کاشت مو با دستگاه ARTAS | هزینه کاشت مو با دستگاه artas - های زیبا

کاشت مو با دستگاه ARTAS

0

کاشت مو با دستگاه ARTAS یکی از جدید ترین روش هاییه که امروزه برای انجام عمل زیبایی کاشت مو از اون استفاده می شه. البته ربات ARTAS به دلیل محدودیت ها و تحریم های موجود علیه ایران، هنوز وارد ایران نشده و راه اندازی آن ممکن نیست. با این حال برای اطلاع از روش کاشت مو بد نیست که در ادامه ی مقاله با ما همراه باشید.


همه چیز درباره ی کاشت مو رباتیک با دستگاه ARTAS

همه چیز درباره ی کاشت مو رباتیک با دستگاه ARTAS


همه میدونیم که کاشت مو یکی از پرطرفدارترین عمل های زیبایی در کل دنیا محسوب میشه. چرا که ممکنه هر آدمی یه روزی به ریزش مو یا کچلی دچار بشه. افزایش سن و تغذیه و موارد مختلف دیگه به راحتی می تونن شرایط رشد موهاتون رو تغییر بدن و ریزش مو و نهایتا کچلی رو به وجود بیارن.

مطالب مرتبط: مراقبت بعد از کاشت مو به روش fit


کاشت مو با دستگاه ARTAS، یکی از دقیق ترین راه هاییه که پزشکان برای درمان کچلی و کاشت مو استفاده میکنن.

ربات آرتاس رباتی هست که در کالیفرنیا در یک شرکت مهندسی پزشکی به نام Restoration Robotics, Inc طراحی و تولید شده و بعد از تایید سازمان غذا و داروی آمریکا وارد بازار شده و اتفاقا با استقبال خیلی خوبی هم رو به رو شده.


کاشت مو با دستگاه ARTAS از روشی به نام برش واحد فولیکولی برای احیای موی افراد استفاده می کنه. در واقع یکی از کم تهاجم ترین روش هایی که کمک میکنه تا تا عمل زیبایی کاشت مو به راحتی هر چه تمام تر انجام بشه همین کاشت مو با دستگاه ARTAS هست.

الگوریتم های هوشمندی که توی رباط آرتاس استفاده میشه، یاعث میشه که دقت این دستگاه چند برابر باشه برای عمل زیبایی؛ اصلا همین ویژگی این روش هست که اون رو تا حد خیلی زیادی در بین مردم، محبوب و مورد تایید کرده.

یک گزینه ی خیلی جالب درباره ی کاشت مو با دستگاه ARTAS این هست که عمل جراحی با کمک این رباط اصلا دردی نداشته و عملا بدون هر گونه خونریزی انجام میشه. یک روش تمیز و آرام برای کاشت مو! باید بدونید که چربی سر بعد از کاشت مو در این روش ایجاد نمگیردد یا حداقل بسیار کم ایجاد میشود.

همه چیز درباره ی کاشت مو با دستگاه ARTAS


دقت، سرعت و درصد نتیجه بخشی بالا، از ویژگی های بارز کاشت مو با دستگاه ARTAS هست. این دستگاه با تصویر برداری دیجیتال و دقت بالایی که داره به راحتی پروسه ی عمل جراحی زیبایی رو برای مراجعین خودش، نتیجه بخش میکنه.

در واقع با توجه به مواردی که برای شما شما گفتیم، احتمال خطاو خرابکاری با این روش، خیلی پایین بوده و اصلا به همین خاطر هست که این روش مورد تایید و محبوبیت اکثر پزشکان و مراجعین قرار گرفته.میزان اثر بخشی این روش اینقدر زیاد است که بعد از مدتی باید به سمت کوتاه کردن موها بعد از کاشت مو روی بیارید.


نتایج بی نظیر کار با دستگاه آرتاس، یک قدم موثر و عظیم در زمینه ی عمل های جراحی زیبایی بوده و هست. در تقریبا هر کسی که تمایل داره تا مشکل کم مویی و یا بی مویی خودش رو حل کنه، اولین راه حلی که به ذهنش می رسه، دستگاه آرتاس و عمل جراحی با کمک این ربات هست.


روند درمان کاشت مو به روش ARTAS

روند درمان کاشت مو به روش ARTAS


برای انجام کاشت مو با دستگاه ARTAS ، ابتدا ما به دو ناحیه ی اهدا کننده و سایت گیرنده احتیاج داریم. همونطور که از اسم این دو منطقه پیداست، منطقه ی اهدا کننده منطقه ای هست که معمولا ریشه ی موی سالم برای اهدا رو از اونجا استخراج میکنند و منطقه و یا همون سایت دریافت کننده، بخشی هست که کاشت مو در اون قسمت انجام میشه.

معمولا منطقه ی اهدا کننده شامل قسمت هایی میشه که رشد مو در آن جا به صورت طبیعی، دائمی هست. منطقه و سایت پذیرنده هم معمولا قسمت وسط سر هست.


درد ناشی از کاشت مو با کمک دستگاه آرتاس، خیلی کم بوده ولی معمولا برای از بین بردن همان درد خیلی کمی که ممکنه به وجود بیاد، دکترها از یک بی حسی موضعی استفاده می کنن.

کل زمانی که عمل زیبایی با کمک آرتاس انجام میشه حدود چهار تا هشت ساعته که در این بین، مراجعه کننده می تونه به راحتی استراحت کنه و یا بشینه. در واقع در حین انجام عمل، هی محدودیت خاصی برای فعالیت های مراجعه کننده وجود نداره.

با این مراحل انجام کاشت مو با کمک دستگاه آرتاس رو براتون توضیح خواهیم داد.
• خب! اولین کاری که برای انجام عمل زیبایی با کمک آرتاس انجام میدن، آماده سازی اون قسمتی هست که ریشه ی پیوند قراره از اونجا برداشته شه.

برای اینکه تصویر اون قسمت اهدا کننده واضح تر باشه، احتیاجه که موهای اون قسمت یک میلی متر کوتاه بشن تا راحت تر بتونن ریشه پیوندی و پیدا و برداشت کنن.

البته اینم بد نیست بدونید که بعد از برداشت پیوند از اون منطقه ی مورد نظر، چشم عادی و افراد معمولی به هیچ وجه نمی تونن تشخیص بدن که ریشه ی پیوند از کجا برداشته شده.

مراحل:


• حالا که منطقه ی اهدا کننده آماده برای برداشت پیوند ریشه ی مو شدف احتیاجه که پزشکا بررسی کنن که کدوم پیوند مو، برای کاشت قوی تر هست و می تونه بعد از کاشت، نتیجه ی دلخواه و درست رو بده.

در واقع این کار رو باید جراحی انجام بده که روی دستگاه آرتاس تسلط کافی رو داره. در واقع بین همه ی پیوندهایی که توی بخش اهدا کننده وجود داره، باید قوی ترینش انتخاب و برداشت بشه. تا بتونیم نتیجه ای طبیعی و با رضایت بالا بگیریم.

درادامه مراحل باید بیان کرد:

درادامه مراحل باید بیان کرد:


• برسیم به مرحله ی سوم که اتفاقا خیلی مهم هم هست و کل نتیجه ی کاشت مو، تقریبا به همین مرحله بستگی داره. مرحله ای که ما ریشه های پیوند رو برداشتیم و میخوایم اون ها رو توی قسمت پذیرنده بکاریم تا رشد کنن.

در کاشت مو با دستگاه ARTAS این که این ریشه های کجا و چجوری کاشته بشن، مطلقا به تخصص پزشکی بستگی داره که به کار خودش مسلط هست. در واقع این کار به یک طرح درمان احتیاج داره و فقط پزشک متخصص میدونه که چجوری و کجا باید کاشت ریشه ها انجام بشه تا نتیجه طبیعی و دلخواه دریافت شه.


• مرحله ی بعدی تا حد خیلی زیادی به همون مرحله ی قبلی بستگی داره. همونجور که گفتیم نتیجه بخش بودن کاشت مو با هر دستگاهی به خط موی طراحی شده برای کاشت مو توی منطقه ی سایت پذیرنده بستگی داره.

دستگاه آرتاس به راحتی و با تخصص کامل و نهایت دقت، خط موی درست رو برای کاشت مو تعیین می کنه.


• خوووب! حالا که ریه ها رو برداشتیم و کاشتیم؛ باید بدونیم که این کار تقریبا چقدر خراب به بار آورده! برعکس همه ی روش های کاشت مو، روش کاشت مو با دستگاه ARTAS، کمترین جراحت و خرابی رو باقی میزاره.

در واقع تنهای جراحتی که باقی میمونه جای برداشت ریشه هاست که خب اون هم اینقدر ناچیز و ریزه که بعد از دور درمان و ترمیم میشه و اون وقت شما میمونید و یک موی جذاب و طبیعی که همیشه آرزوش رو داشتید.


تفاوت روش ARTAS با بقیه ی روش ها

تفاوت روش ARTAS با بقیه ی روش ها


در روش های قدیمی کاشت مو نسبت به کاشت مو با دستگاه ARTAS معمولا تعداد زیادی جراح باید میموندن و کار برداشت و داشت ریشه های موی اهدایی رو انجام می دادن. اما با کمک دستگاه آرتاس خوشبختانه فقط با یک جراح کار انجام میشه و خستگی و دقت پایین انسانی دیگه معنایی نداره.

در واقع این دستگاه، دقت، سرعت و مهارتی به عمل جراحی کاشت مو میده که شما تا امروز ندیدید و تجربه نکردید.


مزایای روش کاشت موی ATRAS


فکر کنم با توجه به همه ی توضیحاتی که درباره ی کاشت مو با دستگاه ARTAS، دادم متوجه شدید که این روش یه روش عالی برای همه ی کسایی محسوب میشه که به دنبال کاشت مو هستن. از مزایای این روش می تونیم به موارد زیر اشاره کنیم.


• کاشت مو با دستگاه ARTAS ، یک روش بدون چاقو، برش و بخیه و درد هست که خب چی از این بهتر!


• الگوریتم های رباتیک هوشمند، اساس و پایه ی کار کاشت مو با آرتاس هستن
• این دستگاه بهترین ریشه های مو رو برای پیوند انتخاب و برداشت می کنه
• کل کار کاشت با آرتاس، با دوربین های پیشرفته بررسی و انجام میشه.


• سرعت بالا، دقت عالی و نتیجه بخشی با درصد خیلی بالا از ویژگی های این روش هست
• تمام مراحل کار با دقت و تحت نظر خود دستگاه انجام میشه، بنابراین احتمال اینکه خستگی و یا بی حالی باعث این بشه که خطایی توی پروسه ی پیوند به وجود بیاد خیلی کمه.
• پروسه ی درمانی که به کمک کاشت مو با دستگاه ARTAS، انجام میشه خیلی کوتاهه و خیلی زود هم نتیجه بخش میشه.


• و اما مزیت آخر و مهم ترین ویژگی که دستگاه آرتاس داره اینه که نتیجه ی به دست اومده از کاشت مو با کمک آرتاس، خیلی طبیعی بوده و کاملا به دل میشینه!


معایب روش کاشت موی ARTAS

معایب روش کاشت موی ARTAS


با توجه به توضیحاتی که برای شما دادم، کاشت مو با دستگاه ARTAS یکی از کم تهاجمی ترین روش هایی هست که برای انجام کاشت مو وجود داره.

این روش کمترین میزان درد و جراحت رو در بین روش های مختلف کاشت مو داشته و تجربه ها و نتیجه هایی که از انجام کاشت مو با کمک دستگاه آرتاس گرفته شده، مهر تاییدی هست بر کم عیب بودن این روش به عنوان یکی از بهترین روش های کاشت مو در کل دنیا!


عمر کاشت مو به روش ARTAS


سه ماه بعد از عمل کاشت مو با دستگاه ARTAS کافیه تا شما رشد موهای جدید و قشنگتون رو با چشم های خودتون ببینید. نتایج ناشی از کاشت مو با کمک آرتاس، نتایج باور نکردنی هستن که هر کسی با دیدن اون ها ترغیب به کاشت مو میشه.

تقریبا میشه گفت که کاشت مو با کمک ربات آرتاس، یک نتیجه ی دائمی داره و فردی که این کاشت مو رو انجام داده، می تونه مثل موهای طبیعی خودش از موهاش استفاده کنه!


در واقع میشه گفت که آرتاس، آرزوی هر کسی که دوست داره کاشت مو انجام بده، به بهترین شکل ممکن برآورده می کنه و چی از این بهتر!

فیلم کاشت مو با دستگاه ARTAS


پیشنهاد می کنم که برای آشنایی بیشتر با کاشت مو به کمک دستگاه آرتاس، فیلم عملکرد این دستگاه رو مشاهده کنید تا خیالتون از بابت دقت، سرعت و مهارت این دستگاه برای کاشت مو، راحت باشه!


نظرات افرادی که با روش آرتاس، کاشت مو انجام دادن!

نظرات افرادی که با روش آرتاس، کاشت مو انجام دادن!


کل محتوایی که ارائه شد، با توجه به نظر همه ی کسایی هست که کاشت مو رو با کمک دستگاه آرتاس انجام دادن و نتیجه ی خوبی هم گرفتن. این روش با توجه به اینکه یه عمل زیبایی محسوب میشه، اما به گفته ی همه کسایی که از آرتاس برای کاشت موشون استفاده کردن، کم ترین دوره ی نقاهت رو داره.

همه میدونیم که درخواست ایده آل همه ی کاربرها، روشی بدون درد و خونریزی با بالاترین نتیجه ی ممکن هست و تجربه ثابت کرده که دستگاه ARTAS به راحتی از پس این خواسته بر اومده و تونسته نظر مثبت همه ی مراجعین خودش رو در کمترین مدت حضور خودش توی صنعت پزشکی، جلب کنه.


خلاصه ی نکات مقاله ی ما!


خووب! از روش کاشت مو با دستگاه ARTAS براتون گفتیم، از دقتش، فرزیش، بدون خطا بودنش، آسون و بدون درد بودنش و از همه مهم تر نتیجه بخش بودنش!
چیزی که برای همه ی ما واضحه و همه ی ما روی اون امیدوار هستیم، پیشرفت ثانیه به ثانیه ی علمه! پیشرفتی که تاثیر زیادی روی آینده ی ما، زندگی الان ما و سلامتی ما داره!


پیشرفت علم باعث میشه ما روز به روز راحت تر زندگی کنیم و روز به روز راه ها برامون همارتر بشه، خوشبختانه تا به امروز دستگاه آرتاس، بهترین دستگاهی هست که معضل و دغدغه ی بی مویی و کم مویی با اون قابل حله!


میدونیم که قراره دستگاه های بهتر با عملکردهای بهتر بیان! اما همه ی این ها چیزی از کیفیت و کارآمد بودن آرتاس کم نمیکنه.


پس به امید روزی که همه ی راه های رسیده به زیبایی مثل آرتاس، برای مشتاقانش، همینقدر جذاب، ساده و قابل دسترسی و موثر باشه.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

فقط تا ساعت 12 شب میتوانید رژیم لاغری 216 رو با تخفیف خریداری کنید!
دریافت رژیم
6 کیلو لاغری در سه هفته! فقط تصورش کن...
چه رژیمیه؟
Your offer is still here!