دارو و عوارض

قرص لاغری جی سی

با افزایش چاقی در دنیا روش هایی که باعث کاهش وزن میشن هم روز به روز طرفداران بسیاری پیدا میکنن. یکی از این روش ها استفاده از قرص های لاغریه. یکی از این داروها قرص لاغری جی سی. در ادامه به طور کامل به بررسی این قرص میپردازیم.

قرص لاغری جی سی

قرص لاغری جی سی


نرخ چاقی روز به روز در حال افزایشه و مردم به دنبال روش هایی هستن که بتونن وزن خودشون رو کم کنن و از بیماری هایی که ممکنه در اثر چاقی به وجود بیان جلوگیری کنن. یکی از روش های پرطرفدار برای درمان چاقی استفاده از قرص های لاغریه. انواع مختلفی از این قرص ها وجود دارن. یکی از این داروها قرص لاغری جی سیه. این قرص کاملا گیاهیه و کسانی که از آن استفاده کردن رضایت بالایی نسبت به آن دارن.


با توجه به ویژگی ها مواد سازنده قرص میتونه اشتها فرد رو کنترل کنه. یکی از عوامل مهم در افزایش وزن و چاقی میل به ریزه خواری و شیرینی جاته. این قرص تمایل به ریزه خواری و شیرینی جات رو در فرد کنترل میکنه و کاهش میده.
اثر دیگری که این قرص روی بدن داره افزایش متابولیسم و سوخت و ساز بدنه. در این صورت از تجمع چربی ها در مناطقی مانند شکم جلوگیری میکنه.

این قرص سلولیت رو از بین میبره و اجازه نمیده بعد از کاهش وزن پوست شل بشه و دچار افتادگی بشه. همچنین این عینک چربی های قدیمی بدن که ذخیره شدن رو از بین میبره و به حفظ تناسب اندام شما کمک میکنه. هم خانم ها و هم آقایان میتونن از این قرص استفاده کنن. در زمان استفاده از این قرص نیازی به ورزش سنگین نیست.قرص جی سی به عنوان قرص گیاهی لاغری میتوان دسته بندی کرد.

در چه زمانی استفاده از این قرص ممنوعه:


تمام داروها و قرص ها در کنار مزایای بسیاری که دارن در بعضی شرایط میتونن عوارضی رو به بدن فرد وارد کنن. در ادامه شرایطی رو عنوان میکنیم که استفاده از قرص لاغری جی سی ممنوعه.
● کسانی که کم تر از 18 سال سن دارن و یا بیش تر از 50 سال دارن نمیتونن از این قرص استفاده کنن.
● خانم ها در دوران بارداری و شیردهی نباید از این قرص استفاده کنن.
● کسانی که مشکلات فشار خون دارن. یعنی فشار خون بالا یا پایینی دارن نباید از قرص جی سی استفاده کنن.
● افرادی که نارسایی کبد یا کلیه دارن نباید از این دارو استفاده کنن.
● کسانی که بیماری های قلبی عروقی دارن نباید از این قرص استفاده کنن.


همانطور که گفتیم قرص جی سی از ترکیبات کاملا گیاهی تشکیل شده. در ادامه به ترکیبات این قرص اشاره میکنیم و ویژگی های آن ها را عنوان مینماییم.

ترکیبات قرص

ترکیبات قرص


گرین کارویل : این گیاه مقادیر زیادی فیبر داره. فیبر جذب بدن نمیشه در نتیجه بدون اضافه کردن کالری به بدن دفع میشه و بدن برای دریافت انرژی مجبور میشه از چربی های ذخیره کرده استفاده کنه. همچنین فیبر آب زیادی جذب میکنه. زمانی که در معده قرار داره آب جذب میکنه و حجمش اضافه میشه با این اتفاق حجم معده اشغال میشه و فرد احساس سیری میکنه و دیرتر گرسنه میشه. همچنین فیبر باعث میشه دفع غذا سریع تر اتفاق بیفته و زمان جذب غذا کم بشه.

در این شرایط کالری و مواد کم تری جذب بدن میشن. ماده دیگری در گرین کارویل وجود داره به نام لیمونن که خاصیت ضد اسپاسمی داره و از سوء هاضمه جلوگیری میکنه.

پیشنهاد های زیبا: قرص لاغری هزال


گارسینیا کامبوجیا : یکی دیگر از مواد سازنده قرص جی سی گارسینیا کامبوجیا ست. این ماده به تنهایی هم در بعضی قرص ها استفاده میشه اما به دلیل گران بودن تنها ده درصد از قرص رو تشکیل میده. اما در قرص جی سی 45 درصد مواد تشکیل دهنده گارسینیا کامبوجیا می باشد. این ماده سه ویژگی بسیار خوب داره که در لاغری تاثیر زیادی دارن.

این ویژگی ها عبارتند از :

  1. کنترل اشتها : گارسینیا کامبوجیا تاثیر زیادی روی کنترل اشتها داره. ماده ای به نام HCA در این گیاه وجود داره که استرس رو کم میکنه و از پرخوری عصبی جلوگیری میکنه. قرص جی سی آنزیم تولید چربی رو مهار میکنه و سطح سروتونین رو بالا میبره و در نهایت از پرخوری عصبی جلوگیری میکنه.
  2. کنترل اشتها : گارسینیا کامبوجیا تاثیر زیادی روی کنترل اشتها داره. ماده ای به نام HCA در این گیاه وجود داره که استرس رو کم میکنه و از پرخوری عصبی جلوگیری میکنه. قرص جی سی آنزیم تولید چربی رو مهار میکنه و سطح سروتونین رو بالا میبره و در نهایت از پرخوری عصبی جلوگیری میکنه.

قرص جی سی در داروخانه ها

قرص جی سی در داروخانه ها


همانطور که گفتیم یکی از پرطرفدارترین قرص هایی که برای کاهش وزن استفاده میشن قرص لاغری جی سیه. این قرص کاملا گیاهیه و از گرین کارویل و قهوه سبز و گارسینیا کامبوجیا تهیه شده. برای تهیه این قرص باید به مراکز و داروخانه های معتبر مراجعه کنین تا از بابت اصل بودن و تاریخ نگذشته بودن محصول خیالتان راحت باشه. در زمان خرید هم حتما به نمادهایی که نشان اصل بودن محصول هستن توجه کنین.

اگر پزشک هستید و به دنبال داشتن یک برنامه دقیق و منظم برای فعالیت های مطب خود هستید حتما سریع به مقاله نرم افزار دندانپزشکی بزنید.

قرص جی سی را کی بخوریم


نحوه مصرف قرص ها تاثیر زیادی در کارایی و اثرگذاری آن ها داره. برای تاثیر مطلوب دارو باید به روش صحیح مصرف بشه و به دوز استاندارد آن توجه بشه. در ادامه زمان و روش صحیح مصرف قرص لاغری جی سی رو بررسی میکنیم.
در پنج روز اول استفاده از قرص باید هر روز یک عدد کپسول رو نیم ساعت قبل از صبحانه مصرف کنین.

همراه با قرص دو لیوان آب بنوشین. اگر بعد از این پنج روز کاهش اشتها رو در خودتان مشاهده کردین تا آخر دوره مصرف قرص ( یک دوره سی روزه ست ) هر روز یک عدد قرص مصرف کنین. اما اگر با گذشت پنج روز کاهش اشتها نداشتین باید تا آخر دوره ( 30 روز ) روزی دو عدد قرص مصرف کنین. یکی را نیم ساعت قبل از صبحانه و دیگری را نیم ساعت قبل از ناهار مصرف کنین.


اگر روزی دو عدد قرص مصرف کردین و مشاهده نمودین که شب ها اشتها شما زیاد میشه و گرسنه میشین. یک قرص رو قبل از صبحانه و دیگری را سه تا چهار ساعت بعد از ناهار مصرف کنین. یادتان باشد همراه با قرص ها باید دو لیوان آب بنوشین.
قرص ها معمولا 60 عددی باشن. اگر روزی یک عدد قرص مصرف میکنین دوره درمان شما دو ماهه خواهد بود و اگر روزی دو عدد مصرف میکنین دوره درمان شما یک ماهه خواهد بود.


برای مصرف درست این قرص و جلوگیری از آسیب هایی که ممکنه در اثر مصرف غلط به شما وارد بشه باید یک سری نکات رو رعایت کنین.

این نکات عبارتند از :

این نکات عبارتند از :

● نباید در روز بیش از دو کپسول استفاده کنین.
● برای بهبود خاصیت چربی سوزی قرص با هر قرص دو لیوان آب ولرم مصرف کنین و در طول روز 8 لیوان آب بنوشید.
● اگر غذای روزانه کم میخورین برای جلوگیری از کمبود ویتامین در بدن از قرص های ویتامین استفاده کنین. بهتر است قرص مولتی ویتامین یک ساعت بعد از صبحانه مصرف بشه.
● در دوران استفاده از قرص جی سی خوردن صبحانه الزامیه. حداقل باید چند تکه نان بخورین. بهترین نان برای صبحانه سنگک و نان های سبوس داره.


● اگر تا ساعت سه بعد از ظهر احساس گرسنگی نکردین سعی کنین مقدار کمی غذا بخورین و وعده ناهار رو حذف نکنین چون در شب احساس ضعف میکنین. اگر در زمان سیری غذا بخورین زود سیر میشین و به مدت طولانی تری هم سیر میمونین.
● این قرص رو همزمان با قرص های دیگر مصرف نکنین.


● افرادی که مشکلات مربوط به تیروئید دارن میتونن قرص لووتیروکسین رو در زمان خودش و صبح مصرف کنن و قرص جی سی رو نیم ساعت بعد از صبحانه مصرف کنن تا مصرف این دو قرص یک ساعت با هم فاصله داشته باشه.
● قرص لاغری جی سی رو همزمان با راکوتان مصرف نکنین.

آمپول لاغری ویکتوزا چیه؟ آیا جایگزینه مناسبیه به جای رژیم و قرصه؟


● قرص جی سی رو میشه همزمان با قرص سرماخوردگی خورد اما تاثیر قرص لاغری کم میشه.
● اگر میخواین قرص لاغری رو با قرص آرامبخش بخورین باید 5 تا 6 ساعت بین زمان مصرفشون فاصله باشه. البته این شرایط برای کسانیه که مدت زیادیه قرص آرامبخش استفاده میکنن. کسانی که تازه میخوان شروع به مصرف قرص آرامبخش کنن بهتره این دو قرص رو با هم مصرف نکنن.


● قرص جی سی رو با قرص های آنتی بیوتیک نخورین .
● مصرف این قرص برای کسانی که کلیه سنگ ساز دارن ممنوعیت نداره.
● کسانی که کبد چرب دارن هم میتونن از قرص جی سی استفاده کنن.


آیا قرص جی سی شیشه دارد ؟

آیا قرص جی سی شیشه دارد ؟

انواع داروها از جمله قرص ها بسته به نوع مصرفی که دارن و ویژگی های ساختاری شون بسته بندی های متفاوتی دارن. بعضی از قرص ها در ورقه های آلومینیومی نگهداری میشن و بعضی دیگر در بطری های پلاستیکی یا شیشه ای. قرص جی سی هم بسته به نوع شرکت سازنده میتونه بسته بندی های متنوعی داشته باشه. بسته بندی که زیاد در رابطه با قرص لاغری جی سی دیده میشه قرار دادن قرص ها در شیشه ست.


قرص جی سی بهتره یا بلوبری ؟


قرص بلوبری و قرص لاغری جی سی هر دو برای کاهش وزن مفید هستن و از مواد گیاهی ساخته شدن. هر دو این قرص ها طرفداران زیادی دارن و با توجه به فیبری که در آن ها وجود داره خواص مشابهی برای کاهش وزن و لاغری دارن. همچنین علاوه بر کاهش وزن میتونن روی عملکرد دستگاه گوارش هم اثر بذارن.


برای اینکه بتونین به راحتی بهترین قرص رو انتخاب کنین که مناسب شما باشه بهتره با پزشک یا متخصص تغذیه صحبت کنین تا شما رو راهنمایی کنه.

قیمت قرص جی سی قرمز

قیمت قرص جی سی قرمز


داروها بر اساس کشور تولید کننده و شرکت سازندشون قیمت های متفاوتی دارن. همچنین تعداد قرص های هر بسته بندی هم در قیمت محصول اثر داره. قرص لاغری جی سی قرمز که در بازار موجوده حدود 690.000 تومان قیمت داره.
قرص سی جی چاقی :

قرص سی جی چاقی


یکی از درمان های محبوب برای لاغری استفاده از قرص هایی که باعث کم شدن وزن میشن. معمولا به دلیل سخت بودن رژیم غذایی و زمان گیر بودن ورزش بیش تر افراد تمایل دارن از قرص های لاغری استفاده کنن که یا در کنار آن نخواهند رژیم غذایی خاصی را رعایت کنن و یا ورزش کنن و یا ورزش و رژیم غذاییشان زودتر و بهتر نتیجه بده.

قرص لاغری جی سی یکی از انواع قرص های مناسب برای کاهش وزنه که به دلیل گیاهی بودن و بدون عوارض بودن طرفداران زیادی داره. این قرص کمک میکنه فرد در طول روز کم تر گرسنه بشه و بدنش کالری کم تری رو استفاده کنه. در نتیجه بعد از مدتی کاهش وزن چشمگیری پیدا میکنه.

سوالات متداول:

قرص لاغری جی سی از داروخانه میشه تهیه کرد؟

بله به راحتی میتونید از همه داروخانه ها تهیه کنید این قرص و …

مصرف قرص لاغری جی سی عوارض داره ؟

مصرف هر نوع دارو شیمیایی همراه با عوارضه بهتره برای کاش وزن از روش های ارزون تر استفاده کنید.

قیمت قرص لاغری جی سی چقدره؟

حدود قیمت این قرص هشتصد و چهل تومان است.


خلاصه نکات مقاله :


افزایش چاقی در دنیا باعث شده روش های مختلفی برای کاهش وزن به وجود بیاد که هر کدام به روش خاصی کمک میکنن تا وزن فرد کم بشه و هم به تناسب اندام برسه و هم خطر ابتلا به بیماری هایی که در اثر چاقی به وجود میان کم بشه. یکی از راه ها استفاده از قرص های لاغریه. در این مقاله به بررسی قرص لاغری جی سی پرداختیم. این قرص کاملا گیاهیه و اگر موارد منع مصرف آن رعایت بشه عوارضی نداره.

این قرص از گرین کارویل، گارسینیا کامبوجیا و قهوه سبز ساخته شده. این مواد با توجه به ویژگی هایی که دارن باعث میشن که این قرص احساس گرسنگی فرد رو از بین ببره و کالری کم تری جذب بدن بشه. از طرفی چربی سوزی و متابولیسم بدن رو زیاد کنه. تمام این اتفاقات به نفع کاهش وزن فرد هستن. همچنین به دلیل فیبری که این مواد دارن عملکرد دستگاه گوارش هم به کمک این قرص بهبود پیدا میکنه.


برای مصرف این قرص در پنج روز اول روزی یک قرص نیم ساعت قبل از صبحانه مصرف کنین. اگر بعد از پنج روز احساس گرسنگی شما کاهش پیدا نکرد میتونین یک قرص نیم ساعت قبل از صبحانه و یک قرص نیم ساعت قبل از ناهار بخورین

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا