دارو و عوارض

قرص افزایش وزن فت فست

بیش تر افراد از اضافه وزن خودشون رنج میبرن و میخوان لاغر بشن. اما گروهی از افراد هم کمبود وزن دارن و باید وزن اضافه کنن. داروهایی وجود داره که باعث افزایش وزن میشن. یکی از آن ها قرص افزایش وزن فت فست که در این مقاله به بررسی آن میپردازیم.

همه چیز در مورد قرص افزایش وزن فت فست

همه چیز در مورد قرص افزایش وزن فت فست


با توجه به تغییر سبک زندگی افراد نرخ چاقی هم افزایش پیدا کرده. به همین دلیل شاهد آن هستیم که افراد گوناگون در جامعه به دنبال استفاده از روش های متنوع برای کاهش وزن و لاغری هستن. اما گروهی از افراد هم هستن که از لاغری زیاد از حد خود در عذابن. لاغری بیش از حد هم مانند چاقی میتونه عذاب دهنده و خطرناک باشه.

به همین دلیل روش هایی برای درمان آن وجود داره مانند رژیم های چاقی یا استفاده از داروهای چاقی. یکی از انواع داروهای چاقی قرص افزایش وزن فت فسته. کاربران زیادی درباره قرص فت فست سوال دارن. به همین دلیل در این مقاله به بررسی ویژگی های این قرص میپردازیم. در ادامه مقاله این قرص لاغری رو کاملا بررسی میکنیم و مزایا و عوارضش رو بررسی میکنیم.

پیشنهاد ما: چاق کردن صورت

قرص چاقی


برای بررسی قرص افزایش وزن فت فست ابتدا باید ببینیم از چه موادی ساخته شده. برای ساخت این قرص از هورمون استفاده شده. هورمونی که در ساخت این قرص استفاده شده هورمون رشده ( HGH ). همچنین هورمون رشد موجود در غذایی که میخورین هم به عضله تبدیل میشه. هورمون رشد را معمولا برای کسانی تجویز میکنن که بدنشون به کمبود این هورمون دچاره. هورمون رشد مزایای مختلف داره و تاثیرات گوناگونی روی بدن فرد میذاره که در ادامه به آن ها اشاره میکنیم.


● توانایی ورزش کردن رو زیاد میکنه ؛
● تراکم استخوان رو بهبود میبخشه ؛
● بافت عضلانی میسازه ؛
● چربی های بدن رو کم میکنه.


هورمون رشد رو بیش تر به صورت تزریقی استفاده میکنن. قرص هایی مثل قرص افزایش وزن فت فست که ادعا دارن از هورمون رشد ساخته شدن تاثیرات کم تری نسبت به فرم تزریقی هورمون رشد میذارن. تحقیقاتی که روی فرم تزریقی و مکمل این داروها شده نشان دهنده اینه که هورمون رشد به صورت مکمل تاثیر کم تری نسبت به نمونه تزریقی آن روی بدن داره.اگر میخواهید روشی جز قرص را انتخاب کنید میتوانید مقاله رژیم چاقی در یک هفته را مطالعه کنید.


سازندگان قرص فست فت ادعا دارن که این قرص میتونه به صورت یکنواخت در تمام نقاط بدن باعث چاقی بشه. اما این ادعا درست نیست. دارو و مکملی نداریم که بتونه کاهش وزن نقطه ای ایجاد کنه و یا باعث کاهش وزن یکنواخت در تمام نقاط بدن بشه. همچنین این ادعا رو نمیتونیم درباره چاقی بدن با قرص های مکمل چاقی داشته باشیم.


بجز هورمون رشد مواد دیگری هم در ساخت این قرص نقش دارن. مثل ویتامین ها و مخمر آبجو. این مواد رو در قرص های مولتی ویتامین مینرال هم میشه پیدا کرد. قرص فت فست اثراتی روی اشتها داره که باعث بالا رفتن اشتها فرد میشه.

قرص چاقی فت فست اصل


قرص چاقی فت فست اصل به عنوان بهترین قرص چاقی موجود در بازار عنوان میشه و باعث میشه اشتها افراد افزایش پیدا کنه و میزان کالری دریافتی بدن رو زیاد میکنه. این قرص کارکرد غدد و آنزیم و با استفاده از ویتامین هایی که داره کارکرد بدن رو بهبود میبخشه.


قرص فت فست یکی از انواع قرص های چاقی گیاهیه. بنابراین عوارض زیادی نداره و جای نگرانی نیست. تاثیری که این قرص روی افراد مختلف میذاره با هم فرق داره. ممکنه در بعضی افراد تاثیرات زیادی بذاره و در بعضی دیگر کم تر تاثیر گذار باشه. رژیم غذایی و ورزش در کنار این قرص در میزان تاثیری که میذارن اهمیت ویژه ای داره.


افزایش وزن با قرص فت فست به صور طبیعیه. یعنی شل شدگی پوست ایجاد نمیکنه و باعث افزایش لایه های چربی نمیشه. اساس افزایش وزن با این قرص عضله سازیه. یعنی همینطور که شما افزایش وزن پیدا میکنین بدنتان فرم زیبایی به خود میگیرد. یکی از ویژگی های بارزی که برای قرص فت فست عنوان میشه اینه که احتمال برگشت وزن با استفاده از این قرص کمه.


به توجه به محبوبیت و پرطرفدار بودن این قرص نمونه های تقلبی آن هم وجود داره که از لحاظ ظاهری شبیه به نمونه اصلی هستن. به همین دلیل باید توجه کنین که حتما نمونه های اصلی رو تهیه کنین. برای تهیه نمونه اصلی قرص فت فست یکی از نکاتی که بسیار اهمیت داره و کمک کننده ست اینه که از جای معتبری دارو رو تهیه کنیم. چه در خرید حضوری و چه مجازی باید از محلی خرید رو انجام بدیم که معتبر باشه. بهترین محل برای تهیه این قرص داروخانه ها هستن. چه حضوری و چه مجازی.

نحوه مصرف؟


در هر بسته بندی قرص فت فست 60 عدد قرص وجود داره. نحوه مصرف قرص به این صورته که روزی دو عدد قرص باید استفاده کنین. با این روش مصرف بعد از یک ماه و پایان یک دوره از قرص شاهد اضافه وزن مطلوبی در بدن خود خواهید بود.

روش درست مصرف قرص فت فست به این شکله که دو ساعت قبل از ناهار یک قرص و دو ساعت قبل از شام هم یک قرص دیگر رو استفاده کنین. اگر زمان شام و ناهار خود را تنظیم کنین و قرص ها را به درستی و سر وقت مصرف کنین بعد از گذشت یک ماه و مصرف یک دوره از قرص شاهد اضافه وزن مطلوبی خواهید بود.


قرص فت فست انواعی از ویتامین ها بجز ویتامین B12 رو داره. 16 نوع آمینواسید ضروری هم در این قرص وجود داره. 14 نوع مواد معدنی شامل کروم، فسفر، روی، آهن، منیزیم، پتاسیم و سایر مواد معدنی در این قرص وجود داره. این قرص منبع غنی از کرومه. همچنین در ساخت این محصول از فیبر هم استفاده شده. ماده ای به نام گلوکان هم در این قرص وجود داره که نوعی آنتی اکسیدان قویه و در تقویت سیستم ایمنی بدن نقش بسیار مهمی داره.

موارد مرتبط: نرم افزار رژیم درمانی

عوارض این قرص

عوارض این قرص


تمام داروهایی که در وجود دارن علاوه بر تاثیرات مثبتی که روی بدن میذارن عوارضی هم با خود به همراه دارن. این عوارض معمولا زمانی به وجود میان که داروها با دوز استاندارد و یا با روش درست استفاده نشن. این موضوع درباره قرص افزایش وزن فت فست هم صدق میکنه. این قرص گیاهیه به همین دلیل عوارض زیادی به طور طبیعی نداره.

اما اگر درست استفاده نشه و یا با دوز بیش تر از دوز استاندارد استفاده بشه میتونه به بدن آسیب وارد کنه. نکته دیگر که اهمیت داره اینه که اگر از نمونه های تقلبی این دارو استفاده کنین قطعا عوارض زیان باری رو برای شما داره و میتونه آسیب های جدی به بدنتون وارد کنه. اگر یک دوره از دارو رو استفاده کردین و اضافه وزنی مشاهده نشد سر خود به خوردن دارو ادامه ندین و به پزشک مراجعه کنین تا شما رو راهنمایی کنه.


بعضی شرایط وجود داره که نمیشه از قرص فت فست استفاده کرد. اگر این موارد منع مصرف رعایت نشن به بدن آسیب وارد میشه. در ادامه به تعدادی از موارد منع مصرف این قرص اشاره میکنیم. خانم هایی که در دوره بارداری و یا شیردهی هستن به هیچ عنوان نباید از این قرص و هیچ قرص دیگری با این عملکرد استفاده کنن. همچنین کسانی که از بیماری های کلیوی رنج میبرن هم نمیتونن از این دارو استفاده کنن و آثار بدی برای بدنشون داره. همچنین مصرف این دارو برای افراد زیر 15 سال و بیش تر از 60 سال ممنوعه و نمیتونن این قرص رو مصرف کنن.


نظرات در مورد قرص افزایش وزن فت فست :

نظرات در مورد قرص افزایش وزن فت فست :


همانطور که گفتیم یکی از راهکارهای افزایش وزن برای کسانی که از لاغری خود در عذاب هستن استفاده از داروهای چاقیه. انواع مختلفی از این داروها وجود داره. دارو چاقی که در این مقاله بررسی میکنیم قرص افزایش وزن فت فسته. این قرص کاربرد و اثرات زیادی برای افزایش وزن داره که به تعدادی از آن ها اشاره میکنیم.

موارد:


● اشتها رو به صورت فوق العاده ای زیاد میکنه ؛
● افزایش جذب مواد غذایی در بدن ؛
● برای افزایش وزن در بدن به جای چربی ماهیچه میسازه ؛
● ترکیب سازنده قرص صد در صد گیاهیه ؛


● بدون عارضه ست ؛
● احتمال بازگشت وزن بسیار کمه ؛
● برای خانم ها و آقایان کاربرد داره ؛
● باعث چاق تر و پر تر شدن صورت میشه.
همانطور که اشاره کردیم این دارو کاربردهای زیاد و متنوعی داره. و به دلیل ساختار کاملا گیاهی که داره عارضه خاصی رو به بدن وارد نمیکنه و از این نظر تونسته نظر مصرف کنندگان خودش رو جلب کنه. همچنین نحوه مصرف این دارو راحته.


قرص افزایش وزن فت فست چند روز نتیجه می دهد ؟

بسته بندی های قرص فت فست به صورت بسته های 60 عددیه. یعنی در هر بسته 60 عدد قرص وجود داره. با توجه به اینکه باید روزی دو عدد قرص استفاده بشه. یکی قبل دو ساعت قبل از ناهار و دیگری دو ساعت قبل از شام دوره مصرف قرص یک ماه طول میکشه. بعد از یک ماه میتونیم تغییرات و افزایش وزنی که در بدنمون به وجود آمده رو ببینیم. اگر بعد از گذشت یک ماه تغییری احساس نکردین سر خود به مصرف قرص ها ادامه ندین و حتما به پزشک مراجعه کرده و با او مشورت کنین.

این نکته هم مورد توجه قرار بدین که تاثیراتی که قرص روی بدن افراد میذاره یکسان نیست و از فردی به فرد دیگه فرق داره و نباید انتظار داشته باشیم همه به یک شکل و به یک میزان تغییر کنن.


قرص چاقی فت فست امریکایی :

قرص چاقی فت فست امریکایی :


قرص افزایش وزن فت فست با ساخت کشورها و شرکت های مختلفی وجود داره. قرص فت فست آمریکایی هم در بسته بندی های 60 عددی وجود داره که با توجه به مصرفی روزی دو عدد قرص یک ماه طول میکشه تا مصرف یک بسته از قرص به پایان برسه. این قرص باعث میشه اشتها فرد زیاد بشه.

با زیاد شدن اشتها مصرف کننده قرص کالری دریافتی بدن هم افزایش پیدا میکنه و باعث میشه وزن فرد زیاد بشه. نکته مهمی که وجود داره اینه که این افزایش وزن با زیاد شدن چربی ها صورت نمیگیره و بلکه با افزایش ماهیچه ها رخ میده. چون این قرص حاوی هورمون رشده. این نکته باعث میشه فرد به صورت طبیعی و با اندام زیبا وزنش زیاد بشه. همچنین مصرف این قرص به چاق تر و پر تر شدن صورت هم کمک میکنه.


ایا قرص فت فست باعث نازایی میشود ؟


یکی از دغدغه هایی که درباره قرص فت فست وجود داره اینه که گمان میره این قرص باعث نازایی بشه. اما این گمان کاملا اشتباهه. اگر نمونه های اصلی این قرص استفاده بشه عارضه ای نداره و باعث نازایی هم نمیشه و خیالتون از این بابت راحت باشه. اما حتما توجه کنین که نمونه اصلی رو تهیه و استفاده کنین و تا عارضه ای از جمله ایجاد نازایی نداشته باشه.

عکس قرص چاقی فت فست اصل


مهم ترین نکته ای که در زمان تهیه قرص افزایش وزن فت فست باید مورد توجه قرار بگیره اینه که اصل باشه و نمونه های تقلبی رو به جای اصل تهیه نکنیم. برای اطمینان از اصل بودن قرص حتما به داروخانه های معتبر مراجعه کنین و یا از داروخانه های آنلاین معتبر سفارش بدین. شکل ظاهری نمونه های اصل و تقلبی شبیه به هم هست و تشخیصشون از هم دشواره.


خلاصه نکات مقاله :


لاغری بیش از حد هم مانند چاقی میتونه عذاب دهنده و خطرناک باشه. به همین دلیل روش هایی برای درمان آن وجود داره مانند رژیم های چاقی یا استفاده از داروهای چاقی. یکی از انواع داروهای چاقی قرص افزایش وزن فت فسته. کاربران زیادی درباره قرص فت فست سوال دارن. به همین دلیل در این مقاله به بررسی ویژگی های این قرص پرداختیم.


برای ساخت این قرص از هورمون استفاده شده. هورمونی که در ساخت این قرص استفاده شده هورمون رشده. همچنین هورمون رشد موجود در غذایی که میخورین هم به عضله تبدیل میشه. هورمون رشد را معمولا برای کسانی تجویز میکنن که بدنشون به کمبود این هورمون دچاره. هورمون رشد مزایای مختلف داره و تاثیرات گوناگونی روی بدن فرد میذاره که در ادامه به آن ها اشاره میکنیم.
● توانایی ورزش کردن رو زیاد میکنه ؛
● تراکم استخوان رو بهبود میبخشه ؛
● بافت عضلانی میسازه ؛
● چربی های بدن رو کم میکنه.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن

فقط تا ساعت 12 شب میتوانید رژیم لاغری 216 رو با تخفیف خریداری کنید!

دریافت رژیم
دکمه بازگشت به بالا