نمونه جدول برنامه غذایی رژیم کتوژنیک برای لاغری + دانلود PDF برنامه - های زیبا

نمونه جدول برنامه غذایی رژیم کتوژنیک برای لاغری + دانلود PDF برنامه

0

برای اثر کردن رژیم کتوژنیک باید دستورهای غذایی رو درست اجرا کنید. در این صورت میتونید به اهداف مشخص شده برای رژیم کتویی برسید. نمونه برنامه رژیم کتوژنیک برای لاغری به کلیه اصول مهم برای حفظ سلامتی شما هم توجه کرده. از این رو امکان کاهش وزن با رعایت این دستورالعمل ها فراهم میشه.

آشنایی با برنامه رژیم کتوژنیک برای لاغری

آشنایی با برنامه رژیم کتوژنیک برای لاغری

تنها یک برنامه غذایی منظم و فوق العاده میتونه شما رو به کاهش وزن دلخواهتون برسونه. به طور کلی از این رژیم برای حفظ سلامتی و کاهش وزن استفاده میشه.

برنامه رژیم کتوژنیک برای لاغری نشون میده که این رژیم دارای چربی بالا و کربوهیدرات پایینه. ضمن اینکه مصرف پروتئین رو هم دنبال میکنه.

کم شدن مصرف کربوهیدرات ها تو این رژیم واقعا مهمه و به خاطر همین به اندازه 50 گرم در طی روز محدود میشه. البته نمونه ای از این نوع رژیم هم بسیار سخت گیرانه تر عمل میکنه و برای مصرف کربوهیدرات هم محدودیت های زیادی داره.

هدف رژیم کتو

تو رژیم کتویی هدف رسیدن به وضعیت کتوزه. چون این طوری چربی سوزی و کاهش وزن اتفاق میوفته. برای رسیدن به وضعیت کتوز خوردن کربوهیدرات ها کاهش داده میشه.

برای مصرف کربوهیدرات در برنامه رژیم کتوژنیک برای لاغری نظرات متفاوتی وجود داره. بعضیا فکر میکنن که برای رسیدن به حالت کتو باید مصرف کربوهیدرات رو به حدود 20 گرم در روز برسونن. این در حالیه که عده ای با مصرف بالای کربوهیدرات هم میتونن به حالت کتوز برسن. در نمونه رژیم کتوژنیک از عناصری همچون تخم مرغ، ماهی، گوشت و … استفاده میشه.

میخوای لاغر شی؟ رژیم لاغری رایگان | حداقل 10 کیلو لاغری در 10 روز

عناصر مهم در رژیم کتویی

عناصر مهم در رژیم کتویی

تخم مرغ: این خوراک باید در نمونه طبیعی و سالم تهیه شه.

ماهی: ماهی چرب در نمونه رژیم کتوژنیک مهمه. ماهی خال خالی، شاه ماهی و ماهی آزاد از گزینه های مناسب برای رژیم کتوژنیک هستن. بهتره تا بدونید سبک آشپزی کتوژنیک چجوریه و اصولش رو مطالعه کنین.

رژیم لاغری 216 ، 6 کیلو لاغری در 21 روز!

سه نمونه برنامه رژیم کتوژنیک برای لاغری

سه نمونه برنامه از این رژیم برای لاغری

همون طور که میدونید برنامه کتویی یه برنامه منسجمه که معمولاً در طی 3 یا چهار هفته اجرا میشه. در ادامه شما رو با نمونه رژیم کتوژنیک آشنا میکنیم.

1.نمونه رژیم کتوژنیک 7 روزه اول

    صبحانه   ناهار   شام
شنبه تخم مرغ سرخ شده با روغن کره به همراه کاهو و آووکادو سالمون کبابی به همراه سالاد اسفناج گوشت گاو به همراه خلال های کلم قرمز و گل کلم
یکشنبه قهوه تهیه شده با روغن نارگیل یا کره گوجه فرنگی های پر شده با سالاد تونا گوشت قلقلی با نودل کدو سبز
دوشنبه املت سبزیجات و پنیر با سس سالسا ساشیمی ماهی به همراه سوپ میسو مرغ سرخ شده با قارچ و مارچوبه بدون سس
سه شنبه اسموتی تهیه شده با شیر و کره بادام، پودر پروتئین و سبزیجات مرغ سوخاری تهیه شده با آرد بادام به همراه سبزیجات، پنیر بز و خیار   میگو کبابی با مارچوبه و سس کره و لیمو
چهارشنبه تخم مرغ سرخ شده به همراه سبزیجات همبرگر به همراه کاهو و آووکادو توفو به همراه برنج، گل کلم، فلفل
پنج‌شنبه تخم مرغ پخته شده با آووکادو ماهی قزل آلا سرخ شده به همراه سبزیجات استیک گوشت گاو به همراه فلفل و برکلی سرخ شده
جمعه تخم مرغ و سس سالسا ماهی ساردین و سالاد قزل آلا با سس و کره

1.نمونه رژیم کتوژنیک 7 روزه دوم

    صبحانه   ناهار   شام
شنبه تخم مرغ سرخ شده در کره به همراه سبزیجات همبرگر با قارچ و پنیر گوشت گوسفند به همراه لوبیا سبز سرخ شده در روغن نارگیل
یکشنبه املت قارچ ماهی تن با سالاد سبزیجات، کرفس و گوجه فرنگی مرغ کباب شده با بروکلی سرخ شده و سس خامه
دوشنبه فلفل بل پر شده با تخم مرغ و پنیر سالاد آروگولا با بوقلمون، تخم مرغ های پخته، پنیر آبی و آووکادو اسفناج رنده شده در روغن نارگیل به همراه ماهی کبابی
سه شنبه ماست پرچرب به همراه گرانولا استیک برنج گل کلم با گیاهان دارویی، پنیر، سالسا و آووکادو استیک گوشت گاو به همراه پنیر و کلم بروکلی
چهارشنبه تخم مرغ و آووکادو پخته شده سالاد سزار و مرغ گوشت گوسفند و سبزیجات
پنج‌شنبه نان تست گل کلم به همراه پنیر و آووکادو همبرگر ماهی قزل آلا بدون قارچ کباب با پنیر پارمسان و نودل کدو سبز
جمعه پودینگ چیا و شیر نارگیل به همراه گردو و نارگیل اضافه سالاد کباب تهیه شده با آووکادو، سبزیجات، پنیر، تخم مرغ های پخته و بوقلمون   کاری مرغ نارگیل

بهتره که بخونید: رژیم کتوژنیک چیست ؛ روش های لاغری سریع با رژیم غذایی کتو

جدول برنامه رژیم کتوژنیک برای لاغری 14 روزه

    صبحانه   ناهار   شام
شنبه املت تخم مرغ سالاد گوشت گاو به سبک آسیایی ها کاسرول مرغ با سس پستو
یکشنبه رولت پنیر املت گوجه و تخم مرغ پای گوشت
دوشنبه فریتانا با اسفناج تازه سوپ مرغ بدون نودل کاربونارا(اسپاگتی ایتالیایی)
سه شنبه کافه لاته سالاد پنیر بز، گوشت گوسفند و آووکادو پیتزا کتویی
چهارشنبه املت قارچ سالمون دودی تورتیلا با گوشت گوسفند و سالسا
پنج‌شنبه املت پخته شده با گوشت غذای مکزیکی Quesadilla سالاد کلم آسیایی
جمعه پنکیک توت فرنگی و خامه ماهی کباب شده با زیتون   گوشت گاو کبابی با لوبیا سبز و سیر
شنبه تخم مرغ سرخ شده در کره به همراه سبزیجات همبرگر با قارچ و پنیر گوشت گوسفند به همراه لوبیا سبز سرخ شده در روغن نارگیل
یکشنبه ساندویچ صبحانه بدون نان سالاد تونا و تخم مرغ آب پز همبرگر با سس گوجه فرنگی
دوشنبه قهوه به همراه کره   رست بیف و پنیر چدار ماهی قزل آلا سرخ شده با پنیر و برکلی
سه شنبه فرنی نارگیل     میگو و کنگر فرنگی کاسرول مرغ
چهارشنبه کلوچه تخم مرغ سوپ گل کلم و گوشت گوسفند خرد شده چیز برگر و سبزیجات
پنج‌شنبه تخم مرغ آب پز و سس مایونز سالاد سزار پیتزا پرچرب
جمعه تخم مرغ و گوشت آووکادو پر شده با ماهی قزل آلا استیک ریبای به همراه سبزیجات بو داده در فر

رژیم لاغری 216 ، 6 کیلو لاغری در 21 روز


دانلود PDF کتاب رژیم کتوژنیک و برنامه ها

تو این مطلب pdf کتابچه رایگان در رابطه با رژیم کتوژنیک قرار گرفته. با مطالعه دقیق این کتابچه با خیلی از اصول، برنامه ها و دستورالعمل های مربوط به رژیم لاغری کتو آشنا میشید و اطلاعات زیادی درباره عملکرد این رژیم به دست خواهید آورد. تو این کتاب به خیلی از سوالات شما دوستان عزیزم جواب میده.

زمانی که در حال استفاده از رژیم کتویی هستید، باید یه راهنما داشته باشید. کتاب میتونه گزینه مناسبی برای راهنماییتون تو انتخاب نمونه رژیم کتوژنیک باشه.

بهترین نمونه برنامه رژیم 216 کتوژنیک برای لاغری شما

بهترین نمونه برنامه رژیم 216 کتوژنیک برای لاغری شما

برنامه رژیم کتوژنیک برای لاغری انواع مختلفی داره. 216 یه نمونه رژیم کتوژنیک با برنامه غذایی خاصه که تو این رژیم جا میگیره. این رژیم به حکم یک راهنمای تغذیه ای عالیه. رژیم کتویی برای بدنسازی فرد هم اهمیت به سزایی داره. به همین دلیل میتونه گزینه خوبی برای ورزشکاران هم باشه.

رژیم 216 کتوژنیک به شما یه برنامه غذایی کامل با وعده های محدود کننده رو ارائه میده. در این رژیم امکان از دست دادن چربی، بهبود سلامتی و بهره مندی از غذای سالم فراهم میشه. در واقع تحقیقات انجام گرفته روی رژیم 216 کتوژنیک نشون میده که این تغذیه از نظام مندی مناسبی برخورداره.

از رژیم 216 کتوژنیک به عنوان برنامه رژیم کتوژنیک برای لاغری سریع نام برده میشه. این رژیم در کوتاه ترین زمان ممکن باعث کاهش وزن میشه. در واقع با استفاده از رژیم کتویی 216، بدن زودتر به کتوزیس میرسه. در نتیجه همه چیز با روال تشدیدی پیش میره.

چه قد میشه به این رژیم اعتماد کرد ؟

این نمونه رژیم کتوژنیک تو سال های اخیر بسیار معروف شده . توجه داشته باشید که این نوع رژیم بسیار خاصه. پس برای استفاده ازش باید زیر نظر یه متخصص تغذیه یا پزشک حاذق باشید. توجه کنید که تمامی افراد نمیتونن از رژیم لاغری سریع استفاده کنن.

در واقع قرار گیری در برنامه رژیم کتوژنیک برای لاغری با توجه به توانایی هر فرد فرق میکنه. به علاوه اینکه وجود بیماری در فرد هم میتونه از موانع اصلی برای استفاده از رژیم لاغری 216 باشه.

تحقیقات و بررسی ها نشون میده که خیلیا از این نمونه رژیم کتوژنیک استفاده کردن و در کاهش وزن موفق بوده اند. این موضوع بازتاب بسیار خوبی تو سطح جهان همراه داشته و باعث شده افراد بسیاری از این نوع رژیم استقبال کنند. اگه میخواین به اون دسته از افراد که این رژشمو رعایت میکنن بپیوندین، باید بدونید که چگونه رژیم کتوژنیک بگیریم؟

نحوه اثر گذاری برنامه رژیم کتوژنیک 216 برای لاغری

رژیم کتویی 216 با هدف حذف کردن چربی های اضافی بدن به وجود اومده. بدن با بهره مندی از این رژیم در حالت چربی سوزی قرار میگیره. همین موضوع باعث میشه که فرد در طی بیست و یک روز بخش قابل توجهی از چربی های اضافی رو از دست بدن.

قند خون در رژیم کتو کاملا نرماله و همین موضوع هم از تغییر گلوکز به چربی جلوگیری میکنه. در واقع فرآیند رژیم کتو تو 216 با سرعت و شدت بیشتری دنبال میشه. به همین دلیل شما باید بدن خودتون رو برای قرارگیری تو وضعیت چربی سوزی آماده کنید.

میزان مصرف کربوهیدرات در رژیم 216 نسبت به انواع دیگه رژیم کتوژنیک خیلی کمه. به همین خاطر بدن زودتر از بقیه رژیم ها در جریان کتوز و بعد از اون چربی سوزی قرار میگیره.

با این رژیم کتوژنیک هر دوره چقدر وزن کم میکنیم؟

با این رژیم کتوژنیک هر دوره چقدر وزن کم میکنیم؟

رژیم کتوژنیک 216 با شعار معروفی به دنیای رژیم ها معرفی شد. مهم ترین اصل تو این نوع رژیم لاغری سریع بود. ضمن اینکه این لاغری در مدت زمان کمتری نسبت به بقیه رژیم ها اتفاق میوفته و تمامی این نکات برای مهم تلقی شدن این رژیم کافیه.

زمانی که از این نمونه رژیم کتوژنیک بهره مند میشید، قطعاً به دنبال لاغری سریع و کاهش وزن بیشتری هستید. بازه زمانی جهت دنبال کردن برنامه رژیم کتوژنیک برای لاغری حدود 21 روزه. طی این سه هفته وزنی برابر با 5.4 تا 7 کیلو از دست میدید. این ویژگی به عنوان شعار اصلی رژیم کتوزه. در واقع رژیم کتو سبب میشه که شما در هر هفته حدود 2 کیلوگرم وزن از دست بدید.

ایرانیان هم در بهره مندی از رژیم کتو از پیشگامان هستن. در واقع اونا از تکنیک های اصولی این رژیم برای کاهش وزن سریع و متناسب کمک میگیرن.

بهترین ورزش مکمل رژیم چیست؟

بهترین ورزش مکمل رژیم چیست؟

همون طور که میدونی. در کنار خیلی از رژیم های هر چند قوی هم از ورزش استفاده میشه. شما باید همیشه علاوه بر تغذیه سالم به دنبال انجام حرکات ورزشی هم باشید. این حرکات با تنظیم گردش خون سود زیادی رو برای بدن شما همراه دارن.

ورزش مکمل و بخشی از برنامه رژیم کتوژنیک برای لاغری هستش. در واقع تو این دوران برای جلوگیری از افت وضعیت بدن و اندام ها نیاز به ورزش کردن مداوم و پیوسته دارید. شما تناسب اندام و کاهش وزن رو با تمرین های صحیح تقویت میکنید. این موضوع سبب رشد عضلات میشه.

با ورزش های مناسب میتونید میزان انرژی خودتون رو در رژیم غذایی کتو در سطح بالایی نگه دارید. ورزش باعث تقویت استخوان ها، سلامت عروق و قلب، بالا رفتن استقامت بدنی و کاهش وزن میشه.

ورزش های کششی در رژیم کتو توصیه میشن. این ورزش های انعطافی میتونن شما رو از ناراحتی های جسمانی آنفلونزای کتو نجات بدن.

کمی بیشتر بدونین: 6 دستور شام کتوژنیک سالم و ساده برای ایرانی ها

ورزش هوازی و رژیم کتو

ورزش های هوازی هم از دیگر ورزش های موثر در رژیم لاغری کتو هستش. از این ورزش ها به عنوان ورزش های قلب یاد میشه. اگه ورزش های هوازی با شدت ضعیف اما طولانی ادامه داشته باشن، سبب تسریع روند چربی سوزی بدن در وضعیت کتوز میشه و کاهش وزن مطلوبی رو به دنبال داره.

پیاده روی در دسته ورزش های چربی سوز بوده و برای رژیم کتو مهم تلقی میشه. این ورزش جزء ورزش های هوازیه. از انجام این ورزش در زمان رژیم کتویی غافل نشید.

ورزش های بی هوازی و کتو
ورزش های بی هوازی و کتو

ورزش های بی هوازی هم گزینه خوبی برای رژیم کتو میباشند. در این نوع ورزش، سوخت بدن از کربوهیدرات ها تامین میشه. اگه میزان کربوهیدرات زیادی برای رژیم کتو در نظر گرفتید، بهتره از این ورزش به عنوان ورزش مکمل کتو بهره مند شید. وزنه برداری و اسپرینت نیاز به کربوهیدرات بالا دارن. بنابراین بهتره در نمونه برنامه رژیم کتوژنیک برای لاغری محدود شن.

ایروبیک و بدنسازی از ورزش های مناسب برای تقویت عضلات میباشن که در دسته ورزش های هوازی قرار میگیرن. به طور کلی این ورزش ها راهکار مناسبی برای چربی سوزی هسن.

خلاصه مقاله

  • رژیم کتوژنیک یک رژیم فوق العاده با کاهش وزن نسبتاً سریع داره. در این رژیم الگوهای مصرفی و تغذیه ای فرد تغییر میکنه. تمام این اهداف در راستای تغییر متابولیک بدن انجام میشه.
  • نمونه برنامه رژیم کتوژنیک 216 برای لاغری در شدت بیشتری نسبت به دیگر رژیم های کتویی انجام میشه. این رژیم بیست و یک روزه بوده و کاهش وزنی برابر با 5 تا 7 کیلو رو به دنبال خواهد داشت.
  • ورزش های مکمل هوازی گزینه مناسبی برای چربی سوزی سریع بدن هستن. بنابراین این ورزش ها رو هم به رژیم کتو وارد کنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

فقط تا ساعت 12 شب میتوانید رژیم لاغری 216 رو با تخفیف خریداری کنید!
دریافت رژیم
6 کیلو لاغری در سه هفته! فقط تصورش کن...
چه رژیمیه؟
Your offer is still here!