دارو و عوارض

قرص لاغری دایان فیت

با افزایش نرخ چاقی در دنیا روش های لاغری هم طرفداران زیادی پیدا کردن. یکی از این روش ها استفاده از قرص های لاغریه. در ادامه به بررسی قرص لاغری دایان فیت میپردازیم و مکانیسم، مزایا و عوارضش رو عنوان میکنیم.
قرص لاغری دایان فیت :

قرص لاغری دایان فیت

قرص لاغری دایان فیت


در میان روش هایی که برای لاغری وجود داره استفاده از قرص های لاغری یکی از روش های پرطرفدار محسوب میشه. قرص لاغری دایان فیت یکی از بهترین قرص های مناسب برای کاهش وزنه.

با توجه به فرمولاسیونی که داره تاثیرات خوبی رو برای کم کردن وزن روی بدن میذاره. این قرص با افزایش سوخت و ساز چربی ها و کم کردن اشتها در نهایت باعث کاهش اشتها میشه. ترکیبات سازنده این قرص کاملا گیاهیه. در ادامه گیاهان سازنده قرص رو معرفی میکنیم و ویژگی های هرکدام رو جداگانه بررسی میکنیم.


رازیانه : گیاه رازیانه مقدار زیادی فیبر داره. فیبر باعث میشه فرد به مدت بیش ری احساس سیری کنه در نتیجه غذای کم تری مصرف میکنه و کالری کم تری به بدنش میرسه و در نهایت شاهد کاهش وزن هستیم. ویژگی دیگر گیاه رازیانه خاصیت سم زداییه. همچنین این گیاه میتونه متابولیسم بدن رو زیاد کنه.


زیره سیاه : تحقیقاتی که انجام شده نشون میده که زیره سیاه برای درمان چاقی و کاهش وزن موثره. زیره باعث میشه سوخت و ساز بدن تنظیم بشه و با افزایش چربی سوزی باعث کاهش وزن میشه.

زیره برای بهبود هضم غذا و عملکرد دستگاه گوارش موثره.
مرزنجوش : خواص این گیاه عبارتند از مسکن، کم کننده فشار خون، ادرار آور و ضد باکتری. همچنین میتونه روند کاهش وزن رو سریع تر کنه. مرزنجوش هم رازیانه داره و باعث میشه فرد دیتر احساس گرسنگی کنه. در این صورت مصرف مواد غذایی و دریافت کالری کم تر میشه و فرد کاهش وزن پیدا میکنه.


زنیان : زنیان طبع گرمی داره و عملکرد دستگاه گوارش رو بهبود میبخشه. همچنین در درمان سوء هاضمه نقش داره و در نهایت هضم و جذب مواد رو بهبود میبخشه. خاصیت دیگر این قرص مسهل بودنه که از این طریق هم مانع از انباشته شدن چربی های اضافی میشه.

ترکیبات دیگر:


ترکیبات دیگر این قرص بوره ارمنی، سداب و لاک مغسوله که هرکدام با توجه به خواص و ویژگی هایی که دارن میتونن باعث کاهش وزن و از بین رفتن چربی های اضافه بدن بشن.


برای کاهش وزن مصرف این قرص به تنهایی کافی نیست و در کنار استفاده از قرص باید رژیم غذایی را رعایت کرد و فعالیت و ورزش رو در برنامه روزانه قرار داد. این قرص بازده فعالیت بدنی رو بالا میبره و باعث میشه رژیم غذایی تاثیر بیش تری بذاره.


این قرص دوران بارداری رو کوتاه میکنه، در جذب مواد مغذی برای جنین اختلال ایجاد میکنه و فشار خون رو کم میکنه به همین دلیل نباید در زمان بارداری استفاده بشه. همچنین به دلیل ایجاد تغییر در طعم شیر مادر و ایجاد عوارض عصبی روی نوزاد نباید در دوران شیردهی از این قرص استفاده کرد.

پیشنهاد های زیبا: قرص اسلیم فیت

قرص دایان فیت نظرات

قرص دایان فیت نظرات


یکی از پرطرفدارترین روش ها برای لاغری و کاهش وزن استفاده از قرص ها و داروهای لاغریه. یکی از انواع قرص های لاغری که در بازار وجود داره قرص لاغری دایان فیته. این قرص به دلیل گیاهی بودن عوارضی نداره به همین دلیل زمانی که نظر مصرف کنندگان این قرص رو میپرسی نظرات مساعدی دارن و از مصرف قرص راضی هستن.

اما این قرص به تنهایی تاثیرگذار نیست حتما باید در کنار مصرف این قرص رژیم غذایی رو رعایت کنین و ورزش روزانه رو در برنامه روزانتون قرار بدین. قرص دایان فیت انرژی ورزش رو تامین میکنه و باعث میشه رژیم غذایی اثر مطلوب تری روی بدن بذاره. اگر قرص دایان فیت رو به تنهایی استفاده کنین تاثیری زیادی روی کاهش وزن شما نداره و تنها در حد یک تا دو کیلو کم میکنین. حتما مصرف قرص باید در کنار رژیم غذایی و ورزش باشه.

عوارض قرص نوتری فیت


یکی دیگر از انواع قرص های لاغری قرص نوتری فیته. این قرص از اسید لینولئیک کونژوگه(CLA ) استفاده شده این. این ماده میتونه عوارضی برای بدن داشته باشه. با اینکه آزمایش هایی نشون دادن که این ماده تاثیر بدی روی بدن نداره یک سری دیگر از آزمایش ها آسیب رسان بودن این ماده رو گزارش کردن. عوارضی که این ماده میتونه روی بدن بذاره عبارتند از :


● میتونه باعث بشه سطح التهاب بدن بالا بره. با اینکه التهاب برای مقابله با التهاب اهمیت داره اما التهاب مزمن برای بیماری هایی مثل چاقی، سرطان و بیماری های قلبی مضره.

● این ماده میتونه آنزیم هایی رو در بدن زیاد کنه که به کبد آسیب برسونن و سبب التهاب آن بشن.

بیشتر بخوانید: قرص اسلیم کوئیک

قرص دایان فیت چه عوارضی دارد

قرص دایان فیت چه عوارضی دارد


تمام داروها در کنار خواص زیادی که دارن یک سری عوارض هم دارن و در صورت استفاده نادرست و مصرف دوز بالای آن ها میتونن باعث بروز یک سری آسیب ها بشن. مصرف نادرست قرص لاغری دایان فیت هم میتونه یک سری عوارض رو با خودش به همراه داشته باشه که در ادامه به آن ها اشاره میکنیم.


کسانی که بیماری زمینه ای خاصی دارن قبل از استفاده از قرص دایان فیت باید درباره بیماری خود به پزشک اطلاع بدن. این قرص میتونه برای افرادی که بیماری های قلبی دارن یا مشکلات فشار خون و دستگاه گوارش دارن عوارضی رو به همراه داشته باشه. در شرایط به جز این موارد اگر دوز درست دارو مصرف بشه عوارضی مشاهده نمیکنین. عوارض احتمالی دارو عبارتند از :


واکنش های آلرژیک : قرص دایان فیت با وجود ساختار کاملا گیاهی که داره میتونه در بعضی افراد واکنش های آلرژیک به وجود بیاره. واکنش های آلرژیک با علائمی مثل سرگیجه، تورم صورت و تورم دهان خودشون رو نشون میدن. این افراد ممکن است به فرآورده های گیاهی حساسیت داشته باشن.


عوارض گوارشی : ترکیبات قرص دایان فیت برای بهبود عملکرد دستگاه گوارش مناسب هستن و هضم و جذب غذا رو تسهیل میکنن. اما اگر دوز بالایی از این دارو استفاده بشه باعث میشه که عملکرد دستگاه گوارش بهم بخوره و شاهد عوارضی مثل دل درد، گرفتگی شکم، نفخ و اسهال باشیم.
اگر بیماری زمینه ای خاصی نداشته باشین و دارو رو با دوز استاندارد استفاده کنین این عوارش در شما بروز پیدا نمیکنه.

برای مطالعه: قرص لاغری جی سی


نظرات درباره قرص لاغری دایان فیت :


قرص لاغری دایان فیت یکی از انواع قرص های لاغریه که از مواد گیاهی ساخته شده به همین دلیل نظر مصرف کنندگان رو به خودش جلب کرده. این قرص با وجود پایه گیاهی که داره میتونه در اثر مصرف غلط عوارضی هم از خوش نشون بده. همچنین این قرص به تنهایی نمیتونه باعث بشه شما کاهش وزن چشمگیری رو تجربه کنین. برای گرفتن یک نتیجه مطلوب لازمه که در کنار مصرف قرص از رژیم غذایی درست پیروی کنین و ورزش را در برنامه روزانه خودتون قرار بدین. اگر تنها از این قرص استفاده کنین ممکنه تنها یک یا دو کیلوگرم وزن کم کنین.

نظرات در مورد قرص دایان فیت

نظرات در مورد قرص دایان فیت


همانطور که اشاره کردیم به طور کلی نظرات درباره قرص لاغری دایان فیت مثبته. اما نکته مهمی که وجود داره اینه که قرص دایان فیت به تنهایی نمیتونه تاثیر زیادی داشته باشه و تنها باید در کنار ورزش و رژیم غذایی استفاده بشه که بتونیم کاهش وزن مطلوبی رو تجربه کنیم. همچنین برای نداشتن عوارض جانبی باید حتما توجه داشته باشیم که دوز استاندارد رو مصرف کنیم و به موقع قرص ها رو بخوریم.

طریقه مصرف قرص فیت :


برای اثرگذاری درست و نداشتن عوارض باید قرص لاغری دایان فیت رو طبق دستور صحیح آن مصرف کنین. به این صورت که هر بار دو عدد قرص را نیم ساعت قبل از هر وعده غذایی باید مصرف کنین. یعنی نیم ساعت قبل از صبحانه، نیم ساعت قبل از ناهار و نیم ساعت قبل از شام. برای داشتن تاثیرات مطلوب تر میتونین قرص رو همراه با عرق زیره استفاده کنین.


این دارو رو تا دو ماه میتونین استفاده کنین بدون اینکه عارضه ای داشته باشه اما اگر قصد دارین بیش تر از سه ماه از این دارو استفاده کنین حتما باید پزشک رو در جریان بذارین.


برای مصرف قرص دایان فیت باید به تداخل دارویی های آن هم توجه کنین. این قرص با داروهای بیماری های قلبی، فشار خون و مشکلات گوارشی تداخل داره. بهترین کار اینه که قبل از مصرف این قرص اگر بیماری خاصی دارین و یا دارویی استفاده میکنین به پزشکتون اطلاع بدین.


در بعضی شرایط نمیشه از قرص دایان فیت استفاده کرد چون ممکنه نه تنها سودی نداشته باشه بلکه آسیب هم به بدن وارد کنه. در ادامه به موارد منع مصرف این قرص اشاره میکنیم.


● خانم ها در دوران بارداری و شیردهی نباید از این قرص استفاده کنن ؛
● افراد زیر 12 سال نباید از این قرص استفاده کنن ؛
● کسانی که بیماری ای قلبی دارن نمیتونن از قرص دایان فیت استفاده کنن ؛
● کسانی که سابقه فشار خون دارن نباید از این قرص استفاده کنن ؛
● اگر به ترکیبات سازنده این قرص حساسیت دارین نباید از آن استفاده کنین ؛
● کسانی که سابقه مشکلات گوارشی دارن نمیتونن از این قرص استفاده کنن ؛
● فرد سه ماه دارو رو مصرف کرده باشه.

طریقه مصرف قرص فیت :


خلاصه نکات مقاله :


روش های گوناگونی برای کاهش وزن و لاغری وجود داره که هرکدام مناسب برای یک مرحله لاغری و یک شرایط خاص هستن. قرص های لاغری یکی از پرطرفدارترین روش های لاغری هستن. انواع بسیار گوناگونی از این قرص ها در بازار موجوده. قرص لاغری دایان فیت یکی از انواع قرص هاییه که برای لاغری و کاهش وزن استفاده میشه و کاملا از مواد گیاهی ساخته شده. گیاهان سازنده این قرص رازیانه، مرزنجوش، زنیان، بوره ارمنی، سداب و لاک مغسوله هستن.

این گیاهان هرکدام ویژگی های خاص خودشون رو دارن که در نهایت خواص کاهش وزن و لاغری رو به قرص میبخشن. این قرص با افزایش متابولیسم و چربی سوزی، کاهش اشتها و کاهش جذب قند و چربی ها باعث میشه که فرد بعد از مدتی کاهش وزن پیدا کنه.
استفاده از قرص دایان فیت به تنهایی نمیتونه تاثیر زیادی روی کاهش وزن داشته باشه و نهایتا یک تا دو کیلوگرم وزن کم کنین.

برای داشتن تاثیر چشمگیر کنار استفاده از قرص حتما باید ورزش کنین و رژیم غذایی مناسبی رو دنبال کنین. اگر این سه فاکتور یعنی قرص دایان فیت، ورزش و رژیم غذایی رو با هم داشته باشین کاهش وزن خوبی رو تجربه میکنین.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا