پوست و مو

بهترین روش کاشت مو


بهترین روش کاشت مو ساده ترین، آسان ترین و طبیعی ترین تکنیک برای دستیابی به طبیعی ترین و بهترین نتایجه.


بهترین روش کاشت مو چیست

بهترین روش کاشت مو چیست


امروزه روشی که توسط جراحان کاشت مو ترجیح داده میشه ، روش کاشت مویی هستش که با قلم مو انتخاب میشه. فناوری کاشت مو برای دستیابی به بهترین تکنیک همچنان در حال توسعه هستش. با استفاده از قلم موی چوی که توسط دانشگاه ملی در کره ساخته شده ، میتونیم فولیکول های مو رو از ناحیه اهدا کننده گرفته و با موفقیت به مناطق کم پشت منتقل کنیم.


برای اینکه کاشت مو به ظاهر طبیعی منجر بشه ، نباید هیچ جای زخمی تو پوست سر دیده بشه ، خط مو نباید مصنوعی به نظر برسه ، تراکم مو باید به تدریج از ناحیه پیشانی به بالا افزایش پیدا کنه ، موهای کاشته شده باید تو همان تراکم تو ناحیه که پراکنده هستش و به گونه ای باشه که نباید مشخص بشه که کاشت مو انجام شده.میتوان گفت که در روش های کاشت مو پی ار پی بهتر است یا میکرونیدلینگ ؟


مهمترین مزیت روش کاشت مو با قلم چوی که بهترین روش کاشت مو به حساب میاد اینه که نیازی به تراشیدن کل مو نداره. تو روشهای کلاسیک کاشت مو ، برای انجام مراحل کاشت مو ، باید موها تراشیده بشن. این وضعیت یکی از دلایل اصلی بود که افرادی که ریزش مو دارن کاشت مو رو ترجیح نمیدادن.

برای مطالعه: کاشت مو به روش نیوگرافت ( NEO GRAFT )

تراشیدن سر:

ظاهر بد ناشی از سر تراشیده و باز شدن کانال ریشه مو باعث نگرانی مردم شده بود. به لطف این نوآوری که توسط روش کاشت مو با قلم چوی به وجود اومده، میتونیم عملیات کاشت مو رو با ظاهری طبیعی تر انجام بدیم.
بهترین روش کاشت مو باید راحتی رو در جهت رشد ، تراکم و طراحی خط موی جلو فراهم کنه. باز هم میتونیم بگیم که، کاشت مو با تکنیک قلم راحتی زیادی رو تو تمام این مراحل از عمل کاشت مو برای جراح کاشت مو فراهم میکنه.

فولیکول های موی گرفته شده از ناحیه اهدا کننده با استفاده از سوزن های نوک نازک به مناطق نازک منتقل میشن. به این ترتیب پیوند با دانستن جهت خروج و تعداد موهای موجود در اون پیوند میشه. کاشت مستقیم پیوند مو بدون هیچگونه روش پس از برداشتن اونا ، تضمین میکنه که پیوند شادابی خود رو حفظ کرده و میزان چسبندگی رو تو ناحیه پیوند شده افزایش میده.

این واقعیت که فولیکول های مو تو فواصل مکرر و بدون ایجاد خونریزی و ایجاد زخم به لطف سوزن های نوک دار پیوند میشن ، تضمین میکنه که روش قلم بهترین روش کاشت مو محسوب میشه.نوع بیهوشی مورد استفاده تو کاشت مو نیز یه معیار بسیار مهمه. یکی از مزایای روش کاشت مو با مداد چوی بی حسی بی درده که ارائه میده. قلم چوی ، که میتونه 30 برابر از زمان کاشت مو رو کوتاه کنه ، یک روش راحت تر رو برای جراحان و بیماران فراهم میکنه.


با تکنیک کاشت مو کاشت چوی که از نظر کارشناسان کاشت مو بهترین روش کاشت مو به حساب میاد ، میتونین با خیال راحت تری از مشکل ریزش مو خود خلاص بشین.و البته بزرگترین مسئله پس از کاشت مو درمان جوش بعد از کاشت مو به حساب میاد.


راه تشخیص برترین روش برای کاشت

راه تشخیص برترین روش برای کاشت


پیوند تراشیده یا اصلاح نشده رو میتونین با توجه به سبک عمل تعیین شده توسط پزشک متخصص تو کاشت مو انجام بدین.
اول از همه ، بافت مو و ناحیه ای که باید پیوند بشه برنامه ریزی میشه. بافت مو با توجه به روند کار ، برنامه ریزی و تراشیده میشه. بی حسی موضعی انجام میشه و فولیکول های مو یکی یکی با ابزارهای جراحی جمع میشن.


با در نظر گرفتن جهت رشد مو ، زاویه و تراکم مو ، کانال هایی تو منطقه پخش میشن که پراکنده بشن.
ریشه های گرفته شده با کار دقیق و حساس یکی یکی در این کانال ها قرار میگیرن.
هدف تو کل عملیات ظاهر طبیعی ، سالم و دائمی مو هستش که پس از عمل ظاهری ناخوشایند نداشته باشه.
این عملیات به طور متوسط تو مدت زمان 6 تا 8 ساعت انجام میشه.


خط مو یک خط تشریحی شخصیه. با توجه به مرز طبیعی مو از ناحیه ای که بافت پیشانی به پایان میرسه و بافت مو شروع میشه ، تعیین میشه. مهمترین نکته تو کاشت مو توجه به عضله پیشانیه. خط مو رو میتونیم بدون لمس عضله پیشانی و آسیب رسوندن به عضلات دیگه ، به دلخواه تنظیم کنیم. خط مو رو میتونیم بدون دست زدن به خط پیشانی تو افرادی که پیشانی گسترده دارن و یا موهای بسیار خالی در دو طرف دارن ، تغییر بدیم.

شکل دلخواه رو میتونیم با توجه به نوع صورت بیمار ، مدل مو ، روش ریختن موهای قبلی و عضله پیشانی، وضعیت پوست طاس ایجاد کنیم. اگه بیمار نوع مویی مناسب برای او بخواد ، اون رو در مورد نیازهای پزشکی ، ساختار تشریحی صورت و عواقب احتمالی و مناسب ترین خط مقدم و مدل مو مطلع میکنیم.


برترین روش های کاشت مو از دید پزشکان


روش های کاشت مو به 4 روش کاشت مو FUE ، کاشت موی FUE یاقوت کبود ، کاشت از راه پوست ، پیوند DHI تقسیم میشه. بهترین روش کاشت مو ساده ترین و طبیعی ترین روشه. روش های آسون باعث میشه که مو ظاهر طبیعی داشته باشه. موثرترین روش مورد استفاده جراحانی که تو امر کاشت مو متخصص هستند، روش کاشت مو با استفاده از قلم چوی هستش.


با تکنیک کاشت مو با قلم چوی که از نظر کارشناسان کاشت مو بهترین روش کاشت مو به حساب میاد، میتونین با خیال راحت تری از مشکل نازکی مو خلاص بشین.


بهترین روش کاشت مو از دید مردم

بهترین روش کاشت مو از دید مردم


باید بدونین که؛ بهترین روش کاشت مو روشیه که کاملاً نیازهای فرد رو برآورده کنه. تکنیک کاشت مو که پس از تعیین دلایل ریزش مو ، تعیین ناحیه مورد کاشت ، تجزیه و تحلیل ناحیه اهدا کننده و تعیین تعداد گرافت های کاشته شده تصمیم گیری میشه در واقع بهترین روش کاشت مو برای فرده.


چندین جزئیات مهم برای یک عمل موفقیت آمیز کاشت مو وجود داره. مهمترین اونا اینه که موها بعد از عمل کاشت مو ظاهر طبیعی دارن.یکی از معیارهای موفقیت در عمل کاشت مو اینه که خط شروع مو خطوط خیلی تیز نداره و در نتیجه، این واقعیته که موهای کاشته شده در یک ناحیه متمرکز نشدن ، جزئیاتی که تو عملیات کاشت مو موفقیت آمیز تلقی میشه. ما باید دوباره اظهار کنیم که مفهومی به نام بهترین روش کاشت مو اغلب درست نیستش.

در عوض ، روش های کاشت مو که راه حل کاملی برای نیازهای افراد ارائه میدن ، باید بررسی بشن. به همین دلیل، نیاز به کاشت مو باید از قبل مورد تجزیه و تحلیل قرار بگیره و روش صحیح کاشت مو باید هم با درخواست بیمار و هم با راهنمایی پزشک انجام بشه.


خلاصه مقاله


ما تو این مقاله سعی کردیم بهترین روش کاشت مو رو برای شما توضیح بدیم. روش های کاشت موی متفاوتی با به روز شدن علم نوین به دست اومده که یکی از بهترین روشها میتونیم به قلم چوی اشاره کنیم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا