پی بکنه.

در ادامه ی محتوا براتون از مجموعه نظرات درباره پی ار پی مو خواهیم نوشت تا بلکه این مقاله هم بتونه راهنمای خوبی برای انجام این فعالیت زیبایی شما باشه. لطفا با ما همراه باشید.


نظرات مردم در مورد پی ار پی زانو

نظرات مردم در مورد پی ار پی زانو


بله! درست متوجه شدید، پی ار پی ها برای درد زانو هم مورد استفاده قرار میگیرن. اما قبل از اینکه بدونیم نظرات درباره ی پی ار پی زانو چی هست، بهتره اول بدونیم اصلا پی ار پی چطور روی بدن افراد کار میکنه.

هزینه پی ار پی کل صورت


توی این روش از پلاکت های خود بدن برای درمان دردها و مشکلات خود بدن استفاده میشه. توی ایران به پی ار پی پلاکت درمانی هم گفته میشه. شگفت انگیزترین بخش پی ار پی استفاده از پلاکت خود بدن است.

چون پلاکت های بدن ما به خودی خودشون سرشار از سلول های ترمیم کننده و رشد دهنده هستن که از این ویژگی شگفت انگیز پلاکت ها برای درمان درد های مختلف بدن استفاده میشه که اتفاقا یکی از این درد ها مربوط میشه به زانو غضروف و سازی و … .
اما برسیم به نظرات درباره پی ار پی زانو؛ تحقیقات نشون داده که معمولا نود درصد از پی ار پی هایی که برای زانو انجام میشه به شدت موثره و بیمار دردش کم میشه و مصرف مسکنش تا حد خیلی زیادی کاهش میکنه.

پی آر پی مو

خوب این نتیجه یه نتیجه ی خیلی عالی برای درمان آرتروزهای درجه ی یک و دو، منیسک زانو برای پارگی درجه های یک و دو، پارگی رباط های صلیبی پا، درمان دردهای زانو، درمان تاندولیت های شونه، خارپاشنه و آرنج کسایی که ورزش پی ار پی انجام میدن، خواهد بود.

پی آر پی مو و دیگر نکات نظرات درباره پی ار پی مو:


امکان رخ دادن عوارض جانبی مختلف برای پی ار پی زانو خیلی خیلی کمه؛ دلیلش هم اینه که از خون خود طرف برای درمان بیماریش استفاده می کنن که خوب چه دارویی بهتر از خون شما؟!

بعد از انجام آن باید مراقبت های بعد از پی ار پی رو جدی بگیرید.


توی موارد خیلی کمی، پی ار پی زانو ممکنه باعث بشه که عفونت های مختلف به وجود بیاد. اون هم دلیلش مراقبت نکردن و رعایت نکردن موارد مراقبتی هست که دکتر بیان میکنه. به طور کلی برای نتیجه بخش بودن درمانی مثل پی ار پی، کارهایی که باید انجام بدید، یکیش اینه که یه کلینیک خوب برای انجام درمانتون انتخاب کنید.

چون کادر درمان تاثیر خیلی خیلی زیادی توی روند درمان هر بیماری دارن و دو اینکه حتما مراقبت های بعد از پی ار پی رو جدی بگیرید. چون نظرات درباره پی ار پی مو و زانو زمانی مثبت میشه که یک؛ کار به درستی انجام بشه و و دو؛ مراقبت ها و موارد بهداشتی بعد از عمل هم به درستی انجام بشه.

مطالب مرتبط: درمان قرمزی پوست سر بعد از کاشت مو


عکس پی آر پی مو و نظرات درباره پی ار پی مو

عکس پی آر پی مو


طبیعتا شما هم مثل من کنجکاو شدید که بدونید پی ار پی مو چطور انجام میشه و چه تاثیری روی رشد موها و پر پشت شدنشون داره. در ادامه ی محتوا براتون چند تا عکس از زمان پی ار پی و تاثیر اون روی تقویت موها براتون میزارم.

زمان تزریق پلاکت و یا انجام پی ار پی

تزریق پی ار پی برای مردان

تزریق پی ار پی برای زنان


نظرات درباره هزینه پی آر پی مو


با توجه به نوع مشکلی که هر فرد با موهای خودش داره، طبیعتا نظرات درباره پی ار پی مو و هزینه های اون کاملا متفاوت بروز داده میشه.

مثلا وقتی فردی کچلی داره، طبیعتا هزینه ی انجام پی ار پی برای اون فرد به مراتب خیلی بیشتر از هزینه ی شخصی هست که فقط برای پر پشت کردن یه قسمت کوچیکی از سرش به دنبال عمل پی ار پی هست.

پس نتیجه میگیریم که نظرات درباره پی ار پی مو و هزینه ی اون، با توجه به شدت کم مویی و بی مویی فرو، کاملا متفاوت بوده و نمیشه مبالغ ثابتی رو در نظر گرفت.


آیا پی آر پی سرطان زاست؟


پاسخ این سواله کاملا منفیه. اما چیزی که باعث ایجاد نگرانی در زمینه ی سرطان زا بودن پی ار پی میشه، اینه که پی ار پی معمولا با تکیه بر افزایش فاکتور رشد سلول های مختلف، روش درمانیش رو انجام میده.

به این صورت که این پی ار پی ها وارد بدن میشن و بافت فرسوده رو مجبور به تولید سلول سالم و ترمیم میکنن.


حالا این سلول سازی باعث میشه که بعضی افراد فکر کنن که نتیجه ی این عمل می تونه تولید سرطان باشه. اما این طور نیست و رویه ی پی ار پی معمولا کاملا با این موضوع متفاوته.

با این حال با توجه به نظرات درباره پی ار پی مو و تجربیات پزشکان، معمولا توصیه یشه که برای ریزش مو و ترمیم پوست بیمارانی که مبتلا به سرطان هستن، از پی ار پی استفاده نشه. که باید این توصیه رو جدی گرفت.


تجربه پی آر پی مو

تجربه دراین  زمینه برای رشد مو


معمولا وقتی نظرات درباره پی ار پی مو و تجربه ی انجام دادن اون مطرح میشه، بیشترین چیزی که نظر مراجعه کننده رو به خودش جلب میکنه، مدت زمان کوتاهیه که مراحل درمان انجام میشه.

اکثر کسانی که درمان پی ار پی رو برای خودشون انتخاب کردن و اون رو انجام دادن، کل مدت زمان درمان رو روی بیست دقیقه فیکس کردن و خوب این زمان برای یه درمانی که پایه ی زیبایی داره، یه مشخصه ی خیلی عالی محسوب میشه.

به طور کلی برای انجام دادن پی ار پی، اول از همه از شخص مراجعه کننده خون میگیرن و خون رو روی دستگاه سانتریفیوژ میزارن تا تمام اجزای تشکیل دهنده ی اون از همدیگه جدا بشن. گلبول های قرمز، پلاکت ها و پلاسما، توی مرحله ی اولیه چرخش سانتریفیوژ، از همدیگه جدا میشن.

درادامه:

حالا اون بخش که برای درمان نیاز هست رو از بخش های دیگه جدا میکنن و دوباره روی دستگاه سانتریفیوژ قرار میدن. با کمک این دستگاه و چرخشی که روی اون انجام میشه، غلظت فاکتورهای رشد تا حد خیلی زیادی بالا میره که معمولا این کثرت رو ده برابر غلظت اولیه در نظر میگیرن.

بعد از اینکه این غلظت مورد نظر به دست اومد، ماده ی تقویت شده و برمیدارن و به کمک سرنگ، به قسمت هایی که ضعیفه و نیاز به تقویت داره، تزریق میکنند.
همونطور که گفتیم کل زمان درمان توی هر جلسه، بیست دقیقه طول میکشه.

معمولا پیشنهاد میشه که چهار جلسه در طول سال از این روش برای درمان خودشون استفاده کنن. درباره ی نظرات درباره پی ار پی مو، هم باید بگیم که معمولا اکثر افراد اذعان دارن که شدت ریزش موهاشون تا حد خیلی زیادی پایین اومده و یا قطع شده.

توی بعضی از نظرات هم مطرح شده که شاهد رشد موهای جدی توی منطقه ی تزریق هم بودن.


آیا پی ار پی در شیردهی امکان پذیره؟

آیا پی ار پی در شیردهی امکان پذیره؟


به طور کلی خانم هایی که در دوران بارداری و شیردهی هستن، توی دسته ی اشخاصی قرار میگیرن که معمولا انجام پی ار پی برای اون ها ممنوع محسوب میشه. معمولا توصیه میشه که خانم ها بعد از تموم شدن این دوره ها، کار پی ار پی رو برای خودشون انتخاب کنن.

علاوه بر خانم های باردار و در دوران شیردهی، کسانی که بیماری هایی مثل ایدز و دیابت دارن، کسایی که بدنشون دچار عفونت های سطحی و یا عمقی هست، افرادی که بیماری های پوستی دارن، افرادی که افت پلاکت خون دارن و یا قرص های غلظت خون مصرف میکنن و … هم جزو افرادی هستند که به هیچ وجه نباید درمان پی ار پی رو برای خودشون انتخاب کنن.


خلاصه ی نظرات درباره پی ار پی مو


توی این مقاله درباره ی پی ار پی مو و همچنین پی ار پی قسمت های دیگه ی بدن هم براتون توضیح دادیم. متوجه شدیم که پی ار پی یک درمان موثر برای افرادی هست که به جوانسازی پوست، جوانسازی دست ها، از بین بردن تیرگی و پف زیر چشم هاست.

از بین بردن چروک ها، از بین بردن خط خنده و اخم، از بین بردن ریزش موی سر، کاشت مو، از بین بردن ترک های پوستی، درمان مفاصل آسیب دیده و ترمیم اون هاست.

از بین بردن سوختگی ها، اسکارها و بریدگیهای پوستی، از بین بردن جاهای جوش و از بین بردن گودی هایی که از جوش های آبله به وجود میاد، محسوب میشه. معمولا اگه به سراغ پزشکای متخصص برید، از این روش به عنوان یه مکمل با روش های زیبایی دیگه برای پوست، استفاده میکنن.


این روش مزیت های زیادی داره که ماندگاری طولانی مدت یکی از این مزیت هاست. علاوه بر این پی ار پی مشکلاتی مثل عفونت، پس زدگی، انتقال بیماری، درد های ناشی از عمل و … که روش های تهاجمی دیگه درن و نداره. همین موضوع هم باعث شده که این روش طرفدارای بیشتری نسبت به بقیه روش ها داشته باشه.


معمولا از پی ار پی در کنار درمان های دیگه مثل جوانسازی پوست، مزوتراپی، سابسیژن، تزریق نرخ کلاژن ساز، ترانسفر چربی، لیفت با نخ، کاشت مو میکرونیدلینگ استفاده میشه تا این درمان ها هم اثر بخشی بیشتری نسبت به زمانی که تنهایی انجام میشن، داشته باشن.

امیدواریم که این محتوا تونسته باشه یک مجموعه ی کامل از نظرات پزشکی و فردی و عمومی درباره ی انجام عمل پی ار پی در اختیار شما قرار بده. ممنونیم که مارو تا پایان محتوا همراهی کردید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

فقط تا ساعت 12 شب میتوانید رژیم لاغری 216 رو با تخفیف خریداری کنید!
دریافت رژیم
6 کیلو لاغری در سه هفته! فقط تصورش کن...
چه رژیمیه؟
Your offer is still here!