پوست و مو

هزینه مزوتراپی صورت

هزینه مزوتراپی صورت معمولا ذهن هر شخصی رو که تمایل داره تا این کار رو برای جوان سازی و ترمیم پوست صورت خودش انجام بده، به خودش مشغول میکنه. به هر حال هر کسی دوست داره وقتی قراره کاری رو شروع کنه و هزینه ای کنه، بدونه که حدودا چقدر باید برای اون کار آمادگی مالی داشته باشه. ممنون میشیم که تا ادامه ی محتوا با ما همراه باشید.


هزینه مزوتراپی صورت حدودا چقدر است؟

هزینه مزوتراپی صورت حدودا چقدر است؟


همون طور که گفتیم، مزوتراپی یکی از جدید ترین راه هایی هست که امروزه برای ترمیم و شاداب کردن پوست و مو ازش استفاده میشه. این راهکار جدید معمولا خیلی کم هزینه هست و نتیجه ی خوبی هم برای متقاضی به همراه خودش داره. هزینه مزوتراپی چقدر است؟

در واقع اکثر کسایی که کار مزوتراپی رو انجام میدن، معمولا تمایل دارن که دوباره این کار رو برای پوست و موهاشون انجام بدن.گفتیم که مزوتراپی به موارد زیادی بستگی داره و این یعنی این که مزوتراپی مجموعه ای از داروها، عملکرد افراد و کلینیک و پزشکا هست.

بنابراین نمیتونیم به طور مشخص بگیم که هزینه مزوتراپی چقدر هست!
آسیب هایی که رو پوست وجود داره و میزان پیری پوست خودشون به تنهایی موثرترین گزینه ها توی هزینه مزوتراپی صورت هستن.

علاوه بر اینا، کیفیت کار، کیفیت مواد استفاده شده، کیفیت دستگاه ها و تجهیزات و .. همگی و هر کدوم به نوبه ی خودشون یه وجه هزینه های مزوتراپی رو در بر میگیرن. فکر میکنم که نیازه در این باره بیشتر باهم صحبت کنیم. پس باز هم با من همراه باشید.

مطالب مرتبط: هزینه پی ار پی کل صورت


چه عواملی در هزینه مزوتراپی صورت تاثیر گذار است؟

چه عواملی در هزینه مزوتراپی صورت تاثیر گذار است؟

اولین قدمی که هر فرد برای انجام مزوتراپی باید انجام بده، انتخاب کلینیک و پزشکی هست که تمایل داره با کمک اون ها مزوتراپی صورتش انجام بده.

از خدا که پنهون نیست؛ پس از شما چه پنهون که هر چقدر کلینیکی که شما برای کار مزوتراپی تون انتخاب میکنید، معروف تر باشه، به همون نسبت هزینه مزوتراپی صورت هم بالاتر میشه.

در واقع می تونیم اینجوری بگیم که هر چقدر یک پزشک کار بلد تر باشه و تجهیزات کلینیکی که کار مزوی شما رو انجام میدن پیشرفته تر باشه، طبیعتا شما باید هزینه ی بیشتری رو برای کار مزوتراپیتون پرداخت کنین.


علاوه بر این موضوع موارد دیگه ای مثل امپول ها یا همون کوکتل هایی که برای جوان سازی و تقویت پوست تزریق میشن، میزان درگیری پوست و آسیب دیدگی پوست و تعداد جلساتی که کار مزوتراپی براش انجام میشه، هم جزو موارد موثر بر روی هزینه مزوتراپی محسوب میشه.

فکر میکنم که کم کم دارید متوجه میشید که این همه تفاوت قیمت توی هزینه ی مزوتراپی صورت و مو و … دلیلش چه چیزهایی هست.

بیشتر بدانید: درد جای بخیه کاشت مو


تعرفه هزینه مزوتراپی صورت

تعرفه هزینه مزوتراپی صورت


خوب! دیگه اومدیم توی سراشیبی هزینه ها و قیمت های مزوتراپی!
با توجه به چیزایی که براتون توضیح دادم، حتما قبل از اینکه من چیزی بخوام بگم، خودتون متوجه شدید که طبیعتا هیچ تعرفه ی خاص و معینی برای کار مزوتراپی صورت تعیین نشده.

نه فقط کار مزوتراپی صورت و مو، بلکه همه ی عمل ها و کارهایی که توی زمینه ی زیبایی انجام میشه، هیچ تعرفه ی خاصی ندارن و با توجه به مواد مصرف شده، قوت گذاشته شده و زحمتی که کشیده میشه، برآورد هزینه میشن.


مثلا بیاید براتون یه مثال بزنم؛ کسی رو تصور کنید که توی سن بیست و هشت سالگی تمایل داره که با مزوتراپی به پوست خودش برای شاداب موندن کمک کنه و پوست خودش رو تقویت کنه، طبیعتا این فرد به نسبت یک فرد چهل و اندی ساله که مطمئنا آسیب های جدی تری در طول زمان به پوستش وارد شده، پوست سالم ترو شاداب تری داره.

طبق این مثالی که براتون زدیم، خیلی واضحه که شخص بیست و اندی ساله طی جلسات کمتری به نتیجه ی دلخواهش می رسه ولی شخصی که چهل و اندی سالشه باید تعداد جلسات بیشتری رو برای گرفتن نتیجه ی دلخواهش طی کنه.


قیمت هر جلسه مزوتراپی صورت


با توجه به مثالی که توی پاراگراف قبلی براتون زدیم. الان میتونیم درک کنیم که هزینه مزوتراپی صورت توی هر جلسه حدودا چجوری پیش میره.

هر چقدر تعداد جلسات مزوتراپی بیشتر باشه، طبیعتا هزینه های بیشتری هم باید برای اون ها پرداخت بشه و هر چقدر تعداد جلسات مزوتراپی کمتر باشه که خوب همون نتیجه ی عکسش، هزینه های کمتری صرف این کار میشه.


حالا علاوه بر موضوع تعداد جلسات، یه بحث دیگه ای هم اینجا باز میشه و اون هم، داروییه که توی هر جلسه تزریق میشه. آمپول هایی که توی هر جلسه مزوتراپی زده میشن، ترکیبی هستن و فقط یک نوع نیستن.

درادامه:

ممکنه یه فردی توی یه جلسه به یه داروی گرونتر نسبت به یه فرد دیگه توی همون جلسه احتیاج داشته باشه. مثلا یه شخصی به خاطر آسیب دیدگی زیاد پوستش به نسبت یه فرد دیگه تعداد جلساتشون باهم برابره، نیاز داره که داروهای بیشتری برای مزو پرداخت کنه که هزینه های هم بیشتر میشه. پس میبینید؟


با هیچ روشی نمیشه یه استاندارد ثابت برای هزینه مزوتراپی صورت و مو در نظر گرفت. نیازه که فرد اول کار با یه پزشک متخصص مشورت کنه و بعد تصمیمات خودش رو درباره ی انجام دادن یا انجام ندادن مزوتراپی بگیره!

قیمت هر جلسه مزوتراپی صورت


از آمپول های مزوتراپی صحبت کردیم و براتون گفتیم که این امپول ها معمولا ترکیبات مختلفی دارن، ویتامین ها، داروهای باز کننده عروق، کلاژن ساز ها و … همگی موادی هستن که به صورت ترکیبی روی صورت شما تزریق میشن و اصلا به خاطر همین ترکیب بودنشون هست که به این آمپول ها کوکتل گفته میشه.


موادی که شخص توی هر جلسه از مزوتراپی برای پوست خودش دریافت میکنه با یه شخص دیگه توی همون جلسه کاملا متفاوته. این داروها قیمت هاشون باهم فرق داره و همین تفاوت قیمت بین اوناست که تفاوت قیمت کل هزینه مزوتراپی صورت رو به وجود میاره.

تازه به اضافه ی موضوع داروهای ترکیبی، تعداد دفعاتی که از این داروها برای صورت و سالم کردن اون استفاده میشه، هم روی هزینه مزوتراپی تاثیر میزاره.

پس نتیجه میگیریم که مقدار مواد استفاده شده و تعداد دفعاتی که این مواد توی جلسات مزوتراپی استفاده میشن.

به صورت خیلی مستقیم روی هزینه ی نهایی مزوتراپی تاثیر خیلی زیادی می زارن و باز هم همون نتیجه ی همیشگی که میگه: هیچ قیمت ثابتی برای انجام کارهای مزوتراپی وجود نداره و هزینه ی این کار با توجه شرایط هر فرد تعیین میشه.


هزینه مزوتراپی صورت برای لک چقدر است؟


ببینید توی همه ی خدمات زیبایی که انجام میشه، مزوتراپی یکی از ارزون ترین خدمات پوست و مو هست که اتفاقا نتیجه ی عالی هم داره. به خاطر همین موضوع هم هست که معمولا طرفدارای مزوتراپی خیلی زیاد هستن.

لک صورت یکی از آزاردهنده ترین چیزهاییه که ممکنه روی صورت هر کسی وجود داشته باشه و این موضوع اصلا سن و سال و شرایط نمیشناسه. اتفاقا یکی از کاربردهای مزوتراپی هم از بین بردن لک های صورته.


با کمک مزوتراپی یک خانم و یا یک آقا به راحتی میتونه طی چند جلسه ی ساده، تمامی لک های پوستش رو کمرنگ کنه و یا از بین. فکر میکنم دیگه نیاز نیست دوباره مطرح کنم که باز هم برای هزینه ی مزوتراپی لک هم نمیشه مبلغ ثابتی رو عنوان کرد.

دلیلش هم اینه که مقدار لک ها و عمق اون ها روی صورت هر کی با یکی دیگه متفاوته و برای از بین بردن هر کدوم از این ها هزینه و آمپول و وقت مخصوص به خودش نیازه. اما بدون شک از بین بردن لک های صورت به کمک مزوتراپی به نسبت بقیه ی کارهایی که با مزو انجام میشه هزینه ی کمتر رو داره.


فیلم مزوتراپی صورت


از مزوتراپی براتون صحبت کردیم، کارهایی که برای مزوتراپی انجام میشه و چیزهایی که رو هزینه مزوتراپی تاثیر میزاره؛ اما فکر میکنم شما هم مثل من مشتاق شدید که طریقه ی انجام مزوتراپی رو با چشم های خودتون ببینید و بعد تصمیم بگیرید.

که میخواید برای پوست صورتتون چیکار کنید. ادامه محتوا براتون یک فیلم از انجام مزوتراپی روی پوست صورت رو میزاریم و امیدواریم که بتونه کمکتون کنه.سخن آخر


نهایتا باید بگیم که مزوتراپی یه حرکت تقویتی برای موها و پوست شما محسوب میشه که بر عکس روش های دیگه، یه روش غیر تهاجمی و مفید هست. باز هم میگیم که مزوتراپی به نسبت کارهای دیگه ای که درباره ی زیبایی پوست و مو انجام میشه هزینه های کمتری داره.

در واقع هرچقدر هم که هزینه های مزوتراپی غیر قابل پیش بینی و بدون تعرفه ی ثابتی باشن، (جدای اینکه اکثر خدمات زیبایی این جوری هستن، ) باز هم شما یه حرکت تقویتی مناسب و بدون عوارض خاصی برای پوست و یا موهاتون انجام دادین.

البته باید دقت کنید که مزوتراپی برای مشکلات پوستی خیلی شدید و عمیق اصلا راهکار مناسب و تاثیر گذاری نیست و برا رفع مشکلات حاد، احتیاجه که از روش های دیگه ای کمک بگیرید.

یادتون باشه که قبل از انجام هر کاری حتما با یه متخصص زیبایی مشورت کنید و ازش برای تصمیمایی که میخواید برای موها و پوستتون بگیرید، کمک بخواین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا