دارو و عوارض

قرص گیاهی لاغری

نرخ چاقی در جوامع رو به افزایشه و برای رسیدن به تناسب اندام و حفظ سلامتی روش های لاغری زیادی وجود داره. یکی از این روش ها استفاده از قرص گیاهی لاغری. این قرص ها انواع گوناگون دارن و با روش های مختلفی میتونن برای لاغری موثر باشن.

قرص گیاهی لاغری

قرص گیاهی لاغری


روز به روز با پیشرفت تکنولوژی و اینترنت تحرک افراد کم میشه. همچنین میل به مصرف غذاهای فست فود و پرکالری روز به روز رو به افزایشه. این عوامل کمک میکنن که چاقی و اضافه وزن در بین افراد جامعه افزایش پیدا کنه. افزایش وزن میتونه بیماری هایی مثل مشکلات قلبی و عروقی، دیابت و بیماری های مفاصل و استخوان را با خود به همراه بیاره.

برای جلوگیری از این اتفاق روش های مختلفی برای لاغری به وجود اومده. یکی از این روش ها استفاده از قرص گیاهی لاغریه. قرص لاغری ادیوس رو هم میتوان جز این قرص ها دسته بندی کرد.این قرص ها و داروها با روش ها و مکانیسم های متفاوت میتونن در کاهش وزن موثر باشن . اکثر داروهای گیاهی برای کاهش وزن از راه های زیر عمل میکنن :


● میزان ادرار رو افزایش میدن و باعث میشن دفع ادرار سریع تر انجام بشه.
● فعالیت سیستم عصبی رو افزایش میدن و در نهایت باعث میشن فعالیت بدن هم زیاد بشه. زیرا بیش تر داروهای لاغری که گیاهی هستن کافئین دارن و باعث میشه سیستم عصبی مغز فعال بشه.
● این داروها باعث میشن مقدار سروتونین هم در مغز افزایش پیدا کنه. یکی از اثرات هورمون سروتونین روی بدن اینه که باعث بروز احساس سیری میشه و اشتها رو کم میکنه.


این قرص ها به تنهایی نمیتونن باعث کاهش وزن بشن و باید در کنار آن رژیم غذایی مناسب رو رعایت کرد و ورزش رو در برنامه روزانه قرار داد. این داروها میتونن عوارض جانبی داشته باشن به بدن آسیب برسونن قبل از استفاده از آن ها حتما مطمئن بشین که این دارو عوارض نداره و آسیب جدی به بدن شما وارد نمیکنه.

پیشنهاد های زیبا: قرص لاغری هزال


مکانیسم آن عبارتند از :


● کم کردن اشتها و افزایش زمان سیر بودن فرد ؛
● افزایش چربی سوزی ؛
● کالری مصرفی بافت های بدن رو افزایش میدن ؛
● سوخت و ساز و متابولیسم بدن رو افزایش میدن ؛
● ادرار و تعریق رو زیاد میکنن و به این صورت خروج آب میان بافتی زیاد میشه ؛
● قند خون رو کنترل میکنن ؛
● هورمون و آنزیم بدن رو کنترل میکنن ؛
● جلوگیری از جذب چربی و کربوهیدرات ؛
● سیستم گوارشی رو تقویت میکنن و خاصیت ملین بودن دارن.

قرص لاغری قوی تضمینی در داروخانه


در این بخش از مقاله به معرفی تعدادی قرص گیاهی لاغری میپردازیم که در داروخانه ها میتونین تهیه کنین.
قرص لاغری جی سی : یکی از انواع قرص های لاغری گیاهی قرص جی سی هست که یکی از ترکیبات آن گارسینیا کامبوجیا ست. این قرص با اثری که روی بدن میذاره باعث میشه چربی های دور شکم از بین برن و همچنین به حفظ شادابی و زیبایی پوست کمک میکنه. کاهش وزن با این قرص طبق مکانیسم های زیر انجام میشه :

آمپول نوروبیون برای لاغری بهتره یا قرص های لاغری؟ کلیک کنید.


● اشتها رو کم میکنه ؛
● پرخوری عصبی رو درمان میکنه ؛
● کلسترول مضر بدن رو کم میکنه و چربی های شکم و پهلو رو از بین میبره ؛
● افزایش چربی سوزی ؛
● سطح انرژی بدن و متابولیسمش رو زیاد میکنه ؛
● از تبدیل کالری به چربی جلوگیری میکنه ؛
● باعث دفع سریع غذا میشه ؛
● جذب چربی و کربوهیدرات رو کم میکنه.


قرص لاغری ادیوس : یکی دیگر از انواع قرص های لاغری که از مواد گیاهی ساخته شدن قرص لاغری ادیوسه. این قرص تبدیل چربی به انرژی رو سرعت میبخشه. برای نتیجه گرفتن از این دارو حتما باید در کنار آن از رژیم لاغری کم کالری و ورزش استفاده بشه. گیاه اصلی استفاده شده در این دارو یک تهوع جلبک دریایی به نام فوکوسه. این جلبک ید داره و روی تیروئید اثر میذاره و متابولیسم رو افزایش میده.


قرص لاغری آلفا اسلیم : یکی از انواع قرص های لاغری گیاهی آلفا اسلیمه. معمولا افراد بعد از مقداری کاهش وزن دچار استپ زن میشن و دیگر کاهش وزنی رو در خودشون مشاهده نمیکنن. این قرص برای از بین بردن استپ وزن موثره. این قرص حاوی ویدانگا، قهوه سبز، تخم کتان، گلیسین، کافئین و گارسینیا ست.

کپسول لاغری بلوبری : این کپسول لاغری رو یکی از بهترین محصولات برای کاهش وزن میدونن و از عصاره بلوبری یا مشک ساخته شده. این قرص با مکانیسم های زیر باعث کاهش وزن میشه.


● کم کردن اشتها ؛
● چربی سوزی ؛
● جلوگیری از یبوست و بهبود روند گوارش ؛
● کم کردن جذب چربی ها.

آیا شما هم مشکلات پوستی دارید؟ اگر زیاد جوش میزنید باید بدونید که انواع پماد ها برای رفع این مشکل وجود دارند که ما در مقاله بهترین پماد برای جوش صورت به بررسی آنها پرداخته ایم برای مطالعه لینک و لمس کنید.

قرص برای کاهش وزن خیلی قوی خانگی


قرص گیاهی لاغری رو میتونیم در خانه هم تهیه کنیم. در این بخش از مقاله طرز تهیه یک نوع قرص لاغری خانگی رو به شما یاد میدیم.
قرص لاغری خانگی با دارچین و زنجبیل : برای تهیه این داروی لاغری در خانه باید یک قاشق زردچوبه، یک قاشق زنجبیل، یک قاشق زیره چه سیاه چه سبز و یک قاشق دارچین رو باهم مخلوط کنین و خوب قاطی کنین. مخلوطی رو که تهیه کردین با عسل ترکیب کنین تا یه حالت خمیری به خود بگیرد.

اندازه یک نخود از خمیر برمیداریم و به شکل یک قرص گرد میکنیم و میزاریم خشک بشه. اگر یبوست دارین میتونین یک قاشق پودر سنا رو به ترکیبتون اضافه کنین. برای رسیدن به تناسب اندام روزی یک یا دو قرص مصرف کنین. این قرص خانگی باعث میشه سوخت و ساز بدن زیاد بشه و بعد از گذشت مدتی فرد کاهش وزن پیدا کنه.

برای اطلاعات بیشتر: نرم افزار مطب و ویژگی های آن


قرص گیاهی برزویه برای لاغری :


انواع مختلفی قرص گیاهی لاغری وجود داره که موجب کاهش وزن میشن. یکی از انواع این قرص ها قرص گیاهی برزویه ست. این قرص هم مثل تمام قرص های لاغری دیگر که وجود دارن با اثری که روی بدن میذاره متابولیسم رو زیاد میکنه و اشتها رو کم میکنه و در نهایت باعث میشه فرد کاهش وزن پیدا کنه.

بهترین قرص لاغری موجود در داروخانه

بهترین قرص لاغری موجود در داروخانه


در این بخش از مقاله به معرفی قرص گیاهی لاغری میپردازیم که در داروخانه ها فروش بیش تری دارن .
● قرص اسلیم کوئیک : این قرص متابولیسم بد رو زیاد میکنه و با اثر روی مرکز گرسنگی اشتها رو کم میکنه. این دارو از بذر کرفس، بذر شوید و چای سبز ساخته شده.


● قرص اسلیم مکس : این دارو از گیاهانی مثل تخم کرفس، رازیانه، زیره سبز و کاسنی تشکیل شده و یکی از بهترین و موثرترین داروها برای کاهش وزنه. مکانیسم این دارو به صورت کاهش اشتها، کم کردن توده چربی و کاهش ذخایر چربیه.
● کپسول اسلیم ونس : این کپسول از موادی مانند زردچوبه، مورینگا و کاری تشکیل شده. این قرص متابولیسم بدن رو زیاد میکنه و از تجمع چربی در بدن جلوگیری میکنه.


● کپسول سلنداکر : یکی از بهترین قرص های لاغریه که در کاهش وزن تاثیر زیادی داره. ترکیبات این قرص شامل زردچوبه و کاریه. تاثیر زیادی در کم کردن اشتها و چربی سوزی داره.


● قرص گارسینیا کامبوجیا : گارسینیا کامبوجیا یکی از انواع قرص های لاغری پرطرفداره و در کنار رژیم لاغری و ورزش نتایج بسیار خوبی رو به دنبال داره. این قرص جذب چربی ها رو کم میکنه.

● قرص لاغری دایان فیت : این قرص از گیاهانی مثل سداب، زیره سیاه، رازیانه، بوره ارمنی، لاک مغسول، زنیان و مرزنجوش تشکیل شده و خاصیت چربی سوزی و کاهش اشتها داره.


● کپسول کربو اسلیم : این کپسول یکی از بهترین داروها لاغریه و از عصاره لوبیای قرمز، عصاره چای سبز و ماده معدنی کروم تشکیل شده. این کپسول با خاصیت افزایش چربی سوزی و کم کردن اشتها باعث میشه فرد بعد از مدتی شاهد کاهش وزن باشه.
● قرص لاغری هزال : این قرص هم کاملا گیاهیه و از موادی مانند زیره سیاه، مرزنجوش، سداب، زنیان، رازیانه، اشق و لاک مغسول تشکیل شده. این قرص کلسترول و تری گلیسیرید و جذب قند رو کم میکنه.


قرص کرفس+لاغری :


کرفس یکی از گیاهانیه که برای لاغری موثره. در قرص گیاهی لاغری هم از کرفس استفاده میشه. در بخش های قبلی مقاله عنوان کردیم که قرص هایی مثل اسلیم کوئیک و اسلیم مکس از کرفس ساخته شدن. خواص کرفس که باعث میشن در کاهش وزن موثر باشه رو در ادامه عنوان می کنیم.


● کم بودن کالری ؛
● کرفس حاوی فیبر است ؛
● کرفس مواد معدنی و ویتامین زیادی داره.

قرص لاغری گلوریا


یکی از قرص های پرطرفدار که برای لاغری استفاده میشه قرص لاغری گلوریاست. این قرص گیاهی لاغری از گیاه هندی به نام لوتوس تشکیل شده. با توجه به اینکه از ترکیبات گیاهی تشکیل شده مصرف کنندگان اطمینان بیش تری به آن دارن تا داروهای شیمیایی. این قرص به تنهایی نمیتونه اثرات زیادی روی لاغری بذاره.

بهتره در کنار آن از ورزش و رژیم غذایی مناسب هم استفاده کنین. برای استفاده از این قرص بهتره اول با پزشک و متخصص تغذیه مشورت کنین و بعد از آنالیز شدن بدنتان توسط پزشک ا تشخیص می دهد که به این قرص نیاز دارین یا نه. قرص گلوریا روی بدن اثر میذاره و شرایطی رو به وجود میاره که فرد کاهش وزن پیدا کنه. اثراتی که این قرص روی بدن میذاره عبارتند از :


● افزایش متابولیسم و سوخت و ساز بدن ؛
● گم کردن جذب گلوکز ؛
● کم کردن چربی انباشته و ذخیره شده ؛
● کم کردن اشتها.
خانم های باردار نباید از این قرص استفاده کنن.

همچنین این قرص ممکنه عوارضی هم داشته باشه که به آن ها اشاره میکنیم.

همچنین این قرص ممکنه عوارضی هم داشته باشه که به آن ها اشاره میکنیم.


● بی قراری ؛
● تشنگی زیاد ؛
● بی خوابی ؛
● افزایش نیاز به دفع ادرار و مدفوع ؛
● بی حالی و ضعف ؛
● ریزش مو ؛
● مشکلات گوارشی ؛
● اختلال خلق ؛
● تپش قلب.

قرص لاغری فلوردو

قرص لاغری فلوردو


قرص فلوردو یکی از بهترین قرص های لاغریه که وزارت بهداشت هم تاییدش کرده. این قرص ساخت ایرانه و مجوزهای لازم رو داره. قرص گیاهی لاغری فلوردو روی عملکرد دستگاه گوارش هم اثر میذاره و باعث میشه کاراییش بهبود پیدا کنه.
فلوردو باعث میشه سوخت و ساز بدن زیاد بشه. بنابراین چربی های ذخیره بدن مصرف میشن و فرد دچار کاهش وزن میشه.
این قرص از گیاهانی مانند سیاه توسه، نعناع فلفلی، ختمی، چای سبز، علف طلایی تشکیل شده.


قرص لاغری خیلی قوی :


قرص های لاغری زیادی در بازار وجود دارن که هر کدام از گیاهان خاصی ساخته شدن و ویژگی های خاص خودشون رو دارن. در این مقاله به بهترین و قوی ترین قرص هایی که وجود داره اشاره کردیم. برای انتخاب بهترین نوع قرص باید با پزشک یا متخصص تغذیه مشورت کنین تا با توجه به بدن و میزان چاقی شما بهترین قرص رو برای شما تجویز کنن.

همچنین با توجه به اثری که قرص ها روی دستگاه گوارش و سایر اندام های بدن دارن باید پزشک یا متخصص تغذیه اگر بیمار مشکل زمینه ای دارد مورد توجه قرار بده و بعد قرص تجویز کنه. اگر به این نکته توجه نشه قرص برای بیمار عوارض جانبی بدی داره.


خلاصه نکات مقاله :


در این مقاله به معرفی و بررسی قرص گیاهی لاغری پرداختیم. این قرص ها انواع بسیار زیادی دارن و هر کدام از گیاه خاصی ساخته شدن و ویژگی های مخصوص به خود را دارن. یکی از گیاهانی که برای کاهش وزن موثره کرفسه. در قرص های لاغری مختلفی هم از این گیاه استفاده میشه.

کرفس کم کالریه و فیبر زیادی داره به همین دلیل میتونه روی کاهش وزن اثر بذاره و موثر باشه. برای انتخاب یک قرص لاغری که برای شما مناسب باشه باید با پزشک یا متخصص تغذیه صحبت کنین ا بر اساس بدن و شرایط شما بهترین قرص رو برای شما تجویز کنه. معمولا قرص های لاغری به تنهایی موثر نیستن و بهتره در کنار مصرف این قرص ها از رژیم غذایی مناسب پیروی کنین و ورزش رو در برنامه روزانه خودتون قرار بدین.


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا