کاشت مو به روش نیوگرافت ( NEO GRAFT ) | کاشت مو به روش تکثیر - های زیبا

کاشت مو به روش نیوگرافت ( NEO GRAFT )

0


امروزه کاشتن مو در بین بسیاری از افراد رواج پیدا کرده است و آنها سعی میکنند متناسب با وضعیت موهای خود یکی از این روش ها را برگزینند و کاشت مو به روش نیوگرافت (NEO GRAFT) یکی از این موارد میباشد.


همه چیز درباره کاشت مو به روش نیوگرافت (Neo Graft)

همه چیز درباره کاشت مو به روش نیوگرافت (Neo Graft)


بسیاری از آقایان به دنبال استفاده از یکی از روش های کاشت مو که با وضعیت سر و بانک موهایشان متناسب است، میباشند و در این راه سعی میکنند به پزشکان متخصص و متبحر مراجعه کنند، تا بهترین روش را انتخاب کنند، یکی از روش های موفق برای این کار، کاشت مو به روش نیوگرافت (NEO GRAFT) میباشد که ما در این مقاله به آن میپردازیم.

کاشت مو به روش نیوگرافت (NEO GRAFT)


در بسیاری از تبلیغات در بین تمام روش های کاشت مو، یکی از آنها را به عنوان بهترین روش برمیگزینند و به تشریح موفقیت ها و عملکرد آن میپردازند، در صورتی که نمیتوان یک روش را بهترین دانست.بلکه بهترین روش بستگی به بانک موی فرد بیمار، میزان کم پشتی، ریزش مو و کچلی او و از همه مهم تر بستگی به شرایط گرافت های موهای فرد بیمار دارد، در این میان نحوه عملکرد متخصص در برداشت و کاشت مو نیز میتواند بهترین روش را برای هر فرد رقم بزند.


اما کاشت مو به روش نیوگرافت (NEO GRAFT) میتواند روش مناسبی باشد، زیرا توسط پیشرفته ترین و به روز ترین تجهیزات پزشکی انجام میشود و رباط های دقیق و برنامه ریزی شده اقدام به کاشت و برداشت مو میکنند و به همین دلیل خطاهای کمتری در این راه ایجاد میشود و بیماران میتوانند رضایت بیشتری از کاشت، مقدار تراکم و ریزش موهای خود داشته باشند.


اصولا پزشکان نیز در هنگام استفاده از این روش سعی میکنند از گرافت هایی با داشتن سه تا چهار تار مو استفاده کنند تا ضخامت و مقاومت موها بیشتر باشد و سری با تراکم موهای بیشتر برای فرد بیمار ایجاد شود.

مطالب مرتبط: کاشت مو به روش fit


افراد مناسب برای کاشت مو به روش نیو گرافت


بسیاری از افراد در سنین مختلف و در جنسیت های متفاوت زن و مرد میتوانند از کاشت مو به روش نیوگرافت (NEO GRAFT) با موفقیت فوق العاده ای استفاده کنند.اما مهم ترین مسئله این است که تمام افرادی که به هر علتی دچار ریزش مو و کم پشتی در موهایشان در تمام نقاط سر شده اند، میتوانند از این روش استفاده کنند و دوباره دارای تراکم مورد نظر مو و ضخامت فوق العاده در موهای خود شوند.


همچنین باید به این مورد نیز اشاره کرد که این روش کاشت مو روز به روز در حال پیشرفت است و میتوان از آن به دلایل دیگر و برای افراد بیشتری استفاده کرد.در این میان باید به این نکته اشاره کرد، بسیاری از پزشکان بیشتر از کاشت مو به روش نیوگرافت (NEO GRAFT) ، برای درمان و کاشت مو در قسمت هایی از سر بیمارانی که به صورت ژنتیکی هیچگونه رشد مویی در آنجا ندارند، بهره میگیرند.


به همین دلیل بیمار را بعد از کاشت مو، به استفاده از برخی از داروها، مواد شوینده و رژیم های غذایی خاص نیز توصیه میکنند تا موها ریزشی نداشته باشند و فولیکول های آنها نیز تقویت شوند.

حتما بخوانید: کاشت مو به روش fci


مزایای کاشت مو به روش new graft

مزایای کاشت مو به روش new graft


این روش نیز مانند بسیاری از روش های کاشت مو برای افراد مختلف دارای مزایایی میباشد که ما در اینجا به مزایای استفاده از این روش میپردازیم.از مهم ترین مزایای استفاده از این روش، انجام دادن تمام کارها با رباط میباشد، در انجام این روش پزشک فقط نقش یک تنظیم کننده محل برداشت و کاشت مو و تعیین کننده عمق برداشت مو و کاشت آن را بر عهده دارد تا مشکلات جانبی احتمالی توسط دستگاه ایجاد نشود.


علاوه بر تمام اینها، این کار دیگر به صورت دستی توسط پزشک انجام نمیشود و رباط میتواند تمام کارها را با سرعت بیشتری انجام دهد و بیمار نیز دیگر نیازی به گذراندن چندین جلسه برای عملیات کاشت و برداشت مو ندارد و وقت کمتری را در این مراکز صرف میکند.


از دیگر مزایای استفاده از این روش و انجام آن توسط رباط میتوان به این مورد اشاره کرد که در روش های دیگر چون پزشک خودش و با دست این کارها را انجام میدهد، میتواند دچار لرزش دست شود و محل دقیق گرافت ها را تشخیص ندهد و یا به بریدگی بیشتری در پوست اقدام کند، اما در هنگام استفاده از رباط تمام این کارها با دقت بیشتری انجام میشود.

استفاده از روش نیوگرافت:


افرادی که از کاشت مو به روش نیوگرافت (NEO GRAFT) استفاده میکنند، میتوانند خیالی راحت از نظر میزان زخم های موجود در بانک مو و محل کاشت مو داشته باشند و همچنین این روش میتواند از کم پشتی بیش از حد در بانک مو جلوگیری کند و بیمار نیز میتواند از تراکم مورد نظر در محل کاشت مو مطمئن باشد و در نتیجه تمام اینها سبب ایجاد رضایت در پزشک و بیمار میشود.


همچنین قابل ذکر است که بیمار در هنگام استفاده از این روش میتواند به رشد مجدد موها در محل بانک مو و برداشت مو نیز امیدوار باشد تا موهای یک دست و هماهنگی در کل سر خود داشته باشد، در ضمن در این هنگام میتواند موهای بسیار طبیعی در سر خود داشته باشد و از ظاهر موهای مصنوعی فرار کند.

زمان بهبودی بیمار در این روش بسیار دوران کوتاهی میباشد و پوست و ریشه موهایی که از آنجا اقدام به برداشت فولیکول های مو کرده ایم نیز از جراحت کمتری برخوردار باشد و به راحتی از بین برود و بیمار را دچار درد زیادی نکند.


معایب کاشت مو به روش new graft

معایب کاشت مو به روش new graft

عملیات کاشت و برداشت مو نیز مانند هر عمل جراحی و یا بیماری دیگر میتواند سبب ایجاد عوارض ریز و درشت در افراد مختلف شود، به همین دلیل این عمل بستگی به تجربه و عملکرد پزشک و اوضاع جسمانی بیمار دارد تا این عوارض کمتر و یا زیادتر شود.


در این میان استفاده از کاشت مو به روش نیوگرافت (NEO GRAFT) میتواند در هر فردی دارای عوارض بسیار کمتری نسبت به روش های دیگر میباشد و روز به روز نیز این عوارض کمتر میشود و بیمار نیز با خیالی آسوده تر از این روش استفاده میکند اما از معایب کلی استفاده از این روش میتوان به موارد زیر اشاره کرد.

در گام ابتدایی افراد باید به یک فرد متخصص مراجعه کنند تا او با سنجیدن وضعیت افراد روشی مناسب را انتخاب کنند تا عملکرد بهتری روی سر فرد داشته باشد.در هنگام استفاده از هر روشی، ممکن است در محل کاشت و برداشت مو مقداری التهاب و قرمزی ایجاد شود و محل مورد نظر نیز کمی عفونی شود که در بسیاری از موارد، این مشکلات بعد از چند روز رفع میشود اما در صورتی که رفع نشد، باید به پزشک خود مراجعه کنند تا دلایل آن را تشخیص دهد و نسبت به برطرف کردن آنها اقدام کند.

عیوب:


از عیوب دیگر در هنگام استفاده از کاشت مو به روش نیوگرافت (NEO GRAFT) میتوان به هزینه بالای آن، میزان تراکم و ریزش مو در طول زمانی مشخص اشاره کرد، افراد میتوانند در هنگام مشاوره با متخصص خود از تمام این موارد مطلع شوند تا بتوانند با توجه به اوضاع جیب خود هزینه لازم را صرف کنند.


البته ما بسیاری از افراد را به این نکته متوجه میکنیم که به جای صرف هزینه های مداوم برای کاشت مو و نتیجه نگرفتن از آن روش ها بهتر است، به استفاده از یک روش با درصد موفقیت بالا و گران تر بپردازند تا رضایت بیشتری نیز داشته باشند.


البته قابل ذکر است که میزان کم پشتی و کچلی فرد بیمار نیز میتواند در تعیین کردن میزان هزینه مورد نظر در هر روش قابل استفاده برای کاشت مو، تاثیرگذار باشد و افراد بیمار باید حتما توسط پزشک و متخصص معاینه شوند تا از این موارد آگاه شوند.


افرادی که ای کاشت را انجام داده اند

افرادی که ای کاشت را انجام داده اند

بسیاری از افراد از کاشت مو به روش نیوگرافت (NEO GRAFT) در مناطقی از سر، که هیچ امیدی به رشد موها در آن قسمت ها، مانند جلو سر ندارند، استفاده میکنند و به رشد موهای خود به صورت طبیعی امیدوار میشوند.


گرانی این روش سبب میشود که بسیاری از افراد سرشناس و معروفی که عموما هر کاری میکنند که زیبایی دوچندانی داشته باشند، از این روش که دارای عوارض کمتر و موفقیت بیشتری است، استفاده میکنند.


خلاصه نکات مقاله


ما در این مقاله به بررسی نکاتی در مورد معرفی کاشت مو به روش نیوگرافت (NEO GRAFT) پرداختیم، روشی نوین و پیشرفته که خیلی از افراد در ایران و خارج کشور از آن استقبال میکنند.در معرفی این روش، آن را روشی وابسته به تنظیمات موجود در رباط معرفی کردیم، رباطی که پزشک تنها یک تنظیم کننده برای عملکرد بهتر آن میباشد.


در ادامه به بررسی مزایا و معایب استفاده از این روش برای افرادی که از آن استفاده میکنند، پرداختیم و آنها را مطلع کردیم.
همچنین به این مورد نیز اشاره کردیم که این روش به دلیل استفاده از تجهیزات خاص و عملکرد موفقیت آمیز روشی گران محسوب میشود، البته بسیاری از افراد نیز برای داشتن چهره ای زیبا به خصوص افراد سرشناس حاضر هستند، تمام هزینه ها را بپردازند تا سری با موهای طبیعی و تراکمی بسیار مناسب برخوردار باشند.


ما در این مقاله به این موضوع که چه افرادی میتوانند از کاشت مو به روش نیوگرافت (NEO GRAFT) استفاده کنند و شرایط بهتری برای انجام آن دارند پرداختیم، که تمام این اطلاعات باید توسط پزشک معالج مشخص شود و بیمار باید توسط او معاینه شود تا میزان رضایت مندی او از این روش مشخص گردد

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

فقط تا ساعت 12 شب میتوانید رژیم لاغری 216 رو با تخفیف خریداری کنید!
دریافت رژیم
6 کیلو لاغری در سه هفته! فقط تصورش کن...
چه رژیمیه؟
Your offer is still here!