بهترین داروهای بعد از کاشت مو | نحوه خوابیدن بعد از کاشت مو - های زیبا

بهترین داروهای بعد از کاشت مو

0


بعد از کاشت مو محافظت از سر خیلی مهمه دلیلش اینه که شما یک روش درمانی مهم رو پشت سر گذاشتین و در نتیجه محافظت از موها در رشد و کیفیت بهتر مو تاثیر زیادی داره. ما تواین مقاله سعی کردیم بهترین داروهای بعد از کاشت مو رو با شما بررسی کنیم.
بهترین داروهای بعد از کاشت مو


بهترین داروهای بعد از کاشت مو داروهایی هستن که باعث افزایش کیفیت موهای کاشته شده و همچنین کاهش میزان از دست دادن شوک میشن. علاوه بر این ، با افزایش کیفیت جاهایی که از قبل مو داشتن تو اون منطقه قبل از کاشت ، ظاهر بهتری بعد از کاشت مو ور به ارمغان میاره.

بهترین داروهای بعد از کاشت مو

بهترین داروهای بعد از کاشت مو

قرص Xpecia


این قرص برای ریزش موثرترین محتوای تولید شده برای درمان به حساب میاد. این محصول یکی از بهترین داروهای بعد از کاشت مو به شمار میاد که شامل DHT که موثرترین روشیه که هیچ عارضه جانبی بر روی جنسیت تو حداكثر مقدار که وجود دارد نداشته.

این دارو با وجود جینکو بیلوبا که فقط تو این دارو وجود داره افزایش گردش خون در مغز فولیکولهای مو رو تغذیه میکنه که به درمان بعد از کاشت مو کمک میکنه ، به نظر میرسه مصرف اون پس از کاشت مو میتونه پیوند کشت مو رو افزایش بده.


ویتامین بیوتین:


این یک محصول علمی اثبات شده هستش که تأثیرات مثبتی بر روی مو داره. از بهترین داروهای بعد از کاشت مو به حساب میاد به طور کلی ، بیشترین تأثیر روی مو افزایش کیفیت و سرعت رشد مو هستش.

برای مطالعه: بانک مو چیست؟


استفاده از قرص بیوتین پس از کاشت مو ؛
-میزان از دست دادن شوک که بین 2-6 هفته پس از پیوند مشاهده میشه رو کاهش میده.

  • سرعت رشد مجدد حاصل از ریزش مو را افزایش میده.
  • پس از پیوند ، زمان بهبودی پس از ریختن موقتی را کوتاه میکنه.
  • استفاده از بیوتین میزان رشد مو را 30-50٪ افزایش میده.
  • کیفیت بهتر موهای کاشته شده را فراهم میکنه.
    مقدار مصرف: روزانه 1-2 میلی گرم برای خانمها ، 5-5 میلی گرم برای آقایان مناسبه. یک قرص در روز با یا بدون غذا مصرف میشه. هیچ عارضه جانبی مشخص نشده.

قرص بیوتین پس از کاشت مویکی از بهترین داروهای بعد از کاشت مو


پان پلاس:
پان پلاس که در بلغارستان تولید و از سوئیس وارد شده میشه , اطلاعاتی وجود داره که با افزایش خون رسانی پوست سر ، تغذیه بهتر ریشه پیوند شده را فراهم میکنه کیفیت مو برای رشد ، و اغلب پس از کاشت مو توصیه میشه.این محصول یکی از بهترین داروهای بعد از کاشت مو هستش که حاوی: کپک دارویی ، تیامین مونوهیدرات ، ال- سیستین ، کراتین ، کلسیم-د-پانتوتنات ، اسید پارا آمینوبنزوئیک.


مقدار مصرف: مصرف 3 کپسول در روز ضروریه ، که برای بسیاری افراد میتونه دردسر ساز باشه بنابراین بهتره که اول از پزشک خودتون مشورت بگیرین.

پریورین:
این اعتقاد وجود داره که با افزایش خون رسانی به پوست سر ، تغذیه بهتری از ریشه کاشته شده را فراهم میکنه و کیفیت موهای رشد یافته را افزایش میده ، و اغلب پس از کاشت مو توصیه میشه. بصورت 2 کپسول در روز مصرف میشه.
این محصول حاوی ؛ گلیکوپروتئین ، عصاره ارزن زرد ، اسیدهای آمینه آب سیب ، ویتامین B5.

بیشتر بدانید: کاشت مو به روش fit


مصرف قرص هیرویت بعد از کاشت مو

مصرف قرص هیرویت بعد از کاشت مو


یکی دیگه از روشهایی که میتونیم از اون تو تقویت مو استفاده کنیم قرص هیرویت هستش. یکی از بهترین داروهای بعد از کاشت مو هستش ویتامین هایی که تو این قرص وجود داره تغذیه مورد نیاز مو رو برطرف میکنه. این کپسول دارای مینرال هایی هستش که برای رشد مو الزامیه. یکی از مزیت های مهمی که این قرص داره اینه که افرادی که به لاکتوز حساسیت دارن هم میتونن از این قرص استفاده کنن.


این محصول حاوی: همه ی ویتامین های ب که باعث میشن رشد مجدد مو اتفاق بیفته و همینطور ریشه ی مو تقویت بشه و پوست سر سالم بمونه. همینطور کلسیم موجود تو این قرص باعث براق شدن موها میشه. فسفری که تو این قرص وجود داره باعث میشه که ویتامین های گروه ب که موجود هستن تو این قرص بهتر جذب بشن و ترمیم موها بیشتر اتفاق بیفته.

مس موجود باعث میشه که به پیاز مو اکسیژن رسانی بهتری اتفاق بیفته و همنطور موهایی که نازک هستن ضخیم بشن و رشد موهای جدید بهتر اتفاق بیفته. همینطور آهن و روی و منگنز در این قرص بکار رفتن. این قرص بهتره روزانه یه دونه بعد از صبحونه مصرف بشه. تو مصرف این قرص بهتره که خانم هایی که باردارن با پزشکشون مشورت کنن و همنیطور اینو مد نظر قرار بدین که نمیتونه جایگزین غذا باشه و بهتره با داشتن هرگونه حساسیت مصرف این قرص و قطع کنین و به پزشکتون اطلاع بدین.


مدت استفاده از ماینوکسیدیل بعد از کاشت مو


از محلول و کف مینوکسیدیل برای کمک به رشد مو در درمان طاسی مردانه استفاده میشه. کف و محلول 2 درصد ماینوکسیدیل همچنین برای کمک به رشد مو در زنان دارای موهای کم پشت استفاده میشه. ماینوکسیدیل متعلق به دسته ای از داروهاست که به عنوان گشاد کننده رگها شناخته میشه. بهترین روش استفاده از این محصول بعد از کاشت مو هستش.


قبل از استفاده از این محصول ، تمام دستورالعمل های موجود در بسته محصول رو بخونین و اونا رو دنبال کنین.
قبل از استفاده از دارو ، ناحیه پوست سر را تمیز و خشک کنین. ممکنه این محصول را روی موهای مرطوب استفاده کنین. برای استفاده از محلول ، محلول را با 1 میلی لیتر دارو پر کنین (تا خط 1 میلی لیتر) یا از 20 قطره استفاده کنین.

موهای خود را در قسمتی که نازک شده و محلول را به طور یکنواخت در ناحیه آسیب دیده پوست سر قرار بدین و به آرامی مالش بدین و بذارین محلول قبل از استفاده از سایر محصولات خاص (به عنوان مثال ژل ، موس) یا قبل از خواب کاملاً خشک شه.برای استفاده از کف ، دستای خودتون رو با آب سرد بشورین و خشک کنین. حدود 1/2 لیوان کف را به پوست سر بمالین و به آرامی ماساژ بدین. بذارین کف قبل از حالت دادن یا خوابیدن کاملاً خشک بشه.


عدم استفاده از ماینوکسیدیل بعد از کاشت مو

عدم استفاده از ماینوکسیدیل بعد از کاشت مو


روی پوست قرمز ، دردناک ، تحریک پذیر ، خراشیده ، بریده یا آلوده استفاده نکنین. بعد از استفاده کاملاً دست ها را بشورین.
این دارو رو بیش از حد مجاز استفاده نکنین و رمانی که تو معرض نور خورشیدین نیز استفاده نکنین چون انجام این کار میتونه باعث جذب دارو در بدن بشه و منجر به عوارض جانبی جدی میشه. این محصول ممکنه حاوی الکل باشه و باعث تحریک و خشکی پوست سر بشه.


طول می کشه تا موها دوباره رشد کنن. بیشتر افراد برای دیدن مزایای آن به طور منظم به مدت 4 ماه نیاز به استفاده از این دارو دارن. این دارو باید به طور مداوم برای حفظ رشد مو استفاده بشه. اگر وضعیت شما بعد از 4 تا 6 ماه استفاده از این دارو بهبود نیابه و یا بدتر بشه ، یا اگه فکر میکنین ممکنه یک مشکل پزشکی جدی داشته باشین ، با پزشک خودتون در میون بذارین.


این دارو برای ریزش ناگهانی و ریزش موی ناشناخته به عنوان مثال ، برای افرادی که سابقه خانوادگی ریزش مو ندارن و یا ریزش مو پس از زایمان استفاده نمیشه و همینطور اگه 18 سال یا کمتره سنتون بهتره که استفاده نکنین.


زینک پلاس بعد از کاشت مو


یکی از مهمترین و بهترین داروهای بعد از کاشت مو ویتامین یا مکمل زینک پلاس هستش، این ویتامین در کیفیت و رشد مو بسیار مهمه.ترکیبات این مکمل حاوی روی ، آهن ، تمامی ویتامین های ب ، ویتامین C و ویتامین E و A


روی عنصر بسیار مهمی برای بدن و مو هستش. به دلیل کمبود روی ، اولین چیزی که در بدن مشاهده میشه ریزش مو به شمار میاد. به همین دلیل ، مصرف مکمل های روی پس از کاشت مو بسیار مهمه. روی در تولید کلاژن ، تقویت تکثیر سلول و ترمیم بافت موثره. روی همچنین ساختاری داره که جذب بسیاری از ویتامین ها را تضمین میکنه.


کمبود آهن باعث ریزش مو و همچنین کمبود روی میشه. آهن با تقویت مو در بهبود بافت مو نقش داره. مکمل های آهن به دلیل افزایش سطح اکسیژن در بدن ، در تجدید و تکثیر سلول بسیار موثرن. به همین دلیل ، این امر تو جلوگیری از ریزش مو و تقویت مو پس از کاشت مو بسیار مهمه.


ویتامین E که دارای خواص آنتی اکسیدانی داره و از این رو در بهبود پوست آسیب دیده جایگاه مهمی داره ، پس از بهبودی زخم در نواحی تحت درمان ، در صورت استفاده از خارج ، باعث ترمیم نواحی میشه.ویتامین دیگری که به عنوان آنتی اکسیدان عمل میکنه ، ویتامین C هستش. ویتامین C همچنین در ترمیم زخم و تولید کلاژن نقش مهمی داره. ویتامین C یک ویتامینی هست که با بدن در برابر استرس که باعث ریزش و سفیدی مو میشه مبارزه میکنه.


ویتامین A با داشتن نقشی موثر تو تکامل سلولهای بدن ما، ویتامین ضروری برای داشتن موهای سالمه. کمبود ویتامین A همچنین باعث ریزش مو میشه و منجر به خشکی پوست میشه. مکمل های ویتامین A به ویژه پس از کاشت مو بسیار مفیدن. زیرا عوارض جانبی قابل مشاهده پس از کاشت مو را کاهش میده.


خلاصه مقاله


در این مقاله ما سعی کردیم بهترین داروهای بعد از کاشت مو رو به شما معرفی کنیم این داروها به عنوان یک مکمل تغذیه ای برای افرادی که کاشت مو انجام دادن استفاده میشن که میتونه تو رشد و تغذیه مو تاثیر زیادی داشته باشه.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

فقط تا ساعت 12 شب میتوانید رژیم لاغری 216 رو با تخفیف خریداری کنید!
دریافت رژیم
6 کیلو لاغری در سه هفته! فقط تصورش کن...
چه رژیمیه؟
Your offer is still here!